header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس سایز بزرگ زنانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مفهوم لباس سایز بزرگ 

زنان آیا شما برای لباس سایز بزرگ تا کنون مدلی را  جستجو کرده اید . اگر شما در جستجوی آن هستید . سپس شما آن را کاملا در این  مقاله قرارداده شده  است که در مورد طرح  علاوه بر مدل لباس سایز بزرگ است به علاوه لباس اندازه عمدتا آماده برای زنان پر نیز  است. این لباس بیشتر در عملکرد عروسی و عملکرد رسمی می پوشند. در حال حاضر بسیاری طراح ها نیز لباس سایز بزرگ را  طراحی کرده اند . اینجا ما می خواهیم به شما برخی از لباس های بسیار جذاب سایز بزرگ که ما در گالری داده را نشان می دهد. اجازه دهید یک نگاه به آنها بیاندازید .

سبک لباس سایز بزرگ 

زنان امروز ما برای شما سبک شاد از لباس سایز بزرگ را  به ارمغان آورده ایم . در این مجموعه سه مدل آستین سه تکه  لباس نوعی ردا یانیم تنه زنانه دامن کوتاه، شعله ور پیراهن بی تسمه با طول زانو دامن، یک شانه کوتاه لباس مینی، حرکت شبیه چمچه زنی گردن لباس ماکسی، لباس نوار با دامن، پایین V گردن نصب لباس و مدل های دیگر را قرار داده ایم .

رنگ ها و استفاده از وسایل در لباس سایز بزرگ 

تمام این لباس رنگ سیاه و سفید سلطنتی و رنگ سیاه و سفید زغال چوب است . و این لباس های ساخته شده با پارچه پیراهن ابریشمی، خالص کشش، نوعی پارچه ابریشمی، مخلوط، چرم و پارچه ساتن هستند . بیشتر لباس سایز بزرگ دوخته و  ساخته شده با پارچه کششی هستند .

 لباس سایز بزرگ  مناسب برای مهمانی ها 

مجموعه ای از لباس به همراه اندازه مناسب برای خانم هایی که سایز بزرگ و پر هستند . و او می تواند این لباس را در مهمانی  و تدورهمی می پوشند. سبک لباس به همراه اندازه کاملاجذابیت که شما می خواهید را با طراحی های متعددی از لباس به همراه اندازه می دهد سپس شما باید یک خانه مد خوب است که شما غالب به علاوه لباس اندازه مراجعه کنید. ما امیدواریم که شما هم مثل ما این مدل لباس ها را بپسندید .

66 67

68 69 70 72 73 75 76

منبع : http://modv.ir/40372/prom-dresses-large-size-women

ارسال نظر


a b