header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل کفش پاشنه بلند توری ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کفش توری پاشنه بلند

در این جهان مد در حال اجرا، سبک ها و روند با گذشت زمان از شدن و ورزشی vogues نشاط تغییر داده است. امروز، ما می خواهیم در مورد تغییر  روند کفش خانمها  صحبت کنیم . دخترانه ترین  سبک و مد کفش  هستند. آنها تمرکز به اینکه نه تنها لباس به جای کفش، طلا و جواهر و کیف های دستی نیز لوازم اشاره در هر جشن است . در اینجا، ما را بیشتر خانم های شیک و، خیره کننده و شگفت آور پا پوشیدن مجموعه ای برای عروسی و دیگر مراسم نشاط دلپذیر است.

در این مجموعه فوق العاده ، شما انواع جذاب متنوع از صندل پا  با پاشنه پلت فرم، کفش پاشنه بلند لژدار، کفش پاشنه بلند، گل تزئین کفش پیدا، تعظیم کفش سبک و کفش مچ پا بندی را مشاهده می نمایید . خیره کننده و مسحور ، روشن و نور هر دو نوع از رنگ ها در این پا و گرفتار اضافه پوشیدن کفش گلچین است . یک نگاه اجمالی گسترده  جدید ترین و پیچیده کفش  عروس خانم است.

 کفش توری قرمز پاشنه بلند

1 Lace high heels wedding shoes for women (12)

کفش پاشنه بلند  هرگز از دنیای مد بیرون نمی رود به دلیل اینکه  عمدتا دختران خیلی صندل پاشنه بلند دوست دارند . در حال حاضر یک روز، کفش توری تزئینات لباس مد اخیر N بازار این جفت دوست داشتنی از توری قرمز کفش پاشنه بلند نیز با توری خیره کننده ناز و زیبا با سبک پاشنه بلند آراسته شده است. بخشی انگشت پا با لایه با شکوه سبک تعظیم است که باعث افزایش جذب این کفش آرمان گرا آراسته است .

ورود تازه  کفش پاشنه دشنه ای مچ پا

2 Lace high heels wedding shoes for women (4)

 

این  بوت سفید مچ پا توری مجذوب و معاصر است برای بالا آمدن در سال ۲۰۱۵بوده است . این جفت افسانه از توری کفش خیره کننده تحت پوشش از بالا با توری از جنس ساتن نشان داده و پاشنه دشنه ای با سبک پا جوانه زدن و تاب با بدلیجات نشون مربع است.

 کفش پلت فرم عروسی پاشنه قرمز 

3 Lace high heels wedding shoes for women (9)

در این کفش مجذوب و جذاب است که در مدل منحصر به فرد و طراحی خارج از ایستادن  است. این مربع کفش پلت فرم پاشنه از پایین با رنگ قرمز جلا آراسته در حالی که بخش پاشنه بالا پا با مواد توری سیاه و سفید و بژ افسانه ای و پاپیون آراسته شده است.

لیون توری صورتی کفش پاشنه بلند

4 Lace high heels wedding shoes for women (15)

 

این مدل کفش عروس پاشنه دار  به نظر می رسد بسیاری از طر ح های شیک مدرن و فوق العاده ای که با رنگ صورتی لیون توری خیره کننده و مروارید زیبا مینیاتوری آراسته شده است . پاشنه بلند نیز با سنگ های درخشان و تاب در حالی که بخش پا جوانه زدن با گل دوست داشتنی است که با سنگ معتبر درخشان چاشنی تزئین شده است. این جفت کفش لوکس خواهد شد نگاه زرق و برق دار و استثنایی با ساز و برگ قابل توجه صورتی را به دنبال دارد .

شما اطلاع در این مقاله  کفش های پاشنه بلند و کفش توری خیره کننده با انواع بسیاری از سبک ها و ارایش ها خیره کننده  و ظریف را مشاهده می کنید . همه کفش ها یک جفت است که با الگوی پیچیده ایجاد جذب می کند و پر زرق و برق هستند. بیشتر کفش های پاشنه دار عروسی بیشتر شما همچنین می توانید در تصاویر گالری را ببینید.

Lace high heels wedding shoes for women (14)

Lace high heels wedding shoes for women

Lace high heels wedding shoes for women (1)

Lace high heels wedding shoes for women (2)

Lace high heels wedding shoes for women (3)

Lace high heels wedding shoes for women (5)

Lace high heels wedding shoes for women (6)

Lace high heels wedding shoes for women (7)

Lace high heels wedding shoes for women (8)

Lace high heels wedding shoes for women (10)

Lace high heels wedding shoes for women (11)

Lace high heels wedding shoes for women (13)

منبع :http://modv.ir/39850/lace-high-heel-shoes-2017

ارسال نظر


a b