header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

مدل لباس شب دخترانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

dresses-2017-fashionable-evening-dresses-2017-formal-dresses-evening-gowns

تصویر شیک ازهر زن  همیشه بدون تغییر باقی مانده است، بدون توجه بهخرید رفتن و یا حضور در رویدادهای اجتماعی، بنابراین قبل از فصل آینده لباس های خود را که مد هستند باید بروز رسانی کنید.  طرح های برجسته و خاص از طراحان برجسته در این مقاله  آماده کرده ایم؟ که در مورد لباس ۲۰۱۷ صحبت خواهیم کرد. لباس شب مد روز ۲۰۱۷ »در این مقاله است.  به یاد داشته باشید که قسمت هایی از  لباس شب حتما باید براق باشند  و هرگز عجله در خرید لباس شب نداشته باشید .

لباس شب گره ای  مد ۲۰۱۷ 

رفتن به مهمان شب در این فصل، توجه کنید به  لباسشب گره ای  ۲۰۱۷ که برای شما عزیزان فرار داده ایم . دامن اصلی لباس کوتاه است و در اطرف آن از روبه رو ، با حداکثر طول و حجم طراحی شده است ، اما همواره طرح کلاسیک مانند لباس شب در نظر گرفته شده است، اما در برخی از طرح ها مدل های دامن از پشت بر روی زمین کشیده می شود  و در حال حاضر این چنین مدل ها در catwalks است و محبوبیت  پیدا کرده است  و ترکیبات رنگ هایی در کرم، صورتی ، آبی و سیاه و سفید تغییرات داده است .طراحان  Siriano و Pamella رولاند ارائه به بررسی دقیق تر در چنین لباس رسمی شکل گرفته است.

dresses-2017-fashionable-evening-dresses-2017-formal-dresses-evening-gowns-1

1

2

 

لباس شب  با آستین بلند

لباس شب  با آستین بلند مد  واقعی از فصل ۲۰۱۷ است . تمرکز در دست اغلب با پارچه شفاف همراه و طراحی براق در لباس شب شد. علاوه بر این، استادان تصمیم به محل شرط بندی در جریان پارچه، بنابراین به جای برش باریک، لباس مد با شانه های بزرگ و یا حتی سبک گشاد در حال حاضر ارائه شده است. این سبک است که به وضوح در مارک جیکوبز و لویزا بکاریا پیش بینی کرد.

3

4 5

 

 

 مد روز لباس شب بندی و دکلته 

لباس شب با بند ظریف نازک و پشت باز مد سال است . بازگشت سبک گتسبی بزرگ با یادآوری، طراحان برای الهام به پولک دوزی های دنباله دار، راه راه و پارچه های شفاف را می دوزند . گاهی اوقات مدل ها با پارچه های پوست ارائه می شوند و علاوه بر انتخاب رنگ نفیس به عنوان آبی تیره و یا خاکستری همراه هستند . اطمینان حاصل کنید که از این شخصا مجموعه ای از انجمن گفتگوی تجارت مد معروف به عنوان دنیس باس و گوچی کمک خواهد کرد.

6 7 8

 

لباس شب مارک  میدی

لباس شب میدی همیشه محبوبیت زیادی در میان طرفداران فشن داشته و از آن لذت می برند، به طوری که آنها حتی امروز طرح های خود را با دامن لایه ای ، پرچین پیچیده و در رنگ هایی که کمتر استفاده می شوند  مانند اسطوخودوس، بژ کم رنگ و رنگ چای. این چیزی است که باعث می شود این سبک لباس مد به ویژه برای آینده فصل ۲۰۱۷ محبوب شود . Pettibone، زیمرمن و جنی Packham چنین لباسی را  در مجموعه خود  جذاب:نشان داده است .

9 10 11

 

 لباس شب براق  مد ۲۰۱۷ 

بیشتر ین درخشش شعار اکثر طراحان مد لباس های شب است، در حالی که ایجاد خود شاهکارهای شب منحصر به فرد خود را برای فصل ۲۰۱۷ آماده کرده اند . لباسی با طرح جاودانه از زیور طلا و نقره، آنها  عناصر از سنگ قرمز و بدلیجات آبی در لباس مدشجاعانه پیاده سازی کرده اند . آمار و ارقام از گل و یا اشکال هندسی را برای تزئین لباس که هر چیزی نو می توانند خلق کنند .  توصیه می شود به توجه دیان فون فورستنبرگ و ورا وانگ آن را در چنین لباس درخشان ۲۰۱۷ است .

 

12 13 14

15 16 17

 

18 19 20 21 22

23 24 25 26 27 28 29

 

امید وارم  لباس ۲۰۱۷؛ لباس شب مد روز ۲۰۱۷ در این مقاله به شما برای انتخاب کمک کرده باشد .

منبع : http://modv.ir/38577/2017-prom-dresses-for-girls-night

ارسال نظر


a b