header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین تیپ ها با شلوار تفنگی ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

خب حق آن است که شلوار استرچ نمی تواند در محل شلوار و لباس به عنوان آنها هر دو به مقدار زیادی پوشیده و با لباس های  مختلف جفت شود . امروز من به شما در مورد یک ظاهر طراحی شده با شلوار استرچ خود را در ۴ تیپ  مختلف که شگفت انگیز است می گویم . شلوار گرم و نرم، شیک و مناسب برای   هر فصل به خصوص در روزهای سرد زمستان مناسب است. شلوار  در نظر گرفته هیچ بزرگ برای لباس کار اما در حال حاضر شما ممکن است آن را برای کار تطبیق بسیاری از جفتشلوارها  که شما رتبه بندی در خانم ها حرفه ای را امتحان کنید. اما پوشیدن شلوار استرچ شما را  آگاه از حالی که شما در حال جفت شدن آن مانند تاپس، تونیک، دامن، شورت، ژاکت و بسیاری دیگر از آنجا که برخی از قوانین خاصی وجود دارد در حالی که یک ظاهر طراحی شده هر ساق آن دارد . به عنوان مثال اگر شلوار تفنگی خود همان است پس از آن برای بافت در تاپ یا بلوز زنانه خود را انتخاب کنید  اما برای هماهنگ کردن کلی نگه داشتن ساده بالا با شلوار تفنگی تیپ تان را طراحی کنید. برای  انتخاب کفش باله، صندل، چکمه، کفش راحتی،  چکمه های بالا ران ، کفش پاشنه بلند و یا کفش تخت دخترانه  با شلوار استرچ جفت هستند.
شلوار راحت هنگامی که شما باید برای حفظ جذابیت تیپ خود را و برای  سبک جذاب خیابان آن و شخصیت خود را شگفت انگیز است  . با این حال راه های بسیاری به سبک شلوار استرچ خود را، اما نگه دارید وجود دارد و باید ایده های الهام بخش من به عنوان خوانده به پوشیدن شلوار استرچ در ۴ تیپ  شگفت انگیز است. با خواندن این مقاله ایده های الهام بخش و خلاقی را فرا گیرید .

شلوار تفنگی با لباس های پر نقش :

1. 4 Ways to Wear Leggings

این ایده شگفت انگیز برای به دست آوردن نگاه گاه به گاه و آسان خود را، فقط پوشیدن یک شلوار تفنگی ساده  سیاه و سفید به همراه لباس های پر نقش و نگار بسیار مناسب  است که در کمر با یک کمربند جمع می شود در این  سبک جذاب است. از کیف شانه ای با بند بلند چرمی به همراه این سبک تیپ استفاده کنید  آسان است از کفش های تخت  قرمز برای داشتن نگاه جذاب و شیک استفاده کنید . شما ممکن است بیش جلو و یک ژاکت کش باف پشمی کوتاه و یا لباس زقص باله با پارچه براق  به اضافه کردن جذابیت بیشتر در مدل طراحی تیپ خود استفاده کنید .

ساق با شلوارک یا دامن کوتاه :

2.4 Ways to Wear Leggings

خب شورت و دامن کوتاه بر روی ساق های استرژ سبک فوق العاده ای است اما مطمئن سبک ایستادگی کردن با پوشیدن چکمه های ران بالا در روزهای زمستان که نگاه زرق و برق دار و حتی فوق العاده ای برای  شما رسیدن به نگاه جذاب در سبک خیابانی است . مد روز تاپ ساده به خوبی کار می کنند اما علاوه بر این از جارچی یا کت که  شیک تر و مرسوم تر ، خواهد بود استفاده می شود . اتمام سبکی برای تیپ خود را اگر آن را اجازه سپس مردد شدید برای دوخت شلوار استرچ متوسط به جای ساق ها استفاده کنید و بپوشید  .

شلوارتفنگی  با بلوز بلند :

3. 4 Ways to Wear Leggings

عمدتا ساق سیاه و سفید توسط دختران استفاده می شود  اما به همان تناسب شلوار تفنگی سیاه و سفید با تغییر لباس های  مانند بلوز بلند  مانند دختر تصویر بالا با  آستین بلند  که  مرسوم، مد روز و طرح های قومی دکمه پیراهن پایین شل پوشیده است . تونیک طولانی و یا پیراهن بهترین و جذاب ترین مدل با شلوار تفنگی است  بنابراین بیانیه سبک با این دوخت را  فراموش نکنید که به لباس ساده با لوازم جانبی مدرن مانند ساعت مچی طلایی، مدل موهای باز با لایه های خورد شده  و عینک مناسب است.

شلوار تفنگی ساده با طرح های سنتی :

4. 4 Ways to Wear Leggings

هنگامی که شما به یک تغییر در حالی که پوشیدن شلوار استرچ  انتخاب کرده اید  برای مچ پیچ الگو  با بالا ساده و ساده در تصویر قبیله ای مثل شما می توانید  مچ پیچ چاپ  که به دنبال عالی زوج با کت و بلوز  سیاه و سفید و ژاکت کش باف پشمی بیش از آن مشاهده شده است . برای فصل پاییز پوشیدن چکمه های چرم بلند اما در فصل عادی پاشنه بلند و حتی کفش تخت می تواند جذابیت نفیسی را بدهد .

منبع :http://modv.ir/39775/latest-type-of-leggings-2017

ارسال نظر


a b