header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل کیف کوچک مجلسی ۹۶

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کیف مجلسی کوچک مد زیور آلات :

در این عصر مدرنیسم، گرایش های جدید از لوازم جانبی شیک در حال ظهور است. در این راستا نقش طراحان مختلف بسیار قابل ملاحظه است. در اینجا من می خواهم به بحث در مورد لوازم جانبی مد روز بسیار مهم با شما  که “کیف مجلسی” است . در حال حاضر روند مد از کیف مجلسی  در مد است. خانمها از آن استفاده کنید به عنوان لوازم جانبی مد روز به علاوه برای اضافه کردن برخی از سبک ها به شخصیت خود است .

عصر مجموعه کیف مجلسی :

 در مجموعه کیف مجلسی  شب در این صفحه را می توانید مشاهده کنید . فقط برخی از طراحی از کیف مجلسی منحصر به فرد  در این مجموعه گنجانده شده است. شما می توانید این کیف مجلسی را  برای مهمانی های شب های مختلف، دورهمی  شب استفاده کنید. برخی از کیف مجلسی ساده هنوز هم به دنبال بسیار جذاب و جذب می کند.

شرح کیف مجلسی  شب:

در این مجموعه شما می بینید که کیف مجلسی  با مهره، کریستال، بدلیجات و پولک دوزی و تاب ساخته شده است. بیشتر کیف های مجلسی  تنها به زیبایی با استفاده از الگوی گل خلاصه شده است. رنگ نقره ای از قاب فلزی را به تولید از سه تا سه کیف مجلسی  استفاده می شود. سبک قفل چفتی نیز دنبال می شود. اگر ما در مورد مسائل صحبت کنیم .سپس می توانم بگویم که از جنس ساتن کیفی، مخمل، ابریشم و پارچه های براق عمدتا استفاده می شود.

شکل، اندازه و سبک پارچه :

شما می توانید شکل گرد، بیضی، مستطیل شکل ودیگر اشکال کیف مجلسی را اکتشاف کنید . اندازه و سبک هر کیف مجلسی  نیز کاملا از دیگر متمایز است. این کل یک مجموعه جدید با سبک جدید، در اشکال و اندازه های شیک مناسب است.

از ویژگی های این مجموعه عصر کیف مجلسی  :

یک جیب داخلی کمک می کند تا به شما برای حفظ اقلام ضروری خود را در آن قرار دهید . از بند متحرک  شانه فلزی نیز با هر کیف مجلسی  متصل است، شما از آن  زمانی که شما آن را دوست دارید یا شما می توانید حذف زمانی که شما به آن نیاز دارید هرگز استفاده کنید .

عکس کیف دستی مجلسی شیک:

نگاهی به عکس از کیف مجلسی ! من امیدوارم که شما  برای این مجموعه کیف مجلسی  شب منحصر به فرد خواهد بود ؟

1 black color evening clutch for girls

2 new fashion evening clutch ideas

3 stylish evening clutch for women

4 amazing evening clutch collection

5 floral evening clutch collection 2014

6 beautiful evening clutch collection

black color evening clutch collection

black color evening clutch ideas’

lighte grey color evening clutch

new stylish evening clutch 2014

silver color evening clutch collection

women wear evening clutch ideas

منبع :http://modv.ir/40040/model-clutches-96

ارسال نظر


a b