header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس بافتنی دخترانه پاییزی جدید ۹۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لباس بافتنی دخترانه

پاییز رسید و باید به سراغ چمدان لباس‌های پاییزه و زمستانی‌تان بروید. لباس‌های بافت هم در این میان طرفداران زیادی دارند.این بار تصمیم گرفتیم مدل های متنوعی از پیراهن های دخترانه را در اختیار شما قرار دهیم تا از آنها ایده بگیرید.مراقبت و نگهداری از لباس‌های زمستانی خصوصا لباس‌های بافتنی بسیار مهم است. اگر از لباس‌های زمستانه مانند پلوور و ژاکت به ‌خوبی نگهداری نشود، ممکن است به ‌سرعت از هم باز شده و گشاد و خراب ‌شود. خیلی راحت می‌توانید از بدشکل شدن و کهنگی بلوزهای بافتنی خود جلوگیری کنید.

مدل لباس بافتنی دخترانه پاییزی


لباس بافتنی باید دارای بافت سفت و محکمی باشد

 


مدل لباس بافتنی دخترانه

برای اتو کشیدن چنین لباس هایی به خصوص لباس هایی که بافت های ظریف دارند، می توانید از بخار اتوی بخار با فاصله استفاده نمایید و با نگه داشتن اتو در یک فاصله مناسب از لباس، چروک لباس را باز نمایید

مدل لباس بافتنی دخترانه جدید

از برس نرم نوزاد برای برداشتن مو و شوره سر از روی لباس بافتنی خود استفاده کنید به طور منظم این کار را انجام دهید و برای افزایش سرعت کارتان سعی کنید برس نرمی انتخاب کرده باشید.

هیچ گاه از دستگاه خشک شویی استفاده نکنید ، حتی اگر در برچسب نگهداری آن نوشته شده باشدکه امکان خشک کردن آن با دستگاه خشک‌شویی وجود دارد بهتر است برای جلوگیری از کوچک شدن اندازه آن و پرز ندادن آن، از دستگاه خشک شویی استفاده نکرده و آن را در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.

مدل لباس بافتنی دخترانه پاییزی جدید ۹۶

لباس های بافتنی سفید را حتما در جلو سایه خشک کنید چون در آفتاب تغییر رنگ می دهد .

سعی کنید لباس بافتنی را با دست بشورید

 

برای خوش‌بو نگاه داشتن لباس و جلوگیری از صدمه رسیدن به آن می‌توانید بسته‌های کوچک اسطوخودوس و سنبل را در قفسه لباس و دراور بگذارید یا در چوبرختی آویزان کنید.

 

لباس بافتنی دخترانه ۹۶

ارسال نظر


a b