header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

پیشنهادات پاییزه ی آیشم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پیشنهادات پاییزه ی آیشم

تور یونان

بدون شک سفر به کشور زیبای یونان در فصل رومانتیک پاییز هر بیننده ای را به وجد می آورد. مشاهده ی کشور زیبایی ها در زیباترین فصل سال! سفر به کشور یونان یک تیر و هزار نشان است چرا که هم برای علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ بسیار دیدنی خواهد بود و هم برای گردشگران علاقه مند به زیبایی. سواحل زیبای کشور یونان تور یونان را به سفری به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد. فراموش نکنید که علاوه بر آتن پایتخت کشور یونان از بازدید از جزایر بینظیر یونانی نظیر میکنوس و سنتورینی و همینطور جزیره ی کرت غافل نشوید. و فراموش نکنید ه پاییز دریای مدیترانه همانند هر فصل دیگری دیدنیست.

 

تور مالدیو

سفر به مالدیو همواره و در همه ی فصول یکی از انتخابهای بینظیر و پرطرفدار بوده است. و سفر به کشور مالدیو در فصل پاییز یکی از بینظیرترین سفرهای شما خواهد بود.  مالدیو یک منطقه ی گرمسیری در اقیانوس هند است که از ۱۰۰۰ جزیره ی مرجانی تشکیل شده است. که توسط سواحل بینظیر و  مرجانی ، دریاچه های ابی و صخره های زیبا و هیجان انگیز شناخته میشود. پایتخت کشور مالدیو شهر ماله دارای جازبه های توریستی گردشگری بسیاریست که بازار ماهی بسیار متنوع یکی از ان جازبه هاست. و جالب است بدانید که واژه ی گردشگری جدید با سفرهای لوکس به شور مالدیو اجین شده است. با سفر به کشور زیبای مالدیو و یک تجربه ی لوکس ارام در این منطقه به راحتی به این نتیجه خواهید رسید که چگونه این کشور با سایر نقاط مختلف دنیا متفاوت است.

 

تور ترکیه

کشور ترکیه در همسایگی ایران همواره شاهد خیل عظیم توریستهای ایرانی بوده است. کشور ترکیه با اداب و رسوم نزدیک به ایران همیشه یکی از مقاصد مورد علاقه ی ایرانیان در همه ی فصول بوده است. یکی از جازبه های گردشگری کشور یونان شهر استانبول است که با قرار گرفتن در میانه ی فرهنگ اسیایی اروپایی واقعا جایی هیجان انگیز میباشد. و فراموش نکنید که خرید کردن از استانبول یکی از فعالیت های مورد علاقه ی توریست ها در تور استانبول میباشد. انتالیا یکی از شهر های کلاسیک ترکیه با بندری قدیمی و قایق های بادبانی یکی از مناطق توریستی کشور ترکیه میباشد ، قرار گرفتن تعداد زیادی از هتل های این کشور در خط ساحلی این شهر ، انتالیا را به محلی مورد علاقه در همه ی فصول تبدیل کرده است. و اما یکی دیگر از جازبه های گردشگری کشور ترکیه شهر زیبای انکارا یا همان پایتخت گردشگری کشور ترکیه میباشد. که مرکز هنرهای نمایشی و خانه ی اپرا و دیگر مکان های زیبای ترک است. کوش اداسی یک شهر ساحلی در قسمت غربی کشور ترکیه است که در دریایه اژه قرار گرفته است. نقطه ای زیبا برای نظاره کردن خرابه های افس و لذت بردن از تورهای کشتی های کروز میباشد به طور کلی کوش اداسی مقر رفت و امد کشتی های کروز در کشور ترکیه میباشد.

 

تور بالی

صرف نظر از جمعیت این کشور بالی بهشتیست بر روی زمین. اگرچه مکانی مانند عبود شاید کمی شلوغ به نظر برسد اما فراموش نکنید که بالی همواره یکی از زیباترین جزایر دنیا به حساب می اید. اگرچه که تور بالی در ماههای آگست و سپتامبر بسیار پر طرفدار است و این کشور شاهد گردشگران زیادیست اما در طول ماههای فصل پاییز و همینطور ایم کریستمس بالی زیباترین جزیره ی دنیا مملو از زیباییست.

 

تور سریلانکا

کشور زیبای سریلانکا که سابقا با نام سیلان شناخته میشده است جزیره ای زیبا در اقیانوس هند در جوب کشور هند است. که مناظر متنوع و جنگلهای بارانی و دشت های مرتفع ان بخش کمی از این زیبایی میباشند. توصیف زیبایی های کشور سریلانکا به اتمام نخواهد رسید فقط این مهم را مد نظر داشته باشید که باسفر به کشور سریلانکا برای گذراندن یک تعطیلات رویایی گارانتی خواهید شد.

 

تورهای پاییز

 

ارسال نظر


a b