header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جذاب ترین مدل لباس مجلسی زنانه ۹۵

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Christmas-dresses-trends-2016-5

در مهمانی های شب، همه دختران در مورد لباس شب خود برای جشن که چگونه تیپ بزنند فکر می کنند ، همه آن ها  آرزو دارند که در جشن جذاب و منحصر به فرد تر از دیگران باشند . اگر شما لباس نفیس برای جشن به دست بیاورید  لذتی را که کسب می کنید انکار نشدنی است !

با دیدن  تقویم ، ۲۰۱۷  یک سال از خروس شاد خواهد شد ، در این رابطه، انتخاب  لباس برای سال نو ، زیور آلات  و کیف و کفش  شب سال نو، ستاره شناسان توصیه به پایبندی به مجموعه ای از قوانین، به منظور آوردن موفقیت در تمام تلاش های خود می دانند  .

لباس شب سال نو ۲۰۱۷

اول، لباس باید حداکثر پیچیده باشد و باید قسمت هایی کوچک از پولک دوزی و زرق و برق دار باشد . شب سال نو لباس ۲۰۱۷، (همانطور که در عکس زیر نشان داده شده) باید از پارچه های طبیعی ساخته شده. لباس زنان و لباس های ساخته شده از پارچه پشم طبیعی، و همچنین قلاب بافی و بافندگی پشمی چیز در ۲۰۱۷ رو مد هستند.

لباس بلند زنان به اندازه کافی ساده و مختصر  خواهد بود یکی از کاملترین  لباس های  شب سال نو است . بهتر این است که اولویت را به لباسی خوب از پشم ، ترمه یا مخمل طبیعی باشد بدهید .

به عنوان لباس های کریسمس و لباس شب سال نو، برای جشن این سال  بهتر است برای انتخاب لباس از رنگ های نه چندان روشن، لباس در سایه رنگ های نرم تن آبی و سبز کاملا متناسب است . رنگ سبز  در اوج محبوبیت در مد  کریسمس ۲۰۱۶ بوده است ، بنابراین برداشتن لباس سبز، شما در حال رفتن به مهمانی مانند  ملکه ها هستید  . با این حال، دوستداران سایه روشن از رنگ قرمز همچنین قادر خواهند بود تا طرح های خود را در این سال جدید بیان کنند . لباس در تمام سایه از رنگ قرمز به زیبایی چهره بلند و باریک خود را مجسم می کند . مارسالا یا فلزی رنگ لباس (طلا، نقره) زنان نیز مربوط می شود.

 لباس زنان نیاز دارد به صورت جداگانه ای انتخاب شود، از آنجا که همه خانم ها سلیقه های  کاملا متفاوت دارند . با این حال، اگر شما تصمیم به دنبال روند کریسمس ۲۰۱۷ را دارید ، انتخاب یک لباس در برش های نامتقارن،  لباس زنان به سمت پایین یا با چاک های بلند  یافته است.

Christmas-dresses-trends-2016

Christmas-dresses-trends-2016-1

Christmas-dresses-trends-2016-3

Christmas-dresses-trends-2016-4

Christmas-trends-2016-4

Christmas-trends-2016-7

1 2 3 4 5 6 7

زیور آلات در مد های مختلف روشنایی به ساز و برگ شب سال نو خود  اضافه کنید. اتصال چند بند نازک زنبور ی هم  بر کمر کمک خواهد کرد   . گل سر های  زیبا در مو و سنجاق، سنجاق سینه، شاید  تصویر کاملی از خود را در نماد جدید سال ۲۰۱۷  کمک خواهد کرد  . روسری زیبا در رنگ های روشن و یا سنجاق سینه قفسه سینه  جذابیت خاصی را  می دهد و همگان را خیر می گرداند  .

برای سال میمون شاد همچنین زیور آلات  معمولی ساخته شده از چوب، به عنوان مثال، گوشواره اصلی، گردنبند و دستبند در همان سبک است.

در صورتی که شما یک  لباس شب جذاب برای سال نو را انتخاب کرده اید ، مانند درج طلا، لهجه از یک گسترده ای توری، بدلیجات، لوکس و پولک دوزی، که خود را به تصویر فوق العاده روشن، لازم است به زیاد بودن  آن مقدار زیادی از زیور آلات توجه کنید .

8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

منبع : http://modv.ir/38792/most-attractive-cocktail-dresses

ارسال نظر


a b