header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس عروس دانتل ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1

 از مد عروسی در جهان ،  همیشه از اتفاقات جذاب شادی آور و در تقویم از  پیش تعیین می شود  ، بنابراین به منظور مطابقت با روند مد ، آن را باید در لباس عروسی ۲۰۱۷ فصل و روند اصلی آن تمرکز  کنند.

2

طرح کلاسیک در تفسیر مدرن، تجسم اتصال مد سنتی عروسی و آخرین روند مد لباس زنانه، یافته های منحصر به فرد و بازنگری در بهترین روند – طراحان مشهور بهترین لباس عروسی ۲۰۱۷ نشان داده اند.

3

لباس عروسی شفاف و کار شده 

4

منتقدان مد  با اشاره به لباس عروسی شفاف به عنوان شاهزاده ، چون زن در لباس عروس جذاب و  خیره کننده به نظر می رسد. در طول چند سال گذشته، بسیاری از ستاره های هالیوود به نظر می رسد بر روی فرش قرمز در لباس شفاف، اما در اغلب موارد، تجهیزات خود را ناشی از سردرگمی و شوک.  تصمیم به اصلاح این وضعیت و ارائه لباس شفاف لذیذ، که بر زنانگی عروس،  دامنه ترک برای افسانه ای بودن است .

لباس عروسی گل گلی 

5

احتمالا روند مد لباس عروس محبوب ترین ‘تکه دوزی گل، که همیشه به زنانگی خاص و تصویر عاشقانه ای  از عروس است. طراحان لباس فصل عروسی جدید روند تشخیص آشنا در اجرای ۳D ارائه شده است. الگوهای ظریف ساخته شده با استفاده از لیزر، سوسو زننده گل ساخته شده از کریستال و مهره. لباس عروس ۲۰۱۷ با به پایان رساندن طراحی سه بعدی آن ، نه تنها نگاه مدرن است، اما شگفت زیبا نیز است .

6

لباس عروس بدون سر شانه 

7

مشهور است که لباس بدون سر شانه  مناسب را  تنها یک طراح بسیار با استعداد می تواند ایجاد کند. عروس که برنامه ریزی مراسم عروسی در سال ۲۰۱۷، مارک های پیشرو چندین مدل از بدون سرشانه  لباس عروسی ساده پیشنهاد کرده اند – در طرح های  کلاسیک به جسارت لباس عروسی کوتاه است.

8

لباس عروسی برش دار برهنه 

9

احتمالا تنها روند، که ترکیبی از ظرافت و فریبندگی “برش دار برهنه ” است. چاک کوچک و کاهش شدید کاملا تأکید بر شکل عروس، اضافه کردن به عشوه تصویر و رمز و راز شگفتی دارد .

 لباس عروسی با دامنی از پر 

10

تجسم زرق و برق، سبکی و شیک، پر به مد به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ۲۰S. لباس عروس با دامن های ساخته شده از پرهای ظریف یا تقلید از آنها، همیشه تحسین برانگیزند، آن است که آیا لباس عروسی کلاسیک از طرح یا آوانگارد ورا وانگ لباس عروسی است.

لباس کار شده  عروسی برای زنان

11

لباس شلوار برای عروسی  نهایی شد: کت و شلوار دامادی، کت، شلوار ایده آل با فلش و …

منبع : http://modv.ir/39293/lace-wedding-dress-2017

ارسال نظر


a b