header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدید ترین مدل بوت بندی زنانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چکمه تا زانو شگفت انگیز توری برای دختران شیک

همانطور که همه ما می دانیم که خانم ها شیک و مرسوم، مد روز همیشه چیزی جدید و منحصر به فرد در سبک و روند مد را می خواهند . خانمها بدون شک سبک بسیار آگاه و حساس در این  مورد به نظر می رسد مرسوم، مد روز است. ما می توانیم هر سبک که ما دوست داریم اتخاذ کنیم .اما نکته اصلی این است که برای انجام این سبک با دقت فراوان و سبک. هر سبک که شما با توجه به آن می توانید از جذابیت و زرق و برق ظاهر شیک و مرسوم، مد روز خود را بالا ببرد.

 بسیاری از مسائل مرسوم، مد روز است که  به نظر می رسد شیک و در مد روز در حال افزایش هستند ، اما امروز و در اینجا ما برخی از بوت های توری تا زانو چکمه های بالا و شگفت انگیز و تکان دهنده برای دختران در رنگ ها و تم های مختلف برجسته وجود دارد. این کفش های شگفت انگیز بدون شک فقط برای به نظر می رسد مرسوم، مد روز هستند .

در اینجا ارائه پیش نویس فعلی ما است با تصاویر برخی از تم های نفیس از زانو بلند توری بالا تا کفش شیک وابسته است. این فرم ساده از کفش را که عمدتا با لباس تنگ و یا با لباس کوتاه مثل شلوارک  و دامن کوتاه می پوشند جفت  هستند. بنابراین در حال حاضر متوقف شکار یک جفت مناسب از چکمه های آخرین سبک و روند با تم درخشان را می بینید . بنابراین در حال حاضر این چکمه چاپلوس مسحور و در حال حاضر در دسترس هستند در فرم های مختلف مانند سیاه و سفید، آبی، سبز، زیتون سبز، قهوه ای، چوب قهوه ای است.

این یک نگاه شیک سبک پرکار با تم شگفت انگیز است. بنابراین در حال حاضر با بودن در سایت  صفحه ما و پیدا کردن  بهترین مدل کفش خواهید بود . بنابراین در حال حاضر بر روی  مجموعه ارائه شده ما که با ایده های شگفت انگیز و دلربا از چکمه های بلند و برای فصل سرد  مرسوم، مد روز برای دختران در مسائل چرم که زانو بالا و به بهترین وجه با لباس کوتاه و متوسط  جفت است  می پردازد .

مدل کفش بلند تا زانو برای دختران شیک 

1knee high lace up boots (1)

 

بوت بلند چرمی بندی تا زانو 

2 knee high lace up boots (5)

بوت بلند مخملی بندی باز مجلسی 

3knee high lace up boots (2)

 

بوت بلند بندی تا زانو 

4knee high lace up boots (14)

مدل بوت کلاسیک دخترانه 

5 knee high lace up boots (15)

knee high lace up boots (17)

knee high lace up boots (1)

knee high lace up boots (2)

knee high lace up boots (3)

knee high lace up boots (4)

knee high lace up boots (6)

knee high lace up boots (7)

knee high lace up boots (8)

knee high lace up boots (9)

knee high lace up boots (10)

منبع : http://modv.ir/40469/newest-version-of-womens-boots

ارسال نظر


a b