header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس اسپرت سایز بزرگ زنانه ۹۵

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1

امروزه دختران پوشیدن لباس سایز بزرگ جذاب و  زیبا ممکن است ، صرف نظر از وزن است. مدرن به همراه اندازه مد ۲۰۱۷،  در عکس نشان داده شده است یک فرصت برای نمایندگان نیمی زیبا به آنها آشکار در تمام شکوه و دیگران نشان می دهد تیپ با شکوه خود را فراهم می کند. امروز به شما خواهیم  در مورد  « لباس سایز بزرگ  مد ۲۰۱۷ به همراه اندازه روند زنان لباس و تمایلات» بحث کنیم .

2 4 6

5

3

لباس زنان سایز بزرگ روند  و تمایلات مد  ۲۰۱۷

به علاوه لباس سایز بزرگ در ادازه های لباس های در مد ۲۰۱۷، که کاملا برجسته کرامت شکل تبدیل شد و دید بصری تیپ کشیده  و جذابی می کشد . کمتر مربوطه به همراه اندازه لباس گل لاله، در رنگ های سیاه و سفید و بلوز نامتقارن در یک شانه ساخته شده است.

به علاوه دامن اندازه در شکل ذوزنقه است در اوج محبوبیت است. سبک توصیه ترکیب آن با کت بلندبسیار عالی است . به خصوص موثر این چیزی که به نظر می رسد بر روی پوست است، اما شما نباید از مخمل برای لباس های سایز بزرگ خود استفاده کنید چون پارچه های مخمل حجم و سنگین هستند و شما را تپل تر خواهد کرد .

اولویت  لباس زنان اندازه سایز بزرگ باید به ساده، برش موجز داده و جلوگیری از گلدوزی بزرگ، تکه دوزی و دیگر اقلام عظیم کنید هر چه ساده تر جذاب تر است .

7

8 9 10 11 12

13

14 15

Related image

منبع : http://modv.ir/39688/sports-clothes-large-size-women

ارسال نظر


a b