header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل کیف مجلسی دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

کیف دستی همیشه  مد شده است و به همراه داشتن  چیزهایی لازم است.  یک کیف دستی چفتی مجلسیکوچک برای حمل چیزهای کوچک لازم مانند تلفن همراه، کارت اعتباری و حتی انتخاب کیف عروس است ، جواهرات و کفش یک دختر می خواهد به خرید یک کیف چفتی مجلسی جذاب و شیک است. کیف چفتی همیشه به زیبایی عروس می افزاید .

این کیف چفتی  سیاه و سفید است که به دنبال زیبا است . این است که در مسائل مخملی ساخته شده است. آن را پر از سنگ، مروارید، زنجیره ای، مش و چیزهای دیگر است. یک سنگ بزرگ سیاه و سفید است در بالای آن قرار داده است. شما می توانید رژ لب خود را، آینه و مقداری پول در آن قرار داده . این کیف مجلسی چفتی دور زیبا از فلز ساخته شده است. این است که با مروارید سفید و سنگ و تاب است. این به ویژه برای عروس طراحی شده است.  عروس با حمل این کیف چفتی منحصر به فرد خواهد شد به دنبال ظریف است.

این کلاچ سیاه و سفید نیز در مخمل ساخته شده است. سنجاق سینه طاووس آن را شیک ساخته شده است. لبه های آن در شکل گرد می باشد. هستند چند رنگ در دست و پنجه نرم به عنوان آنها در طاووس واقعی رخ می دهد وجود دارد. کیف چفتی طلایی به شکل های مختلف است . آن را پر از سنگ های طلایی است و آن را در فلز ساخته شده است. دست و پنجه نرم افتتاح آن در شکل توپ است و یک زنجیره طلایی کوتاه است. این کلاچ طلایی با لبه های دور دارای سبک های مختلف با حلق آویز مش. دست و پنجه نرم باز کردن در شکل حلقه نیز به دنبال متفاوت است. قسمت بالای کیف پول پر از مروارید است و کمتر پر از مش در حلق آویز است. عروس می توانید آن را با lehnga در روز عروسی خود حمل می کنند و همچنین انجام آن را با پیراهن زنانه دامن بلند بسیار زیباست .

این کیف چفتی  طلایی است که برای کسانی که دوست دارند عروس زرق و برق و همه چیز براق طراحی شده است. آنها آن را بیشتر دوست دارم. این کیف دستی چفتی دارای یک پوشش تلنگر طولانی و همچنین دارای یک زنجیره طولانی است. آن را به شما نگاه زرق و برق دار در عروسی خود را به من بدهید. از آن خواهد شد به دنبال خوب با سارافان. شما می توانید آن را به عنوان یک کیف دستی استفاده کنید.

کیف چفتی  طلایی در مسائل banarsi ساخته شده است. این است که توسط برخی از کار کورا، سنگ های زرد و توالی تزئین شده است. از آن است که دسته کوتاه به حمل. این کلاچ قرمز نیز در مخمل ساخته شده است. این شهر همچنین دارای یک سنجاق سینه زیبا در شکل طاووس. طاووس پر از سنگ های سفید که به افزایش رنگ قرمز است. هنگامی که شما این یکی را حمل می کنند، به شما خواهد شد به دنبال زیبا. این خواهد بود که به دنبال خوبی با پیراهن زنانه دامن بلند و ساری.

کیف چفتی  در رنگ مارون است که به دنبال ساده است. یک گوشه آن با سنگ های سفید و تاب است. شما می توانید آن را معمولی ادامه می دهند. این شکل قلب کلاچ است که به دنبال بسیار جذاب است. این یک چشم نواز کیف پول است. این است که با مروارید سفید شیری در کل منطقه تعبیه شده است. هنگامی که شما انجام این یکی، همه متوجه خواهد شد و ستایش شما. و آن را به شما مرکز مهمانی  است.

آبی است که در رنگ های سرد بنابراین، این کلاچ آبی چیزی که قابل توجه است. این می تواند حمل با لباس آبی باشد . این قاب طلایی و یک سنجاق سینه بزرگ در مرکز از کیف پول برای باز کردن آن قرار داده است. این است که در فلز ساخته شده و پر از سنگ. رنگ و دست و پنجه نرم ساخته شده آن را منحصر به فرد کرده است . شما می توانید این کیف چفتی  آبی با پیراهن زنانه دامن بلند خود را ادامه می دهند. آن را به شما نگاه خیره کننده است.

bridal clutches 2016 (1)

bridal clutches 2016 (2)

bridal clutches 2016 (3)

bridal clutches 2016 (4)

bridal clutches 2016 (5)

bridal clutches 2016 (6)

bridal clutches 2016 (7)

bridal clutches 2016 (8)

bridal clutches 2016 (9)

bridal clutches 2016 (10)

bridal clutches 2016 (11)

bridal clutches 2016 (12)

منبع :http://modv.ir/39835/evening-bags-in-2017-models-girls

ارسال نظر


a b