header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جذاب ترین هتل های زیر آب جهان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جذاب ترین هتل های زیر آب جهان

اقیانوس یک چیز طبیعی است که جذاب و دوست داشتنی شده توسط همه است ،مردم را  به تعامل با اقیانوس را با هتل های شناور دوست دارند  . و این شور و شوق است که باعث بهبود روز به روز در افراد به طوری که آنها شروع به کشف بسیاری از منحصر به فرد فکر می کند مرتبط با اقیانوس مانند هتل ها در زیر آب و هتل های شناور را خلاقانه می سازند و طراحی می کنند .

ارائه کنونی

ارائه فعلی ما این است که با برخی از طرح های منحصر به فرد، هیجان انگیز و جذاب از هتل زیر آب  که یک نگاه مسحور ویژه برای افرادی که به آب علاقه مندند و چنین چیزهایی پرماجرا را دوست دارند می دهد .

صحنه های  زیبا از اقیانوس را در زیر آب با هتل ها تجربه می کنید

اینجا ما به شما توضیح مجموعه قابل توجهی از برخی از صحنه های هتل زیر آب شگفت انگیز است. این صحنه ها ی جذاب  نامحدود و احساس برانگیز با پیش از هر چیز است . زیر آب اتاق خواب لوکس درست مثل یک رویا به حقیقت می پیوندند هستند. نوع متمایز از ماهی و موجودات آب در حال حرکت که واقعی هستند در اطراف اتاق خود را در  به شما احساس هیجان انگیز و را که از بیان این احساس با کلمات معذوریم .

مقاله  فعلی ما این است که با صفحه نمایش زیباترین صحنه های  هتل زیر آب از سراسر جهان که همراه است را برای شما عزیزان قرار داده ایم .

ایده‌ی ساخت هتل‌های شناور روی آب، ایده‌ای خلاقانه و جذاب است. فعالان هتل‌سازی همواره به دنبال این هستند که هتل‌های بهتر و بزرگتری را طراحی کنند و گوی سبقت را از سایر رقبا بربایند.

 

خانه های روی آب 2017

جذاب ترین هتل های زیر آب جهان

هتل های زیر آب در دریا 95

هتل های زیر برف

هتل زیر آب

هتل های شناور

شیکترین هتل های زیر آب

این هتل که هنوز در مرحله طراحی‌‌های اولیه است، اما با این وجود سیل اعتراضات بسیاری را در خصوص ضررهای احتمالی ساخت در پی داشته است. این هتل که زایده تخیل یک مهندس بریتانیایی است مجهز به امکانات مختلفی از جمله چشمه‌های آب معدنی، هشت اتاق خواب زیردریایی و حمام‌هایی با دیوارهای شیشه‌ای خواهد بود.

جذابترین هتل زیر آب 2017

هتل زیر آب

شیکترین مدل هتل زیر آب 2017

جذاب ترین هتل های زیر آب 2017

اگرچه این هتل را بین دو جزیره خصوصی اقیانوس هند در کشور مالدیو ساخته و به نوعی بنای اولیه آنرا بر روی خشکی قرار داده‌اند اما بسیاری از تفرجگاه‌ها و اماکن وابسته به آن تصویری دریایی به خود گرفته‌اند. از این میان می توان به ۵۰ ویلای مرفه دریایی، رستوران زیردریایی شیشه‌ای، ۲۱ اتاق آبی مجهز به چشمه‌های آب معدنی درمانی اشاره کرد.

شیکترین هتل های زیر آب

جذابترین هتل ها در زیر آب

amazing scene of Underwater Hotels from around the world (10)

منبع :http://modv.ir/41468/hotel-fascinating-underwater-world

ارسال نظر


a b