header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین کفش تخت پولکی دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کفش تخت پولکی دخترانه قدردانی و تحسین همه خانمها را دارا می باشد ، از آنجا که این طیف وسیعی از کفش تخت پولکی دخترانه کاملا مناسب برای هر نوع از بانوی بدون هیچ گونه محدودیت سنی است. این کفش های شگفت انگیز و مناسب برای پوشیدن در تمام رویدادهای هستند. زنان زیادی در مورد ظاهر خود و وضعیت مد آن را کامل کل مورد نیاز خود را آگاهانه و راحت نیز می باشد. بنابراین این نیز بسیار برای همه خانمها خواستار کفش فانتزی پاشنه تخت هستند .

این طرح در حال حاضر و نفیس ازکفش  پولک پاشنه تخت به شدت توسط همه خانمها مد روزطرفدار آن هستند . ما به شما ارائه برخی از طرح هایی که جذاب می کند از کلاس بالا کفش های مسطح و پولک دوزی کار آنها را بیشتر فانتزی و کاملا مناسب برای مهمانی های مختلف است . این مجموعه مملو از کفش های مختلف از رنگ های آبی، سیاه و سفید، سفید، نقره ای، پوست و بسیاری دیگر از جمله سایه است. علاوه بر این از پروانه های مصنوعی، کمان، و گل آنها را جذاب تر و فوق العاده برای دختران تزئین کرده اند .

موضوع:کفش تخت پولکی دخترانه ۲۰۱۷
رنگ: سیاه و سفید، نقره ای، سفید، خاکستری و غیره
طراحی: پاشنه تخت
موضوع: فانتزی
ایده آل برای: همه خانمها در هر صورت

جذاب ترین مدل کفش تخت دخترانه بنفش 2017

کفش تخت پولکی دخترانه

 

شیکترین مدل کفش تخت دخترانه نقره ای

 

کفش دخترانه پولکی سیاه و قرمز 2017

کفش تخت پولکی دخترانه

 

کفش پولکی سیاه و سفید دخترانه 2017

 

کفش تخت پولکی زنانه 2017

تقریبا همه جا می توان مطالبی درباره زیان های کفش پاشنه بلند و آسیب آن به پا و زانو و کمر پیدا کرد هر چند این موضوع درست است اما کمتر کسی درباره زیان های کفش تخت حرفی می زند. بله کفش های تخت بدون پاشنه نیز مضراتی دارند که می‌توانند به بدی کفش های پاشنه بلند باشند. این مقاله را بخوانید تا با زیان‌های کفش‌های تخت زنانه بیشتر آشنا شوید.
درد کف پا و پاشنه
کفش های تخت و بدون پاشنه باعث می شونند که فشار زیادی روی کف پا و پاشنه پای شما وارد شود که این فشار در استفاده های طولانی مدت باعث درد و ناراحتی در ناحیه کف و پاشنه پا می شود.
صافی کف پا
فشار های وارده روی پنجه و پاشنه پا در بلند مدت ممکن است فرد را دچار عارضه صافی کف پا و مشکلات ناشی از این صافی و ناهنجاری کند.
آسیب به تاندون ها
کفش های تخت بدون بند و حفاظ فشار زیادی را به پاها وارد می کنند در نتیجه عضلات قسمت پشت پا دچار کشیدگی می شود و به تاندون ها آسیب وارد می شود پس بهتر است کفش ها پاشنه لازم را داشته باشند.
فرو رفتن ناخن پا به گوشت
کفش های تخت عروسکی که معمولا پنجه باریکی دارند چون موقع راه رفتن به پنجه و پاشنه پا فشار زیادی وارد می کنند احتمال رشد ناخن پا به داخل و فرو رفتن آن به گوشت ناخن وجود دارد که عارضه دردناک و خطرناکی است.
درد زانو و پشت
این دردها بیشتر بر اثر استفاده طولانی مدت از صندل و دمپایی تخت پدید می آید. پس لازم است که کفش شما دارای حداقل ۳ سانتی متر پاشنه باشد و از کفش های کاملا تخت استقاده نکنید.

 

کفش تخت پولکی پروانه ای آبی دخترانه 2017

کفش پولکی لژدار دخترانه 2017

کفش تخت پولکی دخترانه

 

کفش تخت پاپیونی پولکی دخترانه 2017

جدیدترین مدل کفش تخت سیاه پولکی دخترانه 2017

کفش تخت پولکی دخترانه

کفش تخت پوست ماری 2017

کفش تخت چرم و پولک دخترانه طلایی 2017

کفش تخت پولکی دخترانه

کفش تخت دخترانه پولکی نقره ای 2017

مدل کفش تخت پولکی دخترانه قرمز 2017

منبع :http://modv.ir/40888/latest-flat-shoes-for-girls-2017

ارسال نظر


a b