header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل لباس جشن نامزدی ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی در مرکز توجه قرار برای هر یک از افراد حاضر در تابع عروسی باقی مانده است ،اما دختران در اطراف او نیز قرار به لباس پوشیدن و به خوبی به خصوص خواهران و عموزاده در عروسی هستند . این امر به ویژه برای ساقدوشان که با عروس تمام وقت می مانند . ما می توانیم اهمیت آنها را نادیده می گیرند نه در یک معنا آنها عروس را تمام وقت همراهی می کنند .

پس از آن نیز مهم برای آنها فکر می کنم که چگونه می توانند به زیبایی لباس (شیکترین مدل لباس جشن نامزدی) برسند . ساقدوش عروس یک دختر جوان است که در سن ازدواج است. ما اغلب به او برگزاری دسته گل زیبا در دست او است. لازم نیست که باید فقط یک ساقدوش وجود داشته باشد، اما می تواند بیش از یک دختر وجود داشته باشد . و این بستگی به ترجیح عروس او چگونه بسیاری مسئولین باید داشته باشد.

در اینجا ما یک نگاه به لباس خارج از شانه با طول بلند ساقدوش است. این لباس شب طولانی با لبه انتهای تحتانی لباس و پیراهن وکت طول کف هستند و آنها را نگاه بسیار ظریف است. رنگ های بسیار نرم مانند صورتی، صورتی ای آبی سیر، خاکستری کمرنگ، هلویی و لباس رنگ بژ نگاه فوق العاده در ساقدوش عروس است .

رنگ های نور مانند خامه و مرغابی  لباس رنگ صورتی با خط گردن یار به دنبال لباس بسیار مناسب برای ساقدوش عروس است . این لباس ها اغلب در پارچه بسیار ظریف مانند نوعی پارچه ابریشمی طراحی شده است. بسیاری از پارچه استفاده شده است تا شعله ور از لباس شب که واقعا تحریک فمینیسم از زنان است.  نگاه بسیار شکننده است.، ناز و زیبا در این لباس است .

این نه تنها از یک نوع اما طیف گسترده ای از سبک و الگوی طراحی را می توان در این لباس دیده می شود. سبک های مختلف از خط گردن را تطبیق پذیری در این لباس. لباس چاک دار  با سبک کیپ در رنگ فیل خاکستری به نظر می رسد افسانه در حالی که با کفش پاشنه بلند همراه و علاوه بر آن شما می توانید تاج گل بر سر و یا سنگ مصنوعی بیرنگ و خود را آراسته تاج خروج از مو باز می پوشند. این سبک از لباس شب خواهد مکمل به هر نوع تیپ باشد . بیشتر این لباس در کشورهای غربی و ساقدوش عروس وجود دارد اهمیت بسیار است. لباس وجود دارد استفاده می شود برای از انواع خاص باشند و لباس بلند یکی از آنها می باشد.

در برخی از روبان لباس یا کمربند دور کمر که موجب افزایش فیض لباس گره خورده است. علاوه بر این شما می توانید با مدل موی چتری  یا می توانید انواع مختلف از مدل موهای مانند قرار دادن مو در یک طرف از شانه است. همچنین شما می توانید موهای خود را با کلیپس های خاص بیارایند. زیباست گوشواره های کوچک بسیار زیبا خواهند با لباس و اگر شما می خواهید به زر و زیور اراستن گردن خود را پس از پوشیدن آویز در اطراف آن است . سپس پایان کردن نگاه خود را با سایه چشم ساده، رژ لب رنگ و نور و گونه زیبایی منحنی آرایش کنید .

این سنت در کشورهای غربی که در پایان عروس دسته گل خود را به سمت ساقدوش ایستاده پرتاب میکند. هر کس جلب دسته گل او قرار است به ازدواج بعدی است . بنابراین ساقدوشان  به دریافت کلی خود را تا باید با توجه به ارزش او بسیار هیجان زده در بر داشت .

جدیدترین مدل لباس جشن نامزدی 2017

مدل لباس جشن نامزدی 2017

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی 

مدل لباس جشن نامزدی 2017

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی 2017

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی 

مدل لباس جشن نامزدی تور 2017

مدل لباس جشن نامزدی کرم 2017

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی

مدل لباس جشن نامزدی ساده 2017

شیکترین مدل لباس جشن نامزدی 2017

جذاب ترین مدل لباس جشن نامزدی 2017

مدل لباس نامزدی صورتی 96

شیکترین مدل لباس نامزدی 2017

مدل لباس نامزدی یاسی 2017

منبع :http://modv.ir/41157/latest-engagement-party-dress-2017

ارسال نظر


a b