header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل دستبند نقره جدید و شیک زنانه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدل دستبند نقره

دستبند نقره جدید زنانه

 نقره از قدیم شناخته شده است و دارای رنگ سفید ملایم بوده و توانایی انعکاس، گرمایی و الکتریسیته و همچنین صیقل کاری و جلای آن از دیگر فلزات بیشتر می باشد. نقره خالص برای کارهای طلا و نقره کاری بسیار نرم میباشدو به صورت آلیاژ استفاده می شود .

مدل دستبند نقره مدل دستبند نقره

تنوع در شکل و مدل دستبندهای نقره آنقدر زیاد است که خرید را برای مشتریان کمی سخت می کند. از دستبندهای مهره دار و زنجیری تا النگوهای نقره از جمله مدلهای مختلفی است که می توان به آن اشاره کرد.

مدل دستبند نقره جدید

مدل دستبند نقره

معمولا جواهرات جزو لوازمی هستند که در سالهای دیگر زندگی نیز مورد استفاده قرار میگیرند و شما می توانید برای سالیان دراز از آنها استفاده کنید . این موضوع در مورد سایر موارد مانند لباس عروسی صدق نمی کند . پس جواهراتی را انتخاب کنید که ظاهر زیبایی داشته باشد و بتوانید بعدا از آنها استفاده کنید .

مدل دستبند نقره

انتخاب جواهرات کلاسیکی مانند طلا و یا نقره کار بسیار آسانی است اما در مورد جواهرات رنگی هیچ قانونی وجود ندارد . استفاده و اضافه کردن کمی رنگ به جواهرات می تواند روحی تازه به جواهرات کلاسیک ببخشد و طرح رنگی آن را خنثی سازد .

مدل دستبند نقره جدید و شیک

مدل دستبند نقره مدل دستبند نقره

اگر پوست‌تان گندمگون (رنگی مابین سفید و برنزه) است، استفاده ازجواهرات و بدلیجات به رنگ طلایی و تركیب آن با رنگ طلایی صورتی( رزگلد) برای جلوه پوست‌تان مناسب‌تر است.

مدل دستبند نقره شیک زنانه

مدل دستبند نقره

مواره بدلیجات و جواهراتتان را براساس سلیقه و معیار های خود انتخاب کنید در این حالت مطمئناً علاقه بیشتری نسبت به آنها خواهید داشت و از خریدتان رازی و خوشنود خواهید بود. تقلید کورکورانه از مد روز حس مالکیت و علاقه تان نسبت به آنجه خریداری کرده اید را به مرور از بین می برد و شما را نسبت به استفاده از زیورآلاتتان دلسرد می کند.

مدل دستبند نقره مدل دستبند نقره

در انتخاب دستبند باید راحتی دست را هم در نظر بگیرید. اگر دستبندتان باعث درد یا حس گرفتگی در مچ دست‌تان می‌شود، همیشه حس ناخوشایندی خواهید داشت و از خریدتان ناراضی خواهید بود.

دستبند نقره زنانه

ارسال نظر


a b