header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل کفش پاشنه تخت عروس ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

عروسی  خاص ترین روز در زندگی هر کسی وبا در نظر گرفتن اینکه عروسی یک رویداد برنامه ریزی شده است، جذاب ترین ست لباس های عروس برای تابستان هستند . پس از انتخاب لباس شب عروسی رویایی خود حال  در مورد کفش های عروس او به فکر می افتید  و  پوشیدن کفش خیره کننده برای لباس عروس دوست دارید . به نظر می رسد  اکثر عروس ها که به پوشیدن کفش پاشنه بلند  فکر می کنند اما … چرا؟ مگر در مواردی که شما با پوشیدن یک لباس کوتاه، کفش شما خواهد بود ناپیدا و روز عروسی استرس زا و به اندازه کافی شلوغ است، بنابراین شما باید کفش های تخت امتحان کنید.

اگرچه کفش پاشنه دار قطعا انتخاب محبوب تر اما آنها تنها گزینه بسیار  جفت با لباس عروسی خود را ندارد. بسیاری از عروس کفش تخت ، چکمه های کابوی و حتی کفش ورزشی در روز عروسی خود را دیده اند و کاملا در آن راحت بوده اند . این چیزها ثابت می کند که هر چیزی می رود در روز عروسی خود را تا زمانی که شما اعتماد به نفس و راحت تر باشید .

کفش تخت  برای عروس را برش و جایگزین راحت به کفش پاشنه بلند سنتی است. آنها با یک کفه راحت مناسب برای  رقص  و پای خود را از صدمه دیدن جلوگیری می کند . اگر شما به دنبال  یک جفت کفش تاب، صندل فلزی به اضافه کردن برخی از درخشش به مراسم عروسی ساحل گاه به گاه خود را و یا دریافت خواهید کرد، یک مجموعه کامل از کفش های مسطح برای کمک به تکمیل همه گروه ها عروسی  وجود دارد.  کفش عروسی تخت  کامل برای عروس به دنبال برای راحتی فوق العاده کفش عروس تخت می باشد.

جفت از کفش های مسطح در هلو رنگ طلایی در raccine لرزان طراحی شده و با اندازه های مختلف سنگ در بالا و در سمت مچ پا به دنبال بسیار زیبا و مناسب برای لباس کوتاه خود را به نگاه خود را زیبا و ظریف تر آراسته شده است.کفش تخت پا جوانه زدن در raccine طلایی پر تلالو با خارج از مجموعه طراحی تعظیم سبک کامل شایان ستایش برای عروس است که به دنبال راحتی طراحی شده است. طراحی انعطاف پذیر و لهجه شیرین این سبک باید داشته باشند.

این جفت کامل تخت عزیزم عروسی برای عروس که عشق راحتی و سبک است. کفه تخت  پا در پارچه درخشان دارای یک طراحی  دور تزئین شده با یک پاپیون خوش رنگ شیک ساخته شده است. چشم نواز طراحی ساده از این جفت باعث می شود این کفش عروسی تخت متناسب کامل است.

برای دختری که می پوشد علائم در هر مناسبت … چرا باید شما آنها را می پوشند در عروسی خود را؟ یک جفت از علائم در آسمان رنگ آبی آراسته با ردیف هندسی از کریستال طراحی شده است. این علائم و تاب به شما اجازه در یک نگاه شیک لغزش را می دهد . آپارتمان تابستانی باز در raccine شفاف طراحی و تاب با بلورهای ریز و مروارید طراحی پا باز  این سبک احساس پرنعمت و عاشقانه نگاه را می دهد. آپارتمان ویژگی برای تمام راحتی روز و تنها چرم پوشش چیزی است .

بسته طراحی پا مخروطی از این کفه تخت با لباس عروس ظریف است و  تن از آسایش برای روز عروسی خود راارائه می دهد . کفش تخت از ویژگی های چشم نواز شفاف و درخشان تزئین شده با لهجه raccine برای طراحی منحصر به فرد است . کفش ها انتخاب مناسبی برای یک عروس که دوست دارد آپارتمان و مد همه در یک سبک کفش عروس زیبا است .

هولتر گردن   در مسائل شفاف لباس کوتاه  طراحی شده است و به طور کامل با دریا سبز ها Resham رنگ موضوع گلدوزی دنبال بسیار زیبا و مناسب برای پارتی شب و bridesmaids همچنین می توانید این لباس برای یک مراسم عروسی با پاشنه بلند کفش سیاه و سفید و جواهرات بسیار سبک وزن و حمل آراسته شده است.

flat-shiny-bridal-wear-footwear-1

flat-shiny-bridal-wear-footwear-2

flat-shiny-bridal-wear-footwear-3

flat-shiny-bridal-wear-footwear-4

flat-shiny-bridal-wear-footwear-5

flat-shiny-bridal-wear-footwear-6

flat-shiny-bridal-wear-footwear-7

flat-shiny-bridal-wear-footwear-8

flat-shiny-bridal-wear-footwear-9

flat-shiny-bridal-wear-footwear-10

 

flat-shiny-bridal-wear-footwear-11

 

منبع :http://modv.ir/39883/flat-shoes-bride-models-2017

ارسال نظر


a b