header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

تشخیص خود را از جمعیت با پوشیدن جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶ در دو تن رنگ  طراحی شده در رنگ ها و سبک های مختلف است . همه کفش در این مجموعه شیک، زیبا و راحت و مد گذاشته شده  است.

در اینجا، ما انتخاب گسترده ای از کفش در دو تن از رنگ ها  جملهپاشنه های  پلت فرم، صندل، بوت  پاشنه بلند، کفش تخت  باله، کفش  تابستانی، پاشنه  گرد در انواع رنگ ها و بافت وارد شده اند.

پا کلاه تیز بصری تعادل پاشنه بلوک پوشیده از زنجیر دو تن تماس ، طراحی شده در ترکیبی از پوست روشن و رنگ سیاه و سفید در چرم ثبت اختراع شده است .

این جفت پاشنه کم  طراحی شده است برای نگه داشتن پاهای خود را شیک و احساس راحتی، استفاده از این جفت های لباسی با شلوار جین آبی خود را و بالا سفید برای دفتر یا کالج خود است .

راحت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند زنانه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵توسط مهشید۳۱۸ بازدیدراحت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند زنانهپوشاک بانوانکیف و کفش
پوشیدن کفش پاشنه بلند مزایا و معایب خاص خود را دارد. با پوشیدن این کفش‌ها قد شما بلندتر می‌شود، اندام شما جلوه زیباتری پیدا می‌کند و استایل شما ظریف‌تر و زنانه‌تر به نظر می‌رسد. اما راه رفتن با این کفش‌ها برای هر کسی ساده نیست، این کفش‌ها ممکن است باعث درد در پاهای شما شود و پوشیدن طولانی مدت آن‌ها آسیب جبران ناپذیری به عضلات پا وارد می‌کند. این آسیب‌ها و معایب در برخی مدل‌های کفش بیشتر و در برخی کمتر است. ما در این مقاله راحت‌ترین کفش‌های پاشنه بلند زنانه را به شما معرفی خواهیم کرد.
کفش پاشنه قطور
نازک بودن پاشنه کفش حفظ تعادل را مشکل می‌کند و به همین دلیل است که بیشتر آسیب‌های کفش‌های پاشنه بلند به خاطر پیچ خوردن پا و زمین خوردن در سطوح ناهموار رخ می‌دهد. اما اگر پاشنه کفش ضخامت و قطر کافی داشته باشد حفظ تعادل ساده‌تر و راه رفتن با آن کفش راحت‌تر خواهد بود.

کفش‌های پاشنه بلند کلاسیک
وقتی در دهه هشتاد میلادی کریستین لوبوتین کفش‌های آسمان خراشی را معرفی کرد همزمان هم خدمت و هم جنایت بزرگی را مرتکب شد. این کفش‌ها که پاشنه‌هایی بسیار بلند (بالاتر از ۱۲ سانتی متر) داشتند اگرچه مورد علاقه خانم‌ها قرار گرفتند اما راه رفتن با آن‌ها بسیار مشکل بود. به همین دلیل اگر کفش راحت‌تری می‌خواهید مدل‌های کلاسیک پاشنه بلند را که حدود ۸ سانتی متر و کمتر پاشنه دارند انتخاب کنید.

این تصور که هر چه پاشنه‌ی کفش بلندتر باشد، زیباتر است، تصور غلطی است. مهم این است که پاشنه‌ی هماهنگ با لباس، موقعیت و متناسب با پای خود را بیابید. پاشنه‌ی خوب ویژگی‌هایی دارد که قبل از خرید کفش باید آنها را بدانید.

هرچه فاصله‌ی پاشنه تا کفی پنجه کفش بیشتر باشد، کنترل تعادل سخت‌تر و تحمل وزن شما بر روی پاشنه غیرممکن‌تر می‌شود. محور پاشنه‌‌ی کفش شما دقیقا باید در مرکز پاشنه پا قرار بگیرد. پاشنه‌های باریک به طور معمول این ویژگی را دارند اما برای آنکه از این موضوع به ویژه در خریدهای اینترنتی مطمئن شوید به بالای پاشنه‌ی کفش نگاه کنید. اگر پاشنه در این قسمت یک خمیدگی به سمت داخل داشته باشد، یعنی محور آن به مرکز پاشنه‌ی شما نزدیک‌تر است.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که هر چه سطح مقطع پاشنه‌ی شما وسیع‌تر باشد، ثبات بیشتری دارد و قدم برداشتن با آن راحت‌تر است. همچنین کفش‌های پاشنه‌ پهن، برای قدم برداشتن بر روی سنگفرش‌های ناهموار و کفپوشی ناصاف مناسب‌تر هستند. اگر برای یک میهمانی در یک باغ خرید می‌کنید، فکر پاشنه‌های باریک را از سر بیرون کنید.

شیکترین مدل کفش و کیف ست دخترانه 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

 

جدیدترین مدل کفش پاشنه تخت دخترانه 2017

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶

شیکترین مدل کفش پاشنه بلند دخترانه 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

جدیدترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه 2017

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶

مدل کفش پاشنه بلند زنانه 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

شیکترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه 2017

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶

جذاب ترین مدل کفش پاشنه بلند دخترانه 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

شیکترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه 96

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶

شیکترین مدل کفش زنانه 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

جدیدترین مدل کفش دخترانه 2017

جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند زنانه عید ۹۶

مدل کفش پاشنه بلند زنانه دو رنگ 2017

جدیدترین مدل کفش زنانه ۲۰۱۷

منبع :http://modv.ir/41583/the-newest-model-womens-shoes

ارسال نظر


a b