header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل دامن توری دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دامن های توری از جنس  بسیار نرم، سبک و براق  پارچه است که مشابه با خالص اما بافتی  ظریف تر و مجذوب تر است. این بافت دامن  جذابیت  فانتزی به کمد زنان و دختران به خصوص کمی که ارائه یک پری دریایی و پری فوق العاده نگاه جذاب را دارد می دهد . امروز،  من مجموعه ای گسترده و شیک از  دامن دختران و لباس آن با طرح های  مدرن متنوع مانند ژاکت جین با دامن، بلوز با دامن، پیراهن کار شده با دامن و خیلی بیشتر که میپوشید تصاویر را قرار داده ام . این دامن با ترکیب تن روشن و پر جنب و جوش طراحی و نگاه طرز باشکوهی خیره کننده و دلربا را دارد . اجازه دهید به طور خلاصه توصیف کنیم در این نقطه در مورد جذاب و پیچیده دامن تو تو لباس خانم  ها را برای شما عزیزان .

دامن فیروزه سبز با بلوز سیاه و سفید آستین بلند 

13

 

سبز فیروزه سایه پر جنب و جوش  و جالب ترین  این است که رنگ مورد علاقه من است و از  فوق العاده و جذاب ترین ها است. دامن توتو با سبک دو یا سه لایه ساخته شده است و به نظر می رسد به طور گسترده ای  متورم است.   پیراهن چسبناک سیاه و سفید و آستین بلند یک جفت مناسب با  این دامن تو تو فیروزه ای که زیبا تر با کمربند چرمی چاپی پلنگ دور کمر به نظر می رسد است.

دامن سفید توپ شکل مدل تو تو 

14

 

این دامن کوتاه به طرز ماهرانه ای با کمربند دور کمر، سبک پیش ساخته و دایره شکل پایین دوخته شده است. شما می توانید این دامن مناسب و معقول و زیبا با هر بلوز با شکوه در مراسم مهمانی ها  برای بروز دلربا و دوست داشتنی می پوشند استفاده کنید .

دامن تو تو تا پایین زانو با رنگ مات 

15

در این تصویر دامن تو تو با سایه خاکستری  زیبا و آرام است که با راه فوق العاده شیک و استثنایی با کمربند دور کمر براق طراحی شده است. با نگاه به آن افزایش جاذبه و جذابیت آن را خواهید دانست .

دامن کوتاه توری  با تاپ  براق و کت جین 

16

این یکی از بهترین و فوق العاده ترین طرح کلاسیک  لباس دامن است که شامل  رنگ مات  جذاب   دامن و تاپ سفید  براق و بیش از ژاکت آبی جین آن است. کمربند دور کمر زیبا و ناز تزیین مجذوب تر است.

در اینجا، شما در حال دیدن لباس های زیبا و خیره کننده دامن تور توری ( تو تو ) هستید .  کسانی که واقعا جذاب و با شکوه هستند . اگر شما می خواهید به مشاهده بیشتر بیشتر از  دامن تو تو  شایان ستایش سپس شما می توانید تصاویر گالری ما مراجعه کنید. یک نگاه قابل توجه گالری ما و انتخاب کنید .

 

tulle skirt fashion for girls (2)

tulle skirt fashion for girls (3)

tulle skirt fashion for girls (5)

tulle skirt fashion for girls (9)

tulle skirt fashion for girls (15)

17

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

منبع : http://modv.ir/40693/latest-models-gi…-lace-skirt-2017

ارسال نظر


a b