header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیکترین مجموعه جواهرات بافتنی ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شیکترین  ایده قلاب دوزی طلا و جواهر

طلا و جواهر منبع جاذبه و شیفتگی برای همه خانمها است ، این ( زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷ )  بهترین هدیه ای است که شما می توانید آنها را و یک بهترین ماده برای تغییر خلق و خوی خود را در دقیقه است. دختران فقط عشق  خود را با عناصر جواهرات رنگارنگ و دلربا در تم های مختلف زینت می دهند . آنها خود را شیک و مرسوم، مد روز همراه با تمام قطعات جدید جواهرات شیک نگه می دارند .

اما اگر شما چیزی منحصر به فرد و جدید در جواهرات زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷ جهان آن را پیدا خواهید کرد که بزرگ باشد. بله من در مورد خرید زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷ که نگاه زیبا و جدید ساخت خود را شیک و مرسوم، مد روز صحبت می کنم. الگوهای قلاب دوزی و تم فقط برای افغانها و روسری مناسب نیست اما آنها نیز تصور شگفت انگیز برای طلا و جواهر را نیزبه دنبال خواهد داشت .

بنابراین در اینجا تصاویر پیش نویس فعلی ما با صفحه نمایش برخی از ایده های شگفت انگیز و خیره کننده از جواهرات قلاب دوزی در تم ها و الگوهای مختلف است که به نظر می رسد خیلی متفاوت است و همچنین مناسب به شما را مانند یک عروسک باربی و شیک نگاه در ارتباط است. این مقالات قلاب دوزی شامل دستبند رنگارنگ، گوشواره منحصر به فرد در موضوع نخود، گردنبند در سبک های شگفت انگیز، قاب آویز رنگارنگ زیبا، حلقه های خیره کننده و غیره است .

همه این کارها کاملا شیک و فقط به اندازه کافی شگفت انگیز را به کل ظاهر خود را خیره کننده و مرسوم، مد روز با این اثر منحصر به فرد هستند. بنابراین در حال حاضر زمان برای نشان دادن مهارت بافندگی و قلاب دوزی انتخاب شگفت انگیز با پوشیدن این مقالات شامل طلا و جواهر در تم منحصر به فرد پر از رنگ و مهارت های آن است.

بنابراین در حال حاضر توسط آخرین مجموعه ارائه شده ما الهام گرفته که نگاه خود را شگفت انگیز و خیره کننده از طریق این قطعه طلا و جواهر خواهد شد و مطمئنا شگفت آور تعریف شخصیت و لباس خود را در واکنشی جذاب خواهید انعکاس دهید .

 

شیکترین مدل گردنبند بافتنی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

 

 

 

جدیدترین مدل گوشواره بافتنی 2017

 

جدیدترین مدل دستبند بافتنی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

مدل دستبند بافتنی رنگی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

مدل گوشواره بافتنی 2017

 

جدیدترین مدل انگشتر بافتنی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

مدل گردنبند بافتنی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

مدل گردنبند بافتنی 2017

 

مدل گوشواره بافتنی 2017

مدل گردنبند قلاب بافی 2017

 

مدل گردنبند چند لایه مروارید 2017

 

مدل گردنبند قلاب بافی 2017

 

مدل گردنبند بافتنی 2017

زیورآلات بافتنی ۲۰۱۷

شیکترین مدل گردنبند بافتنی 2017

منبع :http://modv.ir/41186/knitted-jewelery-collection-2017

ارسال نظر


a b