header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل کت شلوار دامادی شیک و جدید ۹۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مدل کت شلوار دامادی

کت شلواربه عنوان اصلی‌ترین لباس مردانه رسمی شناخته می‌شود. البته بسیاری از آقایان اعتقاد دارند که کت شلوار را تنها می‌بایست در موقعیت‌های کاری و رسمی به تن کرد، در حالیکه لباسی است که در فصول مختلف و برای سنین و موقعیت‌های مختلف قابل استفاده است. اما واقعا کدام مدل کت و شلوار مناسب فرم بدن ماست؟ یا برای خرید این لباس مردانه باید چه میزان هزینه کنیم؟

لباس مردانه انواع مختلفی دارد که شاید مهم ترین آن کت و شلوار باشد. یک دست کت و شلوار می‌تواند ظاهر شما را از یک جوان خام به یک مرد بالغ ارتقا دهد. کت و شلوار که به عنوان رسمی‌ترین نوع لباس مردانه به شمار می‌آید در مصاحبه‌های شغلی، قرارهای تجاری و … کاربرد دارد

مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی ۹۶

اولین کاری که باید با کت جدید خود بکنید این است که کوک‌های x شکل پشت کت را باز کنید. توجه داشته باشید که اگر این کوک‌ها را باز نکنید، هنگام نشستن فشار به تار و پودهای اطراف خود وارد شده و باعث آسیب جدی به ظاهر کت شما می‌شود.

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی جدید

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی شیک

یکی از رنگ‌های پیش روی شما برای کت و شلوار رنگ آبی است. مشکلی که این رنگ دارد تکراری شدن سریع آن است. از این رو بعد از چندبار پوشیدن کت و شلوار آبی نفتی دلتان را می‌زند و دیگران هم با خود فکر می‌کنند که آیا کت و شلوار دیگری ندارید که بپوشید.

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی زیبا

آویز یا رگال کت باید پهن و غیر فلزی باشد؛ رگال‎های فلزی و غیر استاندارد باعث می‌شوند که سرشانه‌های کت تغییر شکل داده و ظاهر کت را برای همیشه خراب می‌کنند.

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادیمدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی ۲۰۱۷

 جلیقه باید به اندازه ای بلند باشد که کمرتان را بپوشاند. در واقع معیار این است که اگر کمربندتان دیده شد، جلیقه خیلی کوتاه نیست. زمانی خیلی کوتاه است که یک لایه ی سفید از زیر آن دیده شود و ظاهر شما را نامرتب کند.

مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی مدل کت شلوار دامادی

مدل کت شلوار دامادی جدید و زیبا

ارسال نظر


a b