header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس عروس جدید و مد روز ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لباس عروس

خاطرانگیزترین لباسی که هر خانم در زندگی خود می پوشد، لباس سپید عروسی است. برای خرید این لباس تا حد ممکن باید توجه کرد. گذشته از جنس پارچه ، دوخت ، مدل، سنگ دوزیها و در کل طراحی لباس عروسی نکاتی وجود دارد که شما را در خرید یک لباس مناسب برای عروس یاری می کند. طراحان لباس عروس نیز تنها به مدل لباس و تناسب آن با فرد تاکید دارند، ولی مکان خرید، زمان ، بودجه لباس و … باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدل لباس عروس

هنگام خرید یا سفارش لباس عروس توجه داشته باشید که بهترین راهنما برای انتخاب لباس ایده آل در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف اندامتان است . برای این کار می توانید از یک خیاط ماهر نیز کمک بگیرید و از او بخواهید تجربیاتش ر ا در اختیارتان بگذارد.

مدل لباس عروس زیبا

مدل لباس عروس مدل لباس عروس

در تهیه لباس عروس همانقدر که می‌بایست به استایل و سبک لباس توجه کنید، به همان اندازه نیز باید به احساس خودتان رجوع کنید. بنابراین از امتحان مدل‌های جدید و مدرن هراس نداشته باشید. از طرفی این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حداقل ۶ ماه قبل از جشن عروسی می‌بایست لباس عروس خود را سفارش بدهید. بنابراین شاید بهتر باشد از هم اکنون دست به کار شوید.

مدل لباس عروسی مد روز

مدل لباس عروس مدل لباس عروس

راحتی لباس عروسی تون خیلی خیلی مهمه . در نظر داشته باشین که این شما هستین که تمام مدت مراسم عروسی باید این لباس رو به تن داشته باشین . اگه در لباس عروسی راحت نیستین اصلا آن رو نخرید .

مدل لباس عروس جدید

مدل لباس عروس مدل لباس عروس

اگر نیم تنه ی بالایی شما بلند تر از نیم تنه ی پائین تان است می توانید مدل هایی را سفارش دهید که خط کمر آن ها بالاتر هستند تا بدین ترتیب توازن در دو نیم تنه تان ایجاد شود و بدین ترتیب اندام تان را به فرم ساعت شنی نزدیک کنید.

مدل لباس عروسی قشنگ

مدل لباس عروس مدل لباس عروس

اگر بازوها و سرشانه‌هاي بزرگ و قطوری دارید، نباید لباس مدل دکلته را سفارش دهید. در عوض لباس‌تان یا آستین کوتاه یا آستین حلقه‌ای باشد.

مدل لباس های عروس۲۰۱۷

مدل لباس عروس مدل لباس عروس مدل لباس عروس

مدل لباس های عروسی جدید ۲۰۱۷

ارسال نظر


a b