header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

لیزر موهای زائد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لیزر موهای زائد:

لیزر در واقع یک نور با طول موج معین می باشد که بسته به بافت هدف آن را تنظیم می کنند که تا عمق مشخصی نفوذ کند و فقط روی بافت هدف تاثیر بگذارد و به بافت های دیگر آسیبی وارد نکند. در واقع لیزر یک نور تقویت شده می باشد که فقط توسط رنگدانه های تیره مو جذب می شود و آن ها را از بین می برد .

لیزردرمانی بیش از همه در افرادی قابل استفاده است که موهای تیره و پوست روشن دارند چرا که هر اندازه که مو مشکی تر و ضخیم تر باشد،حاوی ملانین بیشتری بوده و در نتیجه نور لیزر را بیشتر جذب کرده و راحت تر از بین می رود. اما برای افرادی با موهای بلوند یا قرمز ، کاهش موهای زائد با لیزر به طور دائمی غیر ممکن می باشد.

دستگاهی که بتواند موهای زائد را به طور کامل از بین ببرد ، وجود ندارد اما دستگاه های لیزری هستند که می توانند رشد و میزان موهای زائد را به طور قابل توجهی کاهش دهند و ضخامت آن ها را بسیار کم کنند با این حال لازم است که هر سال ۱ یا ۲ جلسه برای لکه گیری مراجعه شود. از جمله این دستگاه ها ، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد . تعداد جلسات مورد نیاز ۴ تا ۶ جلسه می باشد و فاصله جلسات هر ۴ هفته می باشد . معمولا از جلسه ۴ به بعد فاصله بین جلسات به علت کم شدن موها، بیشتر می شود .

دستگاه الکساندرایت کندلا دستگاهی است که برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر از سنگ جواهری به نام الکسا استفاده می کند. جواهر الکسا بعد از تحریک شدن توسط منبع انرژی قوی از خود اشعه لیزر سبز رنگ به طول موج ۷۵۵ نانومتر تولید می کند. این طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موههای زائد است ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد. کارخانه کندلا واقع در آمریکا تنها شرکتی است که از مرغوبترین نوع جواهر الکسا استفاده میکند و توسط FDA آمریکا تأیید شده است.

هنگامی که شات انرژی تولید شده توسط دستگاه الکساندرایت کاندلا به سمت پوست تابیده می شود در پوست و مو جذب می شود چون میزان تراکم رنگدانه های تیره در مو چندین برابر رنگدانه های موجود در پوست است میزان گرم شدن مو بسیار زیادتر از پوست است و همین مورد باعث گرم شدن شدید فولیکول و ریشه مو می شود و باعث از بین رفتن موها می شود.

اگر تصمیم دارید از روش لیزر موهای زائد بدن و صورت استفاده کنید، باید از شش هفته قبل استفاده از مومک، موچین یا الکترولیز را محدود کنید. ۲ ماه قبل از لیزر هم نباید سولاریوم کرده و یا حمام آفتاب بگیرید. توجه داشته باشید که به مدت شش هفته قبل و بعد از لیزر موهای زائد، مدت طولانی در معرض نورخورشید قرار نگیرید و حتما از کرم های ضد افتاب با spf مناسب استفاده کنید. قرارگرفتن نواحی تحت درمان در معرض نور خورشید باعث می شود که این روش تاثیر کمتری داشته باشد. بهتر است روز قبل از لیزر، موهای خود را اصلاح کنید و آن قسمت از پوستتان که قرار است لیزر شود، بدون هرگونه مواد آرایشی (حتی ضدآفتاب) باشد. بعد از لیزر هم می توانید از انواع پمادها یا کرم های ضدالتهابی و ترمیمی برای پیشگیری از سوزش، خارش، قرمزی و التهاب احتمالی تا ۲ روز بعد از لیزر کمک بگیرید.

کلینیک لیزر و زیبایی آنیما واقع در شهرک غرب با استفاده از دستگاه الکساندرایت کندلا ۲۰۱۷ لیزر موهای زائد را با ۹۵% تخفیف انجام می دهد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

برای مشاهده کلینیک های لیزر و زیبایی می توانید روی لینک زیر کلیک نمائید.

کلینیک های لیزر و زیبایی

یک نظر

  1. مبدل صفحه ای گفته است :
    آذر ۳۰ام, ۱۳۹۶

    لطفا لیست قیمت ها رو هم بذارین؟؟

ارسال نظر


a b