header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیک ترین و جدیدترین مدل بوت زنانه کوتاه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین مدل بوت زنانه

بوت ها جذاب ترین و اصلی ترین انتخاب برای شیک پوشی در فصل پاییز هستند. در واقع بوت ها، چکمه ها، نیم بوت ها و کفش های ساقه دار از موارد اصلی کمد لباس هر خانم شیک پوشی است که انتخاب آنها خیلی هم ساده نیست.چنانچه اصول انتخاب آنها را بلد نباشيد حتي اگر زيباترين لباس‏ها را بپوشيد و بهترين آرايش و مدل مو را هم داشته باشيد فايده‌اي ندارد.

مدل بوت زنانه کوتاه مدل بوت زنانه کوتاه

سعی کنید بعدازظهر‌ها برای خرید بوت بروید. بین استحکام و راحتی کفش اولویت را به راحتی آن بدهید، مگر اینکه هدفتان از خرید کوهنوردی و انجام فعالیت‏های سنگین باشد. به خاطر داشته باشید هرقدر پاشنه بوت شما کوتاه‏‌تر و پهن‏‌تر باشد، راحتی پای شما در آن بیشتر خواهد بود.

جدیدترین مدل بوت زنانه کوتاه

مدل بوت زنانه کوتاه مدل بوت زنانه کوتاه

موقع خرید بوت باید چند سوال از خودتان بپرسید. اولین و مهم‌ترین سوال این است: قرار است این کفش‏ را کجا بپوشم؟ مثلا اگر می‌خواهید بوتی برای دم‌دست و گشت‌وگذار درون‌شهری و خرید کردن پیدا کنید آگ‌ها، بوت‏‌های تخت و مدل‎های ارتشی انتخاب‌های خوبی هستند اما اگر فردی اجتماعی هستید و مرتب در محیط‏های هنری رفت و آمد می‌کنید استفاده از بوت‌های شاد بافتنی با شلوار جین ظاهری زیبا به شما هدیه خواهد کرد.
برای مهمانی سراغ نیم بوت‌های پاشنه دار بروید تا ظاهر رسمی‌تری به شما ببخشد.

شیک ترین مدل بوت زنانه کوتاه ۲۰۱۷

مدل بوت زنانه کوتاه مدل بوت زنانه کوتاه

جنبه زیبایی بوت فقط یک بخش قضیه است و بخش مهم‌تر آن این است که پاهای شما در این کفش‌های ساق بلند راحت راحت باشد و هیچ‌گونه فشاری به آنها وارد نشود.

شیک ترین بوت زنانه کوتاه پاشنه دار

مدل بوت زنانه کوتاه مدل بوت زنانه کوتاه

بوت‌هایی بسیار ساده و بدون تزئینات اضافی و همینطور یک لگینگ یا شلوار تنگ همرنگ با بوت به کشیده‌تر نشان دادن پاهای شما کمک می‌کند.

شیک ترین و جدیدترین مدل بوت زنانه کوتاه ۲۰۱۷

 مدل بوت زنانه کوتاه

روی بورس‌ترین نیم‌بوت‌های امسال عبارتند از نیم‌بوت‏های پاشنه بلند. این نیم‌بوت‏‌ها انتخاب اصلی طراحان تا به اینجای فصل بوده‌اند. نیم‌بوت‏های پاشنه بلند در انواع طرح‌های مختلف به بازار عرضه می‌‏شوند. به ست کردن بوت با لباس خوب دقت کنید. فراموش نکنید که نیم‌بوت‏‌ها و به‌خصوص مدل‌های پاشنه‌دار از نظر بصری حکم یک جداکننده را دارند، یعنی اگر خانمی پاهای کوتاهی داشته باشد استفاده از نیم‌بوت پا‌هایش را کوتاه‌تر نشان خواهد داد، اما افرادی با پاهای کشیده راحت می‌توانند از این مدل‌ها استفاده کنند

شیک ترین و جدیدترین مدل بوت زنانه کوتاه

مدل بوت زنانه کوتاه مدل بوت زنانه کوتاه

خانم ها با پاهای پهن نباید کفش های نوک تیز بپوشند . بهتر است بوت هایی بپوشید که بادامی و بیضوی شکل هستند . در واقع پاشنه های بلند و ظریف باعث ظریف نشان دادن پاهای شما می شود . از کفش هایی با تزئینات زیاد و سگگ دار استفاده نکنید تا پاهایتان ظریف تر و کوچکتر به نظر برسد .

زیباترین مدل بوت زنانه کوتاه

مدل بوت زنانه کوتاه

ارسال نظر


a b