header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل کفش اسپرت دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فصل بهار جریان اصلی برای پیدا کردن مد لوکس و روندمد به ویژه  نشان می دهد که هر کس لذت با ایده های آخرین روند مداست. خوب ما روند بهار کفش که تمرکز اصلی چشم و این بهینه سازی شده اند را برای شما عزیزان آورده ایم .

• کفش پاشنه لژدار
• کفش پاشنه بلند
• کفش تخت  دلپذیری
• کفش راحتی
• کفش پاشنه بلند توری
• کفش کالج
• کفش نقره ای پاشنه رگه
• کفش چرم
• کفش ورزشی

خب همه این ها روند کفش واقعا الهام بخش بهار ۲۰۱۷ و ما می رویم به عمدی روند برجسته ترین کفش ورزشی است که در سبک خیابان مد، نشان می دهد باند و حتی در فرش قرمز بیش از حد توسط افراد مشهور شوهای مختلف مدل  دیده شده است. امروزه کفش کتانی در روند کفش صفحه بیشتر به خصوص با دامن بلند و حتی لباس MIDI جفت است ، شما می توانید آنها را با شلوار جین، شلوار و هر نوع لباس شما مانند سبک های مختلف بپوشید .

جی جی حدید، اولیویا پالرمو، Dipika Padukon، آنوشکا شرما و بسیاری دیگر از مشاهیر هند و هالیوود کفش اسپرت صحبت این فصل بهار آن ها بود . در حالی که وبلاگ پاکستان به تازگی عرضه شات عکس برای هند رواج داد که در آن کفش کتانی جریان اصلی به سبک با شلوار جین پاره پاره بود. ما می رویم به روز رسانی بیانیه سبک خود را از فصل بهار با ارائه کفش ، کفش کتانی های مختلف است که به عنوان تنها سفید روشن نیست اما الگوهای دیگر با کفش های کتانی به اندازه کافی مرسوم، مد روز است.

 سبک کفش کتانی ایده ای برای بیرون 

1+ Sneaker Trend Spring 2016

خب  سبک خیابانی بهار مد نشان می دهد بهترین الهام بخش از کفش ورزشی یک ظاهر طراحی شده با جفت های مختلف از لباس ارائه شده است. جی جی حدید  شلوار جین سفید و بلوز  همسان با کفش کتانی زیتون سبز پوشیده است که به دنبال خیلی بیشتر، که آیا شما در حال رفتن به نقطه ای این با شلوارک و یا لباس MIDI، آن را زرق و برق دار نگاه کنید.

 کفش کتانی از بند بافتنی و یا زنجیری  

2+ Sneaker Trend Spring 2016

زنجیر تماس پاشنه بدون شک تا به حال کفش برای فصل سرد بوده  اما اینجا تحول جدید از بهار کفش مرسوم، مد روز در زنجیر کفش تماس ، صحبت می شود که  سبک شیک برجسته خود را دارد . چند رنگ و چند سبک بند  تماس و بند رنگارنگ از کفش کتانی تمام آنچه شما در فصل بهار به آن نیاز دارید . مطابقت با این لباس سایه دار پر جنب و جوش خود را و یا حتی با تمام لباس های رنگ ساده می توانید استفاده کنید .

  کفش ورزشی spruced زرق و برق چنل 

3+ Sneaker Trend Spring 2016

خب این بهار برجسته چنل  نام تجاری بین المللی کفش ورزشی با ته رنگ از درخشنده ارائه شده است. این بدان معنی است شانس به سبک مهمانی یا رویدادهای رسمی با پوشیدن این کفش کتانی براق فقط به نگاه شیک و سرد وجود دارد. حتی عروس دیوانه از بهار می توانید از این کفش کتانی پر تلالو با لباس سفید براق گردد خود را امتحان کنید.

 گل بر روی کفش ورزشی طرح بهار

4+ Sneaker Trend Spring 2016

بنابراین بهار  کاملا با چاپ گل بر روی کفش ها آن است که آیا لباس های دوخته شده  و فنر ی یا کفش است ، گل چجاپ شده بر روی  کفش کتانی سرد تر از همیشه حتی برای پوشیدن در روز تابستان توسط شما  به نظر می رسد تیپ شما جذاب می باشد. لباس به سبک ساده کوتاه لباس گل گلی  و سبک این کفش کتانی برای دریافت به نظر می رسد زیباست  اما اگر شما جفت عینک آفتابی تاب مرسوم، مد روز از آن خواهد بود معامله بزرگتر از فصل بهار است .

کفش ورزشی طرح  بهار

5+ Sneaker Trend Spring 2016

طراحان توضیحات شیک خود را از الگوهای متفاوت و جالب بر کفش ورزشی ساخته شده است. ساده و موم دستکش، ستاره چاپ و بسیاری از الگوهای دیگر در روند در حال حاضر. این جذاب  است اگر شما دو جفت کفش ورزشی همان الگوی یکی برای شما و دیگر برای دوست دختر خود را امتحان کنید .

 کفش ورزشی نوک تیز ریحانا 

6+ Sneaker Trend Spring 2016

ریحانا کفش ورزشی قرمز و سفید تیز در بهار بر روی فرش قرمز نمایش داده است، این مارک یعقوب طراحی کفش ورزشی با توجه به سبک و زیبایی آن مشهور شد. سعی کنید این کفش کتانی تیز به ویژه مهمانی  بزرگ برای دختران قد کوتاه برای حمل سبک تیز و حفظ عوامل دراز شدن در ارتفاع است .

منبع :http://modv.ir/40446/latest-model-sports-shoes-for-girl

ارسال نظر


a b