header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس مجلسی زنانه سایز بزرگ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Plus-size-fashion-2017-plus-size-womens-clothing-trends-and-tendencies

تونیک  و ژاکت آزاد  راه حل کامل برای زنان با باسن پهن است. تنها شرط این است که لباس به طور کامل در خط باسن باید  وسیع ترین پوشش را داشته باشد . در این مورد،  نمی خواهد آن را را بزرگتر کنید. با توجه به ژاکت، ما باید توجه داشته باشیم که تا زمانی که ممکن ، گزینه های موجود در روند مد هستند.

2 3 4

چیز دیگری  به همراه اندازه برای دختران با کمر پهن مد ۲۰۱۷ ارائه می دهیم ؟

برش دار به علاوه اندازه لباس، که به صورت بصری آنرا ظریف تر می گرداند  .
به علاوه دامن اندازه راسته ، یا دامن چاک دار .
لباس شرت برای زنان به همراه اندازه.
لباس اندازه به علاوه با دور کمر بالا.
لباس جین (شلوار، تونیک، لباس، کت، جلیقه).
ورزش و اقلام (کلاه، بمب افکن، کفش ورزشی، دامن تنیس) – چه کسی می گوید که زنان پر  می تواند سبک زندگی فعال نداشته باشد ؟

5 6 7 8 9

به علاوه اندازه لباس طرح رنگ و چاپ

رنگ لباس ، رنگی مات و یا روشن رنگ های اشباع شده مرتبط هستند.

سبک ارائه در حالی که انتخاب لباس سایز بزرگ  در سال ۲۰۱۷ به منظور جلب توجه در سایه زیر است:

ملایم آسمان آبی؛
رنگ صورتی؛
رنگ بنفش؛
قهوه ای ؛
خاکستری مروارید؛
زمرد؛
شن؛
سبز روشن.
لازم به طور جداگانه رنگ سفید در لباس سایز بزرگ برجستگی را بیشتر کرده ؛ دقیقا آن را تبدیل به ضربه سرسخت علاوه اندازه لباس برای زنان برای فصل ۲۰۱۷، به ویژه در زمان بهار و تابستان. نظر است که رنگ سفید را می سازد  نگاه چیزی بیش از یک افسانه است.

10 11 12

اسطوره دیگر این است که علاوه لباس اندازه با تصویر چاپی را شکل حجمی بیشتر. در واقع الگوهای دارای اموال را به پنهان کردن نقص شکل و انحراف توجه از بی نظمی. برای ساخت یک لباس هماهنگ، به اندازه کافی به استفاده از بافت با انواع نقشه ها داشته باشد .

اوج مد در  لباس برای زنان سایز بالا

در سال ۲۰۱۷، هندسه در اوج مد به علاوه اندازه لباس برای زنان، توسط راه، نوار عمودی بسیار باریک را داشته ایم . برای جلوگیری از ساخت لباس به نظر می رسد ، همه چیز باید در برش حداکثر ساده باشد، آن را با لوازم جانبی بیش از حد است.

یکی دیگر از چاپ موضعی برای لباس زنان به همراه اندازه انتزاعی است. آن را به سبک آرت دکو، که امروز مد روز مناسب است. نقاشی های مد از ۷۰ در حال حاضر نگاه بسیار تازه و شیک است .

گل چاپ موضعی در لباس برای زنان سایز بزرگ ، که بدون آن که آن را دشوار است تصور لباس به همراه اندازه مدرن است. این است که با بسیاری از عکس ها از مد نشان می دهد مشهود است. با این حال، با پوشیدن این زینت شایان ستایش نیاز به احتیاط، در غیر این صورت زن با اشکال همراه اندازه خطر تبدیل شدن به نقاشی دیواری بی ریخت است . بهتر است برای جلوگیری الگوهای بزرگ و دادن اولویت به کوچک چاپ بدون کنتراست، برای مثال، زینت آبرنگ با peonies و گل رز.

13

14

همانطور که مشاهده می شود ، مد برای لباس بسایز بزرگ  شامل انواع سبک، رنگ و چاپ در سال ۲۰۱۷ است . دنبال «مد ۲۰۱۷ روند  لباس زنان سایز بزرگ و تمایلات» و انجام نمی شود!

منبع :http://modv.ir/39650/prom-dress-cocktail-enlarge

ارسال نظر






a b