header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیک ترین مدل مو مردانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

0. best teenager hairstyle ideas for men

این چرا که در این سن مرسوم، مد روز اجباری نیست که مد فقط برای دختران و بانوان است همه مردم  برای رفتن با چیزهایی مدرن آیا آنها پسران، دختران و بچه ها همه می خواهم به نگاه جذاب و متفاوت از دیگران است .مدل مو  بهترین است چیزی که به تغییر شخصیت خود را از آن می توانید نگاه کلی خود را تغییر دهید. در عصر مد نه تنها پسران نوجوان که در مرحله از مد است و نه تمام مردان ارشد هیجان زده برای دیدن روند جدیدی از بافت  آیا آن را در مدل مو و لباس است، اما اگر شما بر روی  مدل موهای خود را تمرکز سپس آن را می توانید شخصیت کلی خود را تغییر دهید در حال حاضر روز زمانی که مردم تبدیل بسیار مرسوم، مد روز پس از آن مردان ارشد اتخاذ سبک مدیران نوجوان زیرا آنها می خواهند به نگاه سرد و جوان مدل موهای که نگه داشتن جذابیت بیش از حد و این سبک همیشه در سبک باقی می ماند تا اگر می خواهید به موهای خود را در سبک جدید و سپس شما باید  این مدل مو که برای پسران سن نوجوان هستند اما به عنوان یک ارشد شما همچنین می توانید نگاه خوش تیپ داشته باشید .

مدل مو بسیار کوتاه

1. best teenager hairstyle ideas for men

آن را بسیار کوتاه نیست، بلکه تنها مو در سراسر مو اما آن را به نام مو بر روی سر خود را به خاطر شما موهای شیک بسیار کوتاه نیست  حال دادن مدل به موهای شما یک نگاه خوبی می توان آن را مناسب برای چهره بیضی شکل که پیشانی کوتاه دارند و خطوط فک قوی این مدل مو مناسب است .  اگر شما در ورزش نقش و بازی های انرژی اضافی دیگر پس از آن این مدل موهای ژل و این سبک در میان سنین نوجوانی اما مرد ارشد به راحتی می توانید با این مدل موهای بروید شایع است.

مدل موهای خورد 

2. best teenager hairstyle ideas for men

کوتاه کردن مو به سبک خورد خوب است و آن را در میان سنین نوجوانی بسیار مشهور است و شما همچنین می توانید با این مدل موی خورد اگر شما از آن موهای صاف هستید این سبک را به راحتی انتخاب کنید اما مردم مو فرفری نیز تنش باقی مانده آزاد به دلیل این خوب است برای آنها نیز شما می توانید موس و ژل را به مدل موهای خود اضافه کنید و  جذاب شوید  افرادی که موی ضعیف دارند  آنها باید با تیغ تراشیده موهای خود را خورد کنند  و این مدل موهای ID جذاب برای چهره های کشیده که  خطوط فک قوی دارند  استفاده کنید.

مدل موهای شلخته 

3. best teenager hairstyle ideas for men

مدل موهای شلخته مدل  خوبی برای پسران که می خواهید برای حفظ موهای خود را بلند به یک سمت ببرید . مدل موهای شلخته  جدا دارای موی بلند خود به دنبال مناسب و معقول در مدل موهای شلخته   را با شخصیت شما است که به دنبال بزرگ و اگر شما از طرفداران از هر تبه کار هستند و سپس مانند حاشیه مدل موهای با ریش است و سبیل خوب با این مدل موهای شما می توانید موس و ژل برای حفظ زیبایی از این مدل مو استفاده کنید.

درهم و برهم ساختن مواج موها 

4.best teenager hairstyle ideas for men

درهم و برهم ساختن مواج مناسب برای پسران سن نوجوان است زیرا آنها می خواهند به انجام موج ها مو خود را و این برش مو احساس است اگر شما موهای بلند دارید اما سالم که این برش خواهد شد به بد و مردم مو فرفری می توانید با مواج رفتن درهم و برهم ساختن آن مو خود را جذاب و تاب دار کنید اما  شما نیاز به برخی از موس و ژل از آن به راحتی  با کمی تلاش این خوب برای کسانی که صورت گرد است.

مدل موهای حالت دار موی درهم وبرهم 

5. best teenager hairstyle ideas for men

درهم و برهم ساختن مدل موهای خوبی برای مو هر دو در اشکال مختلف و مستقیم است، اما در حال حاضر روز روند رنگ آمیزی مو در میان مردان در حال افزایش است بنابراین اگر شما ارشد هستند و می خواهند تا با مدل موهای کرک سپس رنگ مو خود را در رنگ طلایی و مس نور برای یک ظاهر خوب اگر شما موهای صاف سپس با استفاده از ژل و موس آن را به خوبی حالت دهید .

موی مجعد

6. best teenager hairstyle ideas for men

مردانی که دارای موهای مواج هستند آنها می توانند خود را در سبک شلخته  آن راه خوب برای ایجاد مدل موهای در موهای مواج است اگر شما آن را انجام بیش از حد طولانی از یک سمت ببرید سپس آن را به شما درهم و برهم نگاه به این مدل موهای خوبی برای الماس است شکل صورت و خط فک قوی با پیشانی وسیع این سبک خوب برای مرد است  آنها می توانند آن را با ژل و اسپری مو حالت بدهند .

 مدل موهای موهاک 

7. best teenager hairstyle ideas for men

پسران جسورانه و پرماجرا می توانید با این سبک به دلیل آن چیزی عجیب و غریب است اگر پدر و مادر شما به شما اجازه دهند . سپس شما می توانید موی خود را در موهاک قطع به دلیل برخی از پدر و مادر عصبانی برای دیدن این مدل موهای تبدیل این یکی از کوتاه کردن مو معروف ترین در میان پسران سن نوجوان است در امریکا عمدتا پسران موهای خود را که ترک مو در مرکز زیرا آنها می خواهند به ایجاد کنون در دشمنان خود را و آن را بیش از حد خوب برای مردان آن را تنها در پسران مناسب است.

راهنمایی در مد

8. best teenager hairstyle ideas for men (4)

 

پسرانی که چهره طولانی آنها باید با درهم و برهم ساختن نیست و تضعیف مناسب نیست برای دور مواجه است مردان و مردان که در حال کار در دفتر و سالمندان باید با طرف رفتن جدا و تضعیف دلیل آن باقی می ماند و همیشه  سبک کلاسیک همیشه به شما نگاه خوش تیپ است. در گالری شما می توانید مدل موهای بیشتری که مرسوم، مد روز و خوبی برای شما می باشد.

best teenager hairstyle ideas for men (17)

منبع :http://modv.ir/40317/most-stylish-hairstyles-for-men

ارسال نظر


a b