header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدید ترین مدل بارانی دخترانه شیک ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدل بارانی دخترانه شیک

مدل بارانی دخترانه – انتخاب اینکه در یک روز بارانی چه بپوشید می‌تواند کار سختی باشد، به این دلیل که باید چیزهای زیادی را در نظر داشته باشید. از جنس لباس‌هایی که می‌توانید بپوشید گرفته تا اینکه چکار کنید تا خیس نشوید. خوب لباس پوشیدن در روزهای بارانی، نیازمند کمی مهارت و برنامه‌ریزی است

بارانی جزو پوشش هایی است که پوشیدن آن محدود به روزهای بارانی نمی شود، بلکه در این روزهای خنک پاییزی هم می توان به جای پوشیدن مانتو یا کاپشنی سبک، یک بارانی مناسب پوشید. با ما همراه شوید و تصاویری از انواع مدلهای بارانی را مشاهده کنید.

مدل بارانی دخترانه

 حواستان به جنس لباس‌هایی که در روزهای بارانی می‌پوشید باشد. لباس‌های جیر یکی از محدودیت‌های ماست، به این دلیل که آب، معمولا آنرا خراب می‌کند، همچنین چرمی که با لایه‌ای مخصوص، محافظت نشده باشد نیز به سادگی توسط آب آسیب می‌بیند. ریسک نکنید، در این هوا لباس‌های لاستیکی، چرم مصنوعی و کفش‌های چرمی روکش دارتان را بپوشید و کیف دستی جیر مورد علاقه تان را بگزارید در خانه بماند.

 مدل بارانی دخترانه شیک

مدل بارانی دخترانه مدل بارانی دخترانه

بارانی را می توانید با یک لباس مشکی در زیر آن و یا با تی شرت و شلوار جین ست کرده و برای کامل کردن آن از یک شال شیک استفاده کنید.

جدید ترین مدل بارانی دخترانه زیبا

مدل بارانی دخترانه مدل بارانی دخترانه

نیازی نیست نگران ضد آب بودن ۱۰۰٪ لباس هایتان هم نباشید. اگر شما پیش‌بینی کرده باشید و چترتان را به همراه برده باشید، لباستان آنقدری خیس نمی‌شود که ضد آب بودن اهمیت پیدا کند.

مدل بارانی دخترانه  2017

مدل بارانی دخترانه مدل بارانی دخترانه

 

جدید ترین مدل بارانی دخترانه ۲۰۱۷

مدل بارانی دخترانه مدل بارانی دخترانه مدل بارانی دخترانه

جدید ترین مدل بارانی دخترانه شیک

ارسال نظر


a b