header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدید ترین مدل پالتو های زمستانی زیبا و شیک ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پالتو های زمستانی جدید

انتخاب پالتو برای بانوان کار سختی نیست. اکثر این پالتو را قرار است از روی مانتویشان و یا برای رفتن به محل کار بپوشند و سعی شان بر این است که تا می توانند مدل های گرم تر را انتخاب کنند که این کار نیز درست است. انتخاب پالتو زنانه باید با توجه به فرم بدن صورت بگیرد.

پالتو های زمستانی جدید

پالتوهای کوتاهی که معمولا تا پایین باسن می‌رسند برای مناطقی با هوای خیلی سرد مناسب نیستند و در مناطق نسبتا گرمسیری که زمستان‌های سختی ندارد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

مدل پالتو های زمستانی جدید و شیک ۲۰۱۷

پالتو های زمستانی جدید

پالتوی‌های بالای زانو برای خانم‌های قد کوتاه انتخاب مناسبی است. پالتوی روی زانو با بیشتر اندام‌ها تناسب دارد اما اگر قد متوسط یا بلندی دارید سراغ آن‌ها بروید. درمیان پالتو‌های خیلی بلند که زیر زانو هستند مدل‌های اورسایز که به صورت جلوباز استفاده شوند گزینه مناسبی هستند.

مدل پالتو های زمستانی جدید

پالتو های زمستانی جدیدپالتو های زمستانی جدید

پالتوهای کوتاه، از آن جا که قد را بلندتر نشان می دهد، برای خانوم های قد کوتاه بهترین انتخاب است. به خصوص اگر با شلوار یا دامن فاق بلندی پوشیده شود. اگر شما اندامی لاغر دارید، می توانید پالتوهایی پرحجم مانند خزدار یا پشمی به تن کنید تا اندام تان کمی توپرتر به نظر بیاید.

مدل پالتو های زمستانی شیک ۲۰۱۷

پالتو های زمستانی جدید

بسیاری از پالتو ها دو لایه هستند یعنی غیر از این که بدن را گرم می کنند در مقابل برف و باران هم مقاوم هستند. البته پول بیشتری هم می طلبد. به علت گرمای زیاد پالتو های دو لایه دنبال سایزی باشید که به سایز مانتو یا کت شما نزدیک باشد چون دیگر نیازی به پوشیدن لباس بیشتر در زیر آن نیست.

پالتو های زمستانی جدید و شیک ۲۰۱۷

پالتو های زمستانی جدید

هنگام پرو پالتو دست هایتان را چند بار به جلو بکشید یا باز و بسته کنید، در صورتی که احساس کردید قسمت ساعد شما کشیده می شود شک نکنید انتخاب تان اشتباه است. آستین های پالتو باید طوری باشد که بتوانید در زیر آن لباس های آستین دار یا ضخیم بپوشید. اندازه قد آستین هم باید تا روی مچ دست شما بیاید که آستین لباس شما از زیر آن دیده نشود. حواستان باشد که به هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود و هیچ‌کشیدگی نباید در آن ناحیه ایجاد شود.

مدل پالتو های زمستانی جدید و شیک

پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید پالتو های زمستانی جدید

مدل پالتو های زمستانی جدید و زیبا

 

ارسال نظر


a b