header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

شیکترین مدل لباس شب ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

هر دختر رویای  پوشیدن  زیبا ترین لباس در جهان برای رفتن به مهمانی های شب را دارد . ما به  شما در انتخاب لباس شب کمک خواهیم کرد  تا با راهنمایی در  مد ۲۰۱۷  در میان لباس های حریر و توری با سایه های  روشن  و سبک های مدل لباس ۲۰۱۷ را خواهیم داشت . پس چه مدل لباسی  در سال ۲۰۱۷ مد است ، تصاویری از جذاب ترین و شیک ترین مدل های لباس ۲۰۱۷ را در این مقاله برای شما عزیزان قرار داده ایم .

 

 

سبک های اصلی مدل لباس ۲۰۱۷

هر سال، در catwalks مد برای طرح هایی با  ظاهر نوآوری های مختلف است ، اما اغلب آنها در چارچوب کلاسیک باقی می مانند. لباس شب  قوانین خاص خود را دارد، که می تواند در هر مجموعه پیش بینی کرد. با این وجود، گاهی اوقات، و طراحان چیزی کاملا جدیدی  را ارائه می دهند.

 

 

 

رتبه اول، قطعا توسط مدل لباس بلند گرفته شده است، و آنچه می تواند برای لباس شب مجلسی  باشد بهتر است؟ گزینه ای برای طبقه همیشه در تقاضا بود، پس از آن نیز برای فصل ۲۰۱۷٫ مدل لباس کوتاه نیز در تقاضا های زیادی اتفاق افتاد، و قطعا جای خود را در مد ۲۰۱۷ نیز دارد .

 

 

 

لباس شب  شایع ترین مدل لباس برای آنهایی که به مهمانی های  می روند  و مدلی که بسیار افراد انتخاب می کنند  لباسی  با دامن پف دار بلند است . آنها  بسیار زیباو جذاب است و طول چنین لباس شبی  اغلب در اندازه ای مشخص نیست  (اگر چه گاهی اوقات مانند پیدا شده است) اما به زانو، و گاهی اوقات کمی بالاتر است.

 

 

هنوز هم  موفقیت طراحی های چنین لباسی در سال ۲۰۱۷ نیز و جود دارد . بهتر است برای انتخاب لباس بلند که بر روی زمین کشیده می شود ، چرا که چنین مدل لباس بلند ظریف ترین نگاه ها را در پی دارد . همچنین، بسیاری از افراد علاقه مند مدل لباس دکلته  و دامن پوفی ، آن را سخت در مد انتخاب می کنند ، با این حال شما می توانید مدل های لباس بسیار زیادی  در مجموعه پیدا کنید!

 

موفقیت بزرگ  مدل لباس ۲۰۱۷ با دکلته  توری و یا  پارچه های  شفاف دیگر دوخته  شده است. همچنین در لباس شب   یقه گرد، بیضی شکل، “به گردن”، با حلقه های عمیق نوسان، قلب قطع جریان، و یا “کارمن” با گزینه یقه  باز پیدا شده است . به طور جداگانه  مدل لباس ۲۰۱۷ در یک بند شانه طراحی شده است . آنها می تواند گسترده و یا محدود باشند .

 

 

 

 

 

 

 مدل زیبا ترین لباس  ۲۰۱۷

حالا اجازه دهید  در مورد  لباس فارغ التحصیلی در catwalks ظاهر شد در این سال را توضیح دهیم . زینت اصلی فصل ۲۰۱۷ لباس های توری های گران قیمت و لوکس است. ۲۰۱۷ مدل لباس به ندرت به طور کامل از توری دوخته شده، درج اغلب بسیار گسترده آن است. مارک لباس دلالت عناصر پیچیده است، اما به طور همزمان برش ساده دارند ، و علاوه بر آن استفاده از مواد، سبک نیز بسیار مهم است.

 

14

اغلب اولین طرح در مجموعه طراح توسط رنگ ۲۰۱۷ مدل لباس،  زینت اصلی لباس شب در نظر  گرفته می شود . سایه هایی از زیور  ظریف صورتی، زرد، آبی و نارنجی بلند در  مد در طول این فصل می  باشد.

 

15

16

رنگ مد مدل لباس سال ۲۰۱۷ 

حالا اجازه دهید در مورد رنگ مرسوم، مد روز ۲۰۱۷ مدل لباس صحبت کنیم. طراحان از سراسر جهان به طور منظم  چیزی جدید ارائه می دهند  که جلب توجه و تحت تاثیر قرار می دهد ، اما به طور همزمان هر کس  تلاش به درون کلاسیک و ظرافت باقی می ماند، از آن مجموعه ای از طراحی های خود را ارائه میکند .

 

17

اگر شما برای  لباس فارغ التحصیلی لباسی زیبا با سایه های رنگی مد روز را با خیال راحت می توانید با استفاده از مدل های لباس  سفید و یا سیاه و سفید انتخاب کنید .واین را به اشتباه برداشت نکنید . البته، تعداد زیادی  از این نوع  لباس وجود ندارد، رنگ ها را نمی توان با مد  پیش برد ، اما به طور همزمان رنگ های کلاسیک آن است که همواره در مد شب مناسب است. به خصوص، مدل لباس سیاه و سفید هنوز هم محبوب هستند، آنهایی که رنگ سفید را کمتر برای لباس های خود می پسندند دیگر رنگ های پایه مرسوم، مد روز برای مدل لباس ۲۰۱۷ خاکستری و مرواریدی می باشد.

 

 

از رنگ های روشن فیروزه ای، آبی، زمرد، فیروزه ای، لاجوردی و زرد را می توان طیفی از  روشن به گطیف رنگ های  تیره توصیه کرد .

 

19

 

21

 

23

24

25

 

27

 

29

 

منبع : http://modv.ir/38141/fashionable-evening-dress-2017

 

ارسال نظر


a b