header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس شب باحجاب عربی ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدید ترین مدل لباس شب مد دبی 

دبی نام شهر پرجمعیت برجسته امارات متحده عربی (UAE) که در آن بیشترین تعداد از ساکنان عربستانرا دارا می باشد. اکثریت جمعیت در ارتباط با دین اسلام که دلیلی وجود دین رسمی اسلام است. بسیاری از ایده های لباس اسلامی توسط دبی به تصویب رسید چرا که غنی ترین شهرستان از طراحان مد است.

امروز، در این وبلاگ مد  خیره کننده نوآورانهترینسایه لباس زیبا از مد دبی را برای شما عزیزان قرار داده ایم . جشن تولید مد کسانی که برای جشن مهمانی شب سعادتمند ایجاد شده است. منحصر به فرد مرسوم، مد روز و شیک  مدرن از لباسهای مهمانی شب، در اینجا جمع آوری شده که در آن سبک دامن های بلند، بلوز های دوست داشتنی زرق و برق دار،  لباس لایه ای سبک، قابل توجه توری لباس پارچه و برخی از پوشاک مهمانی شب برازنده فریبنده تر حجاب در شامل این گسترده چشم نواز گلچین شده است .

بیشتر لباس فانتزی بلند و دنباله دار  و آستین بلند  بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم دبی طراحی شده است. طرح رنگ های خیره کننده روشن ‘با گلدوزی دوست داشتنی نفیس در حال رشد است نگاه دلربا از این مجموعه لباس شب زرق و برق دار است . یک نگاه بزرگ قابل توجه و بررسی افسانه ای  جذب می کند دبی لباسهای مهمانی شب است .

 لباس بلند صورتی با تزئین تور سیاه و سفید

1 Dubai Evenings party wear dresses collection (5)

 الهام بخش دوست داشتنی  لباس مهمانی شب دبی  ایشان به اشتراک گذاشته است که مستقیما  سبک لباسی با دامن بلند که از قسمت پشت بر روی زمین کشیده می شود و بلوز جذب همراه است . فوق العاده خیره کننده طرح بلوز چسبناک توسط توری سیاه و سفید است که آن نیز در الأصفاد با آستین گشاد آراسته پرورانده است. پارچه یکسان و پیرایش لباس سر بهترین لباس فروتنی برای خانم مسلمان است.

 لباس مهمانی  قرمز با کمی گلدوزی پیچیده

2 Dubai Evenings party wear dresses collection (13)

واو! دوست داشتنی جسورانه مجذوب لباس مهمانی  با  بیان قرمز و پیچیده تضاد گلدوزی رنگ دودی زیباسازی هیپنوتیزم فوق العاده کلاسیک را دارد . این لباس دبی درجه یک است توسط الگوی منحصر به فرد که در آن آستین با پیراهن بلند گشاد متصل شده و به نظر می رسد بسیار زیاد برازنده دوخته شده است.

عبا کار شده بر روی خط گردن 

3 Dubai Evenings party wear dresses collection (1)

در این تصویر بالا، شما در حال دیدن خیره کننده و احساس برانگیزترین  لباس سفید عبا اسلامی  که در سبک مجذوب مرسوم، مد روز برای پوشیدن مهمانی  ایجاد شده است هستید . درخشان مس دانه های طلا و روشن و خاموش شدن مینیاتوری سفید زیباسازی دوست داشتنی است بر خط گردن انجام شده به ما نگاه مغناطیس نشان می دهد .

لباس با بلوز آستین بلند جذب سبز به همراه دامن بلند تمام کلوش 

4 Dubai Evenings party wear dresses collection (10)

این یکی از بهترین و عالی ترین لباس شب مهمانی در دبی  است که در افسانه رواج نشاط فوق العاده کلاسیک فرمت شده است. با بلوز تنگ  مخمل سبز آستین بلند جذب   با سبک به هم زدن  دامن براق بلند واقعا  نگاه دراماتیک جاذب ارائه می دهد .  کمربند پولک دوزی شده در کمر پهن شده  تظاهرات جذاب  بیشتر است.

 لباس مهمانی شب افسانه ای با آستین بلند و کلوش 

در گالری تصاویر، شما می توانید ببینید علاوه بر این قابل توجه مجذوب  لباس سبک مهمانی دبی پوشاک کسانی که سایه نوآورانه مدرن است. امید داریم ، شما را دوست داشته باشید و عاشق این مجموعه قابل توجه شوید .

Dubai Evenings party wear dresses collection (2)

Dubai Evenings party wear dresses collection (3)

258

456

Dubai Evenings party wear dresses collection (8)

Dubai Evenings party wear dresses collection (9)

Dubai Evenings party wear dresses collection (11)

Dubai Evenings party wear dresses collection (12)

526

Dubai Evenings party wear dresses collection

منبع :http://modv.ir/40619/model-veiled-arabic-gown-2017

ارسال نظر


a b