header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جذاب ترین مدل گردنبند پلاک گرد ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

زنان همیشه دیوانه  طلا و جواهر هستند ، زیرا آنها را زیبا و نقش بزرگی در آرایش برای آن ها دارد. نگاه از یک زن ناقص و بدون جواهرات باقی مانده است، به طور کامل ارایش لباس و آرایش سنگین می تواند به کمبود جواهرات کمک نمی کنند. که آن را به طلا و جواهر طلا می آید، همه ما به خوبی می دانیم که طلا و جواهر طلا نقطه ضعف از هر زن است. عشق زنان جواهرات طلا ترین و دیوانه در مورد خرید و پوشیدن طلا و جواهر طلا هستند.

برخی از جواهرات سنگین مانند در حالی که دیگران مانند جواهرات ظریف و سبک وزن است. طلا و جواهر سبک های لباسی، لباس های رسمی و پوشیدن روزمره نیز بهترین است. این مقاله در مورد تنها گردنبند طلا در طراحی دایره است که می تواند در حوادث و مناسبت های مختلف استفاده می شود. گردنبند یا آویز هدیه ای مناسب برای کسی است که نفس خود را دور کنند و یا اگر شما می خواهید برای درمان خود و عشق قطعه زیبا است.

در اینجا انتخاب گسترده ای از گردنبند از آویز ظریف به قطعات بیانیه که مطمئن شوید که برای به دست آوردن توجه می باشد. همه با طلای خالص طراحی شده اند و شما مطمئن برای پیدا کردن یک گردنبند بسیار زیبا که در عشق خواهد بود. یک نگاه از این طراحی دایره گردنبند طلا زرق و برق دار و زیبا بیاندازید .

شخصی سبک خود را با این گردنبند طلا زیبا ساخته شده با طلای خالص با اندازه گردن زنجیر طلا ظریف و سه دایره کوچک به دنبال خیلی خوب است که می توان در مراسم عروسی با لباس شب سفید لباس عروس و ساقدوش عروس پوشیده همچنین می توانید این را می پوشند.  آویز ظریف طلا زنجیره ای در طراحی دور با تمبر است که به دنبال خیلی خوب، مناسب برای استفاده گاه به گاه و هر روز است .

شما می توانید نام خود را بر روی آویز دور پلاکحک کنید  و اگر شما می خواهید  هدیه به کسی خاص دهید سپس آن را با نام مهر او آماده کنید. طلا پر دایره کوچک صاف از دو طول زنجیر طلا خوش طعم پر شده است، به پایان رسید با طلا پر بهار حلقه قلاب به دنبال زیبا حالت تعلیق درآمد.

این گردنبند ساده و مدرن است و می درخشد با پیچیدگی گرافیک و سادگی تیره می کند. طراحی حلقه از این آویز تأکید طلای خالص است. اگر شما یک زن ازدواج کرده اید و همیشه می خواهید به پوشیدن جواهرات ظریف، شیک و مدرن پس از آن این آویز بسیار سبک وزن و مناسب برای شما است. فقط  این برای پوشیدن روزمره است .

این گردنبند بسیار سبک وزن و ظریف است که با دو لایه زنجیر طلا ظریف طراحی شده است. گردنبند سبک توخالی با زنجیر دو لایه در اندازه نصب طراحی شده است، مناسب برای خانم ها که  پوشیدن گردنبند خفه در طراحی بسیار سبک وزن را می خواهند . این قطعه طلا  خیره کننده همه کاره است، پوشیدن این قطعه خود را در آن برای نگاه در طول روز خود را و یا لایه آن را با دیگر گردنبند طلا برای یک نگاه شب بیانیه ساخت شده است .
طرح کلاسیک و فریبنده این آویز قابل توجه است در سادگی آن نیز زیبایی موج می زند .

این قطعه بسیار متنوع است و باید در مجموعه خود داشته باشید . آن را می پوشند به عنوان یک قطعه روزمره و یا یک نگاه ظریف ساده برای یک مهمانی  شب در شهر است . این گردنبند ویژگی های زنجیره لینک طلا ظریف و طراحی باز آویز حلقه دایره ساده برای ایجاد یک نگاه شما می خواهید به لباس وقت و زمان دوباره دهید است .

Collection of necklace with gold circle (1)

Collection of necklace with gold circle (2)

Collection of necklace with gold circle (3)

Collection of necklace with gold circle (4)

Collection of necklace with gold circle (5)

Collection of necklace with gold circle (6)

Collection of necklace with gold circle (7)

Collection of necklace with gold circle (8)

Collection of necklace with gold circle (10)

Collection of necklace with gold circle (11)

 

منبع :http://modv.ir/40358/most-attractive-round-necklace

ارسال نظر


a b