header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیک ترین مدل گردنبند بلند طلا ۹۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدای از اینکه دختران  به دنبال زیور آلات برازنده و پیچیده برای یک  نگاه شیک و جسورانه در برخی موارد هستند . و برخی  واقعا خواهان تغییر در نگاه خود را با توجه به زمان و جو محیط  است. شما نمی توانید به پوشیدن گردنبند برای سبک خیابانی نگاه کنید . و اگر شما واقعا تمایل به زر و زیور اراستن گردن خود را پوشیدن لباس غربی پس از آن برای زنجیره ای طولانی با آویز انتخاب کنید . آنها را با شکوه نگاه و این علاوه بر اینکه  نگاه خود را از ساده به شیک، شیک و مدرن بودن تغییر خواهد داد .

به ویژه برای دختران  که علاقه مندان به مد هستند این آویز قطعه بسیار زیبا به نگاه درجه یک و با اعتماد به نفس هستند. در رنگ های مختلف این آویز نگاه بزرگ و افسانه ای و شما می توانید گزینه های متعدد داشته و می توانید هر کسی که را مجذوب خود گردانید  . نه تنها برای سبک خیابانی اما برای رویداد خاص اگر شما لباس به درستی انتخاب کنید   آویز لباس  نگاه شیک و جذابی را خواهد داشت  .

آویز زنجیره ای  طلایی بلند با پلاک  سیاه و سفید

اینپلاک  مجهز به سیاه و سفید در پارچه خالص است که  بسیار سبک  است وبا توجه با نگاه خوب آن است. چشمان  شما آماده برای رویداد های گاه به گاه است اما زنجیر طلایی شما را از ایستادن و کار  برای شما به سبک بیانیه نگاه جذاب خواهد بود . زنجیره جعبه در رنگ طلایی خواهد بیننده آویز خود را در مقطع سبک خیره داشتن یک سنگ در بین آن را بیشتر چشم نواز است . با پوشیدن لباس آستین بلند تا مچ دست و موهای موج باز خود را ،  ظرافت بیشتری به کل رفتار خود  اضافه کنید.

زنجیره بلند با بندچرمی 

2. long chain with pendant style ideas (3)

پوشیدن جین با پیراهن دکمه ای  قرمز رنگ ،  شما ممکن است یک سبک خیابانی درجه یک دارای این طرح  است چه شما را به سبک بیانیه با زنجیربلند تکمیل گرداند . زنجیره ای به شکل Y است که به مکمل به کفشهای چاپ ببر  نوک تیز و زنجیره ای با آویز است که به دنبال بخشی از ظواهر تیپ است . به زنجیره ای با آویز در یک بخشی از لباس لازم است و آن را بر انتخاب شما بستگی دارد. این زنجیره بیزانس برای لباس های سرد مانند جین و پیراهن دکمه  انتخاب کنید و شما آماده برای رفتن  بعد از ظهر به بیرون خواهید بود.

آویز شکل جغد با زنجیره مهره ای 

3. long chain with pendant style ideas (7)

این آویز شکل جغد ویژه برای دختران جوان که عشق به انجام مد مختلف است. زنجیره مهره نقره ای با آویز شکل جغد نقره است که به دنبال بسیار مکمل با پیراهن سفید است . این سبک از تیپ شما را در جمع  و دانشگاه دختران مناسب است و نگاه خود را با اضافه کردن این آویز به لباس خود جذاب تر می گرداند . حتی اگر تیپ ساده است شامل پیراهن V شکل سفید با جین، این زنجیره ای نقره ای با آویز حیوانات الهام گرفته نگاه خود را درجه یک و مرزی خواهد شد.

زنجیره ای طولانی چند لایه با آویز و سنگ 

4. long chain with pendant style ideas (10)

آیا تهدید از دنبال بد بو در این آویز با زنجیره طولانی نیست اما باید مد مختلف را امتحان کنید به تطبیق پذیری در نگاه خود را در آن کشف کنید . این زنجیره خواهد نقش عمده ای در ساخت  مد لباس شماکه می تواند سبک های مختلف حمل نگاه بازی کند. شما می توانید توانایی های درخشان خود را از انتخاب درست با انتخاب آویز مناسب برای یک لباس خاص نشان می دهید. ترکیبی از دو زنجیره در یک زمان واحدبه شما نگاه افسانه ای  و حتی اگر شما به پوشیدن نه یک لباس بسیار ویژه ای به جایی بروید لباس های گاه به گاه و ساده خود را می توانید نگاه خیره کننده و قابل توجه اگر شما یک آویز زنجیره ای طولانی اضافه با آن است.

آویز سبک منحصر به فرد برای دختران

5. long chain with pendant style ideas (9)

آویز در اشکال گل  نگاه دوست داشتنی و زیبا ساخته شده از فلز است . با شلوار جذب و شلوار جین این آویز را مقابل قابل توجه را به لباس بیشتر مرزی و شیک می سازد . سبک های آویز خواهد بیننده خود را مات کردن شما با دادن یک شیک و هزار شادی ارزش نگاه را در پی دارد .

long chain with pendant style ideas (2)

long chain with pendant style ideas (4)

long chain with pendant style ideas (5)

long chain with pendant style ideas (6)

long chain with pendant style ideas (8)

منبع :http://modv.ir/40654/stylish-gold-long-necklace-model

ارسال نظر


a b