header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۶ – ۹۵

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۶ – ۹۵

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال 2016 - 95

در این بخش از مد وی زیباترین و بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل در سال ۲۰۱۶ – ۹۵ را مشاهده کنید.

آیا شما آماده برای نوسازی خانه شما و برای اطمینان در هر اتاق برای طراوت جدید؟ در اینجا برخی از ایده های رنگ خانه بزرگ است که می تواند برای انتقال استفاده می شود. در اینجا ایده های بزرگ برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق غذاخوری و آشپزخانه می باشد. اجازه دهید الهام بخش و یاد بگیرند، به مزایای از رنگ های مختلف برای دستگاه های باقی مانده با آن است.

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال 2016 - 95

دکوراسیون منزل ۲۰۱۶ – دکوراسیون منزل ۹۵

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال 2016 - 95

بهترین رنگ دیوار برای اتاق ناهاری خوری

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال 2016 - 95

سبز احتیاط طراحی زندگی اتاق را روشن و دوستانه، بدون به سادگی به اینجا عمل می کنند. با این حال، باید این مورد به دقت با رنگ های باقی مانده گرفته شده است. ایده های رنگ تخت برای مبلمان، لوازم و اشیاء تزئینی هم تفاوت های ظریف مشابه و یا یک رنگ متضاد از محدوده خنثی را انتخاب کنید.

رنگ دکوراسیون اتاق پذیرایی 2016

رنگ دیوار برای اتاق پذیرایی سال ۹۵

رنگ دکوراسیون اتاق پذیرایی 2016

بهترین رنگ برای اتاق پذیرایی سال ۲۰۱۶

رنگ دکوراسیون اتاق پذیرایی 95

رنگ های جسورانه به عنوان ایده های رنگ مسطح به بهترین وجه تنها به عنوان یک لهجه استفاده می شود. این امر به ویژه برای رنگ قرمز. برای اطمینان از میان طراحی دیوار سفید برای یک تغییر جالب است. دیوار لهجه قرمز همچنین تابش گرما دلپذیر است. اگر دیوار لهجه علاوه بر روشن، جلوه را افزایش می حتی بیشتر.

رنگ دکوراسیون اتاق پذیرایی 95

آیا می خواهید یک قدرتمند و در عین حال طبیعی رنگ، قهوه ای را انتخاب کنید. این خاک رس نیز فراهم می کند محیط گرم اما بیش از حد قابل توجه، به عنوان رنگ قرمز، به عنوان مثال. رنگ های خنثی، شما همچنین می توانید با هر رنگ دیگر ترکیب شود. در این مثال، ایده های رنگ تخت ما یک مبل صورتی مورد استفاده قرار گرفت.

رنگ دکوراسیون آشپزخانه 2016

در سفید ایده رنگ مسطح برای دیوارها، شما آزادانه می توانید با رنگ های مبلمان بازی کند. در این آشپزخانه، با این حال هیچ رنگ قوی است، اما اسطوخودوس نقاشی با مداد رنگی ظریف برای کابینت آشپزخانه انتخاب شد. در این مورد، دیوارهای سفید به خصوص به عنوان یک رنگ قوی دیوار نگرفته تن مستقیم بلع مهم است

رنگ دکوراسیون آشپزخانه 95

رنگ دیوار خاکستری است لزوما در این ایده رنگ مسطح استفاده می شود به همان اندازه برجسته کابینت خاکستری است. در عوض، این در نظر گرفته شده برای تکمیل طراحی. با این حال، عناصر چوب نور زیبا و بیان شده است.

رنگ دکوراسیون آشپزخانه 95

رنگ دیوار در آشپزخانه همچنین می توانید با کمک کاشی تعیین می شود. در این مثال از ایده های رنگ مسطح در آشپزخانه کاشی های سبز در مینیاتور نشان می دهد. آنها را به یک فضای هماهنگ است. کنتراست جالب کاشی در فرمت بزرگ قرار داده است برای طبقه.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب 95

زیباترین رنگ برای اتاق خواب سال ۹۵

همچنین برای اتاق خواب، ما دوباره به عنوان مثال از آپارتمان ایده های رنگ به رنگ خاکستری. همانطور که می بینید، شما می توانید این رنگ فوق العاده به مجموعه ای از رنگ های خاص در صحنه کنتراست و استفاده از آنها به عنوان لهجه استفاده کنید.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب 95

همین امر نیز به رنگ سفید است. آنها را می توان با همه رنگ دیگر ترکیب شود، باعث می شود که اتاق بزرگتر و بر عناصر رنگارنگ در فرم از مبلمان یا دکوراسیون. در این مورد، تن سفید، خاکستری، زرد و آبی به عنوان ایده های رنگ مسطح انتخاب شدند.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب 2016

بسیار مدرن، خاکستری رنگ آبی است. او یعنی علاوه بر این، همچنین یک طرف زیبا به او. به همین دلیل، آن است که مناسب نه تنها برای اتاق خواب است. در اصل، هر یک از ایده های رنگ آپارتمان ما مناسب برای هر اتاق.

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل سال ۲۰۱۶ – ۹۵

اختصاصی مد وی

ارسال نظر


a b