header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

۱۰مدل شیک مو زنانه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

۱۰مدل شیک مو زنانه

مو بخشی از  برجسته ترین ظاهر هر شخص است ،  ممکن است به طور کامل تغییر در ظاهر خود رابا این مدل مو زنانه اروپایی ایجاد کنید .  مو بر طبیعت، سلیقه ، شخصیت و مدهر شخص وابسته است . بنابراین دختران بیشتر در موهای خود   که متفاوت است  همان ظاهر خود تغییر می دهند .

ارائه کنونی

ارائه کنونی ما این است که با مدل مو منحصر به فرد و مناسب همراه برای دختران برای اضافه کردن یک طراوت جذابیت ظاهر  در  شخصیت آن ها  و با تغییر تم مو آنها، داشته باشند را در این مقاله قرار داده ایم .

مدل مو های مختلف برای زنان

اینجا ما به شما نمایش برخی از تصاویر از دختران با مدل مو متمایز با توجه به مدل و شکل  صورت و شخصیت آن ها قرار داده ایم . مجموعه ما شامل  مو بلند ، مدل مو حلقه، مدل موهای کوتاه، مدل موهای PUF، مدل موهای مستی، مدل مو تلنگر با فر کمی، لایه پر، خشک کردن ضربه، کوتاه کردن مو به صورت لایه ای و خورد  و غیره است .

مناسب برای ، این مدل مو کاملا مناسب برای هر سن است . فقط برخی از مدل های مختلف را بررسی کنید تا متوسط ظاهر خود را با ایده های ارائه شده است در آن ها بیابید .

مدل مو کوتاه دخترانه 2017

۱۰مدل شیک مو زنانه

 

مدل مو کوتاه دخترانه 2017

مدل مو زنانه اروپایی

مدل شنیون دخترانه 2017

۱۰مدل شیک مو زنانه

 

جدیدترین مدل مو خورد دخترانه 2017

مدل مو زنانه اروپایی

مدل مو دخترانه 2017

۱۰مدل شیک مو زنانه

مدل مو صاف صوفیایی دخترانه 2017

مدل مو زنانه اروپایی

مدل مو زنانه کوتاه 2017

حتما به کرارت به گوشتان خورده است که کوتاه کردن موها ،سبب افزایش رشد آنها می شود!اما تا چه اندازه این حرف میتواند درست باشد در این بخش میخواهیم به تجزیه و تحلیل این سوال بپردازیم و آنرا بهتر و بیشتر توضیح دهیم چگونه می شود کوتاه کردن مو باعث سریع رشد کردن آ ن شود باید بگویم که این مطب اصلا درست نیست اکنون علتش را برایتان توضیح می دهیم

از نظر بیولوژیکی ،چطور چنین مطلبی می تواند واقعیت داشته باشد و اینکه در اصل ،این تفکر نادرست ،از ابتدا چگونه شکل گرفت؟آیا واقعا باور دارید که تعداد زیادی سنسوردر موها وجود دارند که به محض کوتاه کردن ،این پیام را به ریشه رسانده و موها را با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه دهند؟خیر!

پس چرا افراد این ادعا را باور دارند؟
زمانیکه موهای بدن را اصلاح می کنید ،(منظور ما وکس نیست)،چند روز بعد موها دوباره سر از پوست بیرون می آورند.در اصل ،هنگامیکه موها ی بدن را اصلاح می کنید ،موها نه از ریشه ، بلکه فقط از سطح پوست برداشته می شوند و موهای زیر پوست ،همچنان سر جای خود و در فولیکول های مو،محکم قرار دارند.همین امر در مورد موهای سر هم صادق است.

اما چرا اینگونه به نظر می رسد که رشد موهای سر با کوتاه کردن ،بیشتر شده است؟
در واقع موهایی که زیر پوست در حال رشد هستند ،از پوست خارج شده و به رشد خود ادامه می دهند،تا آنجاییکه حتی در پوست های بدون مو ،حتی جزئی ترین رشد موها هم به چشم می آید و شما تصور می کنید که رشد بیشتری داشته اند.بنابراین وقتی موهای بلند سر را کوتاه می کنید ،فقط یک یا دو اینچ از آنها را کوتاه کرده اید، در حالیکه موها با همان سرعت طبیعی ، به رشد خود ادامه می دهند.

۱۰مدل شیک مو زنانه

مدل مو بافت دخترانه 95

 

مدل مو زنانه اروپایی مدل مو دخترانه 2017

مدل مو زنانه اروپایی

مدل مو بلند دخترانه

منبع :http://modv.ir/41402/10-stylish-models-hair

ارسال نظر


a b