header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

جدیدترین جا شمعی پروانه ای  یکی از آن مواردی است که اغلب به عنوان هدیه استفاده می شود. بنابراین، اگر تولد و یا سالگرد محبوب خود را است که به زودی پس چرا شما در مورد شمع و یا شمع قاب به عنوان هدیه ای برای  او فکر نمی کنید . شمع برای تعداد زیادی از اهداف دیگر مانند برای نور و دکوراسیون استفاده می شود. شمع نقش بسیار حیاتی به منظور اضافه کردن برخی از اثر رویایی به حزب و یا تابع خود را که قرار است برگزار می شود محیط داخلی و یا در فضای باز بازی کند. شمع می تواند اثر بهشتی را به خانه یا اتاق خود را به ارمغان بیاورد.

شمع اگر استفاده می شود و یا در حال حاضر با دارندگان شمع بسیار زیبا پس از آن خود را زیبایی افزایش می دهد . بنابراین، امروز من می خواهم به شما بگویم در مورد چگونه شما می توانید شمع با شمع دارندگان عنوان هدیه برای معشوق خود استفاده کنید.

پروانه دیوار شمعدان:

جدیدترین جا شمعی دیواری

در این تصویر  شما می توانید یک دارنده شمع دیوار که با الهام از پروانه ها طراحی شده را مشاهده کنید. هنگامی که شما ارائه آن به عشق خود را پس از جذابیت خود را می توانید او را مجذوب خود گردانید .

شمعدان شیشه ای پروانه :

شیکترین مدل جا شمعی پروانه ای

در این تصویر دوم شما می توانید یک دارنده شمع شیشه ای با طرح های پروانه را ببینید. این است که با استفاده از فلز ساخته شده است. محبوب خود را می توانید از این دارنده در هر جایی او می خواهد نگه دارید.

خانگی پروانه شمع شیشه ای:

مدل جا شمعی پروانه ای 2017

این دارنده شمع می توان در خانه طراحی شده است. چیزهایی که مورد نیاز عبارتند از: شیشه، رنگ و بوته. با استفاده از هر رنگ به رنگ و یا ترکیبی از رنگ های مختلف شما می توانید یک طرح پروانه بر روی این شیشه ایجاد کنید. در حال حاضر این شیشه را می توان به عنوان دارنده شمع استفاده می شود. یک هدیه دست ساز همیشه محبت خود را برای فرد دیگری را نشان می دهد.

عتیقه پروانه شمع:

جا شمعی پروانه ای

این یک شمع ساده است که با استفاده از یک پروانه سبک قدیمی است که با این شمع با استفاده از روبان های متصل تزئین شده است. این است که واقعا یک ایده بسیار ساده و منحصر به فرد است .

طبقه پروانه شمعدان:

شیکترین مدل جا شمعی پروانه ای

این دارنده شمع رنگ پوست است که شما می توانید در کف در هر جایی که می خواهید نگه دارید. دو شمعدان در آن وجود دارد. می توان آن را به عنوان دارنده نذر شمع استفاده می شود. طراحی پروانه است که به دنبال بسیار زیبا است .

شناور پروانه شمع:

مدل جا شمعی شناور  2017

در این تصویر شما می توانید ببینید شمع شناور در الگوی پروانه است . این شمع را می توان به یک کاسه است که پر از آب استفاده می شود. این شمع شناور تنها در سطح آب و می توانید فضای شگفت انگیز ایجاد کنید.

ایده های هدیه منحصر به فرد برای عشق خود قرار دهید:

من امیدوارم که شما را به ایده شمع پروانه یا شمع ایده دارنده هدیه است. طراحی پروانه همیشه به نظر می رسد بسیار زیبا و دوست داشتنی است . شما می توانید برخی از طرح های بیشتری را به آشپزخانه تصویر زیر کشف کنید !

شیکترین مدل جا شمعی پروانه ای

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

مدل جاشمعی پروانه ای

جدیدترین جا شمعی پروانه ای

شیکترین مدل های جا شمعی

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

جدیدترین مدل جا شمعی

جدیدترین جا شمعی پروانه ای

مدل جا شمعی پروانه ای

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

جدیدترین مدل جا شمعی 2017

جدیدترین جا شمعی پروانه ای

شیکترین مدل جا شمعی 2017

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

مدل شمع پروانه ای 2017

جدیدترین جا شمعی پروانه ای

جدیدترین مدل جا شمعی پروانه ای

شیکترین مدل های جا شمعی پروانه

منبع :http://modv.ir/41615/candle-holder-license-models

ارسال نظر


a b