header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل تل دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تل مو دخترانه فلزی با گل نگین دار 

همانطور که می دانیم به منظور ساخت مدل موهای جذاب تر و جذاب عمدتا لوازم جانبی مو مانند هدبند، کلاه، کلیپس های مو، تاج ، سنجاق مو، شانه مو و غیره استفاده می شود. اگر ما یک نگاه به باند فرودگاه و خیابان های شلوغ پاریس یا نیویورک به بازیگران بکنیم سپس آن را تبدیل بسیار روشن است که در حال حاضر مد روز دختران با استفاده از هدبند فلزی یا تل مو است . بنابراین، نگه داشتن این ۲۰۱۵ روند تازه به امروز در ذهن ها جای داشته و ادامه دار بوده است .  من می خواهم برای شما برخی از تصاویر بسیار منحصر به فرد از تل های  فلزی را به اشتراک بگذارم . این لوازم جانبی مو مطمئنا نقش حیاتی به منظور افزایش زیبایی از مدل مو و شخصیت خود را بازی می کند . بیایید یک نگاهکلی بیاندازیم !

تل مو نقره ای فلزی طراحی گل 

1 Headband metal hair trend accessories (13)

اتمام این رنگ فلز پیشانی بند نقره است که با یک سنجاق سینه طراحی گل فانتزی آراسته شده است. این یک انتخاب مناسب برای دختران نوجوان است. با استفاده از این پیشانی بند آنها می توانند موهای خود را دور از صورت خود نگه دارند. می توان آن را در فصل زمستان و همچنین در فصل تابستان استفاده کرد.

تاج طراحی کریستال 

2 Headband metal hair trend accessories (5)

آیا نگاهی به این گروه مو فلزی به زیبایی طراحی شده دیگر است ! این کاملا با کریستال اندازه کوچک و تاب و آن است که توسط الهام گرفتن از تاج به همین دلیل آن است که به دنبال یک تاج طراحی شده است. فقط یک انتخاب ایده آل برای لباس مهمانی است !

سر بند های  زنجیره ای سه گانه

3 Headband metal hair trend accessories (7)

به منظور ایجاد یک نگاه غیرمتعارف من فکر می کنم این پیشانی بند زنجیره ای سه گانه فقط یک انتخاب مناسب برای شما است. این می تواند  شما را به سبک جدا کردن مدل موهای خود را از مرکز کمک بکند .

تل فانتزی فلزی  برای عروس

4 Headband metal hair trend accessories (12)

این کریستال فانتزی پیشانی بند تزئینی فلزی می توانید لوازم جانبی مو ایده آل برای یک عروس محسوب شود است. نظر شما در مورد آن چیست؟

طرح های شیک از تل مو  فلزی

امیدوارم، شما این همه طرح هایی که در بالا نشان داده و همچنین زیر است. برای لذت بردن از مهمانی ها شیک، دریافت به جمع آوری، جمع آوری دوست، مهمانی جنگل و غیره شما می توانید این تل فلزی استفاده کنید. برای استفاده گاه به گاه، شما می توانید با طرح های ساده است. از این مجموعه شما می توانید برای استفاده گاه به گاه و همچنین برای استفاده رسمی پیدا کردن هدبند فلز. فهرست گالری استفاده کنید !

Headband metal hair trend accessories (17)

Headband metal hair trend accessories

Headband metal hair trend accessories (2)

Headband metal hair trend accessories (3)

Headband metal hair trend accessories (4)

Headband metal hair trend accessories (6)

Headband metal hair trend accessories (9)

Headband metal hair trend accessories (11)

Headband metal hair trend accessories (15)

Headband metal hair trend accessories (16)

752

منبع :http://modv.ir/41086/latest-version-tel-girls-2017

ارسال نظر


a b