header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل کیف مارک دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مجموعه کیف دستی مد جدید برای دختران ۲۰۱۶-۲۰۱۷

همه چیز پاییز و زمستان  در حال حاضر به الهام تبدیل شده است. این واقعیت اصلی در پشت هر بخش طراح آب و هوای آینده است. انگیزه طراح از انجام هر مفهوم در نظر گرفته شده با آخرین آب و هوا است .  هر طراح مسائل و شگفت انگیز و آنها جنبه طراحان خود را به انجام چیزی برای آنها مردم دوست دارند .

ما همچنین بر مفاهیم عمده در تابستان را مورد بحث  قرار دادیم که فصل تابستان مهمان ما بود، اما در حال حاضر سقوط و فصل زمستان واقعا در اینجا استقبال می شود. لباس، پوشیدن پوشاک و لوازم جانبی دیگر شده است اغلب انجام شده و برخی از حقایق در حال حاضر در فرایند توسط طراحان مختلف بوده است. در حال حاضر، ما بسیاری از مسائل در محدوده مد که از فصل زمستان و پاییز مجموعه الهام گرفته شده بود مورد بحث قرار گرفته اند.

برخی از طرح های جذاب در مجموعه مربوطه که ما در مورد آن بحث کرده ایم  معروف تر هستند، انگیزه ما است که به ارائه پلت فرم به طراحان و مجموعه خود را به طوری که مد می تواند رشد و افزایش در سطح ملی و بین المللی است. ما به شما اطمینان می دهیم که  شما تا حد زیادی راضی خواهید شد چرا که ما همه چیز را که شما را با روند مد جاری درگیر خواهد شد. اجازه دهید در مورد آنچه که ما در حال حاضر در مجموعه فعلی ما است صحبت کنیم.

بدون شک شما در حال حاضر حدس زده اید آنچه که آن به ما اجازه می دهد تا شما را با زمستان الهام گرفته و مد طراحی مجموعه آلات کیف های دستی برای خانم ها معرفی کند. لباس پاییز همراه با مد الهام بخش کیف های دستی کامل از کل ظاهر زنانه و برای چنین دلیل ما برخی از طرح  عمده ای است که به شما احساس قابل توجه بودن را می دهد و شما می خواهید آن را به دست خود را بر روی آنها را تهیه کرده اند.

اجازه دهید بحث در مورد ما کمی در مورد طرح است که ما در دسته مد ما است. اول از همه، مجموعه ما طراح در طبیعت است. موضوع دوم این است که آن را با لباس زنان مد در نظر گرفته شود. ثالثا هر بخش بر مواد متنوع هنوز خالص  است بر اساس طوری که آن را بخواهد برای مدت زمان طولانی باقی مانده است. برخی از افراد مایل به خرید چیزهای طراح هستند، اما یک چیز را در نظر داشته باشید که آن را برای طولانی مدت طول می کشد استفاده کنید ؟ چیزهای طراح ممکن است کمی گران تر از همه چیز طبیعی است که ما در زندگی روزمره ما استفاده کنید و یا خرید از بازارهای فوق العاده است .

ما در اینجا به شما اطمینان می دهیم  که بسیار در مورد آن فکر می کنم عامل وجود دارد چرا که به ما اختصاص داده اند که چیزهای طراح در طبیعت موثر تر است آن را به عنوان نه تنها مقدار قیمت، بلکه کیفیت دریافت کنید. طراحان باید برای حفظ کیفیت نام تجاری خود را، مگر مردم شروع دلسرد آن را در راه بد است. به هر حال، اجازه دهید ما در طرح های ما نگاه و سطح رضایت خود راداشته باشید .

پاییز کیف های دستی سبک زمستان برای زنان:

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-1

در این تصویر ما سه طراحی منحصر به فرد که بر اساس الگوی گل ، نقش برجسته و قلاب دوزی ،کشباف  بر روی  کیسه کوچک طراحی شده است .

مجموعه کیف دستی  سیاه و سفید مد :

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-2

سیاه باقی مانده در مد در اینجا دو مفهوم از کیف های دستی خواهد بود که مناسب برای مهمانی رفتن و به کسی هدیه دادن  می باشد.

 طرح کیف پاییز برای خانم ها:

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-3

در این تصویر دو کیف  دستی سبک مد  به رنگ آبی متمایز وجود دارند، که کیف پول کپی و به رنگ خاکستری است که احتمالا یک کیف دستی در عین حال دلپذیر به دنبال ساده بودن نیز است .

مد طراح با الهام مجموعه کیف های دستی:

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-4

 

در این تصویر ما یک دسته از کیف های دستی طراح که شامل سه سبک مختلف در آن انتخاب کرده اند.

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-5

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-6

فقط نگاهی به طرح های دیگر ما در نظر سریع را و تصمیم بگیرید که کدام یک شما در این زمان داشته باشید.

مجموعه  کیف دستی پاییز زیبا :

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-7

سبک جدید مد طرح کیف دستی:

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-8

مجموعه رنگارنگ کیف دستی پاییز :

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-9

 

طرح  کیف دستی پاییز روشن:

fall-winter-2016-2017-handbag-trends-10

 

منبع :http://modv.ir/39870/brand-new-bags-for-girls-in-2017

ارسال نظر


a b