header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶

در این بخش از مد وی جدیدترین و زیباترین عکس های ایسنتاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶ را تماشا کنید.

بیوگرافی کایلی جنر

کایلی جنر کریستن (متولد ۱۹۹۷ اوت ۱۰)  شخصیت تلویزیونی واقعیت آمریکا، مقتدر در جامعه و مدل است. متولد و بزرگ شده در لس آنجلس، کالیفرنیا، او بهترین راه حل برای ظاهر می شود در E شناخته شده است! واقعیت مجموعه تلویزیونی نگه داشتن با Kardashians. در سال ۲۰۱۲، او با نام تجاری لباس PacSun همکاری، همراه با خواهرش کندال، و خط خود را “کندال و کایلی” ایجاد شده است. رمان علمی تخیلی، شورشیان خود: شهر ایندرا، در سال ۲۰۱۴٫ مجله تایم به نام خواهران جنر در “۲۵ نوجوانان تاثیر گذار ترین سال ۲۰۱۴” برای نفوذ قابل توجهی خود را در میان نوجوانان در رسانه های اجتماعی منتشر شد.  مجله تایم به نام جنر در لیست خود در سال بعد به عنوان یکی از “۳۰ نوجوانان تاثیر گذار ترین ۲۰۱۵”.

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر 2016

عکس های اینستاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر 2016

کایلی جنر

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر 2016

عکس های کایلی جنر و خواهرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر 2016

جنر در لس آنجلس کالیفرنیا متولد شد. او جوانترین دختر بازیهای المپیک تابستانی ۱۹۷۶ برنده دو و میدانی Caitlyn به جنر و شخصیت تلویزیونی کریس جنر است. او دارای یک خواهر بزرگتر، کندال. در سمت کریس از خانواده، او دارای سه قدیمی تر نیمه خواهران، Kourtney، کیم کارداشیان و کلویی، و یکی قدیمی تر برادر ناتنی، راب. جنر همچنین دارای سه قدیمی تر نیمه برادران از طرف Caitlyn به از خانواده-برت، براندون، و برودی جنر-و مسن تر نیمه خواهر، کیسی. جنر سیرا کانیون مدرسه، جایی که او یک عضو از تیم هلهلهچی بود حضور داشتند. در سال ۲۰۱۲، او تصمیم گرفت در منزل می تواند گزینه بهتر و در یک برنامه در خانه آموزش و پرورش، که از آن او با یک دیپلم دبیرستان در ماه جولای ۲۰۱۵ از Laurel مدرسه چشمه فارغ التحصیل ثبت نام کرد.

عکس های زیبای کایلی جنر

کایلی جنر 2016

عکس های سلفی کایلی جنر ۲۰۱۶

سلفی جدید کایلی جنر

عکس های سلفی کایلی جنر 2016

در سال ۲۰۰۷، جنر، همراه با پدر و مادر و خواهر و برادر او، کندال، کورتنی، کیم، کلویی، و راب، شروع به ظاهر شدن در سری واقعیت تلویزیون نگهداری با کارداشیان، که تاریخچه زندگی شخصی و حرفه ای از اعضای خانواده خود را.  این سری را برای شبکه خود، E موفق بود !، و منجر به ایجاد متعدد اسپین آف از جمله Kourtney و کیم به میامی، کلویی و لامار، کورتنی و کیم به نیویورک، و کورتنی و کلویی نگاهی در Hamptons، در که جنر ساخته شده است حضور مهمان های متعدد است. وجود دارد نیز گمانه زنی در مورد یک سری اسپین آف ممکن بازیگران خواهران جنر، زیر یک پسوند چند ساله است که خانواده با E امضا شده است! شبکه در سال ۲۰۱۵٫

عکس های جدید کایلی جنر

عکس های اینستاگرامی کایلی جنر

عکس های جدید کایلی جنر

عکس های اینستاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶

عکس های جدید کایلی جنر

اینستاگرام کایلی جنر

عکس های جدید کایلی جنر

مدل آرایش کایلی جنر 2016

جدیدترین عکس های اینستاگرام کایلی جنر ۲۰۱۶

منبع : مد وی

ارسال نظر


a b