header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

گالری عکس های جدید بیانسه در سال ۲۰۱۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

گالری عکس های جدید بیانسه در سال ۲۰۱۶

گالری عکس های جدید بیانسه در سال 2016

در این بخش از مد وی جدیدترین و زیباترین عکس های بیانسه خواننده معروف هالیوودی در سال ۲۰۱۶ را به نمایش گذاشته ایم.

بیوگرافی بیانسه

 بیانسه ناولز Giselle کارتر (/ biːjɒnseɪ / زنبور عسل-ان-بگو) (متولد ۱۹۸۱ سپتامبر ۴) خواننده و ترانه سرا و بازیگر آمریکایی است. متولد و بزرگ شده در هوستون، تگزاس، او را در آواز خواندن و رقص های مختلف مسابقات به عنوان یک کودک انجام، و به شهرت در اواخر ۱۹۹۰s به عنوان خواننده از کودکان R & B دختر گروه سرنوشت افزایش یافت. مدیریت شده توسط پدرش، متیو نولز، گروه یکی از پرفروش ترین گروه دختر جهان در تمام دوران تبدیل شد. وقفه خود را در عشق (۲۰۰۳)، که او را به عنوان هنرمند انفرادی در سراسر جهان تاسیس شاهد انتشار اولین آلبوم بیانسه است، خطرناک آن را به فروش می رسد ۱۲ میلیون نسخه، پنج جایزه گرمی و برجسته در بیلبورد هات ۱۰۰ شماره یک تک آهنگ “دیوانه در عشق” و “پسر بچه”.

بیانسه 2016

بیانسه 2016

عکس های بیانسه

گالری عکس های جدید بیانسه در سال 2016

عکس بیانسه 2016

بیانسه در سال ۲۰۱۶

عکس بیانسه 2016

پس از انحلال کودک سرنوشت در ماه ژوئن سال ۲۰۰۵، او آلبوم دوم خود را انفرادی، B’Day (2006)، که شامل بازدید “دژا وو”، “غیر قابل تعویض” و “دروغگو زیبا”. بیانسه نیز به بازیگری با عملکرد گلدن گلوب نامزد در دختران رویایی (۲۰۰۶)، و نقش بازی در پلنگ صورتی (۲۰۰۶) و وسواس (۲۰۰۹) جرأت،. ازدواج خود را به رپر جی Z و تصویر از اتا جیمز در سوابق کادیلاک (۲۰۰۸) تحت تاثیر آلبوم سوم او، من هستم … ساشا شدید (۲۰۰۸)، که شاهد تولد او را تغییر دهید، نفس ساشا شدید به دست آورده و سابقه و رکورد شش جایزه گرمی در سال ۲۰۱۰، از جمله آهنگ سال برای “تنها زنانه (قرار دادن یک حلقه بر روی آن)”. بیانسه از یک وقفه از موسیقی در سال ۲۰۱۰ صورت گرفت و بیش از مدیریت زندگی حرفه ای او را گرفت. چهارمین آلبوم خود را ۴ (۲۰۱۱) پس از آن در تن mellower بود، کاوش ۱۹۷۰s فانک، ۱۹۸۰s پاپ، و ۱۹۹۰s روح. تحسین منتقدان البوم پنجم، بیانسه (۲۰۱۳)، از نسخه های قبلی شده توسط تولید آزمایشی و اکتشاف خود را مشخص شد تم ها از تیره تر است.

عکس بیانسه 2016

گالری عکس های جدید بیانسه در سال 2016

جدیدترین عکس های بیانسه در سال ۲۰۱۶

گالری عکس های جدید بیانسه در سال 2016

عکس های بیانسه 2016

بیانسه در سال ۲۰۱۶

عکس های بیانسه 2016

عکس بدون آرایش بیانسه

عکس های بیانسه 2016

بیانسه Giselle نولز در هوستون، تگزاس، به سلستین ان “تینا” نولز (موسوم به Beyincé)، صاحب یک آرایشگاه و سالن، و متیو نولز، یک مدیر فروش زیراکس متولد شد.  نام و نام خانوادگی بیانسه یک ادای احترام به نام قبل از ازدواج او و مادرش است .  خواهر کوچکتر بیانسه در Solange به هم یک خواننده و عضو سابق کودک سرنوشت است. متیو آفریقایی-آمریکایی است، در حالی که تینا از تبار کریول لوئیزیانا (با آفریقایی، آمریکایی های بومی، فرانسوی، کاخون، و دور ایرلندی و اسپانیایی تبار). از طریق مادرش، بیانسه است از نسل یوسف بروسارد رهبر آکادین. یانسه مدرسه ابتدایی سنت ماری در فردریکسبورگ، تگزاس، جایی که او در کلاس های رقص ثبت نام حضور داشتند. استعداد خوانندگی او را هنگامی که مربی رقص Darlette جانسون شروع زمزمه یک آهنگ کشف شد و او آن را به پایان رسید، قادر به ضربه یادداشت بالا سخت تن به تن.  علاقه بیانسه در موسیقی و اجرای بعد از برنده شدن نشان می دهد استعداد مدرسه در سن هفت سالگی ادامه داد، آواز جان در لنون “تصور کن” به ضرب و شتم ۱۵/۱۶ ساله.  در پاییز سال ۱۹۹۰، بیانسه در پارکر مدرسه ابتدایی، مدرسه آهنربا موسیقی در هوستون، که در آن او را با گروه کر مدرسه انجام ثبت نام کرد.  او همچنین دبیرستان برای انجام و هنرهای تجسمی  و بعد از ALIEF Elsik دبیرستان.  بیانسه همچنین عضو گروه کر در کلیسای سنت جان، ایالات متحده به عنوان سولیست مدت دو سال بود .

عکس های خفن بیانسه

عکس های مدل موی بیانسه ، مدل آرایش بیانسه ۲۰۱۶

جدیدترین عکس های بیانسه

چهره بدون آرایش بیانسه

جدیدترین عکس های بیانسه

جدیدترین عکس های بیانسه

زیباترین عکس های بیانسه ۲۰۱۶

جدیدترین عکس های بیانسه

جدیدترین عکس های بیانسه

مدل لباس های بیانسه ۲۰۱۶

عکس های بیانسه 2016

عکس های خفن بیانسه

در سن هشت سالگی، بیانسه و دوست دوران کودکی Kelly Rowland به ملاقات LaTavia رابرتسون در حالی که در آزمون برای یک گروه سرگرمی همه دختر.  آنها را به یک گروه با سه دختر دیگر به عنوان TYME دختر قرار داده شد، و rapped و رقصید در نشان دادن استعداد مدار در هوستون.  پس از دیدن گروه، R & B سازنده آرن Frager آنها را به استودیو شمال کالیفرنیا خود را آورده و آنها را در جستجوی ستاره بزرگترین نشان دادن استعداد در تلویزیون ملی در زمان قرار داده شده،. TYME دختر موفق به برنده شدن و بیانسه بعدا گفت که آهنگ آنها انجام شد خوب نیست.  در سال ۱۹۹۵ پدر بیانسه استعفا داد از کار خود را به مدیریت این گروه است. این حرکت درآمد خانواده بیانسه را به نصف کاهش می یابد، و پدر و مادر او مجبور به حرکت به آپارتمان جدا شده است. ] متیو قطع اصلی خط-تا چهار و گروه انجام به عنوان یک عمل باز برای دیگر R تاسیس و گروه های دختر B ادامه داد. دختران قبل از برچسب رکورد امتحان و در نهایت شد امضا به سوابق الکترا، در حال حرکت به سوابق آتلانتا خلاصه به کار بر روی اولین آلبوم خود را، تنها به توسط این شرکت را کاهش دهد.  این سویه بیشتر در مورد خانواده قرار داده است، و پدر و مادر بیانسه از هم جدا. در ۵ اکتبر، ۱۹۹۵، چمن ریشه سرگرمی دواین ویگینز از آن به گروه را امضا کردند. در سال ۱۹۹۶، دختران شروع به ضبط اولین آلبوم خود را تحت یک توافق با موسیقی سونی، خانواده نولز پیوست، و مدت کوتاهی پس از این، گروه یک قرارداد با کمپانی کلمبیا.

عکس های خفن بیانسه

تصاویر بیانسه در سال ۲۰۱۶

عکس های خفن بیانسه

گالری عکس های جدید بیانسه در سال ۲۰۱۶

اختصاصی مد وی

ارسال نظر


a b