header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون داخلی به رنگ سبز ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آن را دشوار ممکن است تصور کنید که چگونه  دکوراسیون  اتاق  نشمین سبز شیک  و جذاب است . اگر به درستی اصول یک دکوراسیون اتاق نشیمن  را رعایت کنیم می بینیم که  بیشترین فضا را در بر دارد  و گزینه های طراحی های دیدنی و جذاب اتاق نشیمن سبز ممکن است . بیایید ببینیم چگونه این در سبک های مختلف ترکیب دکوراسیون ها ی «اتاق نشیمن : اتاق نشیمن سبز»  است.

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-1

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-2

 دکوراسیون اتاق نشیمن سبز

بیایید با سبکی  به نام ” که محبوب بسیاری از مردمکشور ها است ” شروع کنیم . کسانی که به جزئیات اهمیت می دهند. به این معنی،است که به  ما یادآوری خواهند کرد. سبک کشور در طراحی داخلی نوعی “بازگشت” به ریشه ها است: طبیعت، مراتع و چمن، نور طلایی آفتابی و رودخانه ها … همه در دکوراسیون اتاق نشیمن  با روح طبیعت است ، از این رو گل و نفوذ “گیاهی” انگیزه، و همچنین به عنوان دکوراسیون چوبی، و بیشتر ی است . بنابراین، آن را سخت  استدلال می کنند با  این واقعیت که رنگ سبز بهترین  سبک  دکور اتاق نشیمن  وارد شده است. شما می توانید تصویر زمینه سبز بر روی یک یا دو دیوار  و یا رنگ آنها و تحمیل برخی از الگوهای شسته و رفته (با استفاده از قلم مو های معمولی و یا چسبیده امروزه چندان معروف و مد روز در اتاق نشیمن برچسب دیوار داخلی) داشته باشید . بخصوص گل و گیاهان، و ترکیبات گل خشک شده حتی عادی هماهنگ با  اتاق نشیمن به رنگ سبز را جذاب خواهد کرد و  اثر افزودنی هایی از “فهرست” در خانه ایجاد کنید.

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-3

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-4

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-5

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-6

برای سبک های طراحی داخلی مدرن مانند مینیمالیسم، سایه ای از پاستل سبز موضعی آینده گرایی خواهد بود .  جاندار و اشباع شده نیست ، اما گنگ و بسیار ملایم است . رنگ سبز با قهوه ای  و بژ ترکیبات آن بسیار عالی است. شما همچنین ممکن است در مورد سبز تیره، رنگ مرداب نیز فکر کنید . آن را به یک روحیات خاص از هیبت به دکور اتاق نشیمن خود را به من بدهید. اگر شما تزئین دیوار سبز تیره ، برای مثال، متضاد حلقه (سفید، صورتی یا طلایی)، آن را نگاه فوق العاده در اتاق نشیمن به رنگ سبز قابل ملاحظه است.

دیوار به رنگ سبز کاملا برای  سبک دکور اسیون  اتاق نشیمن “امپراتوری” خواهند انجام داد. اما در اینجا ما در مورد پوشش ساده یا تصاویر ی از کاغذ دیواری  معمولی فکر می کنیم  که لازم است، حداقل  کاغذ دیواری  واقعا لوکس با نور  نرم و  ملایمی یا، اگر منابع اجازه می دهد ، به پرده ابریشمی یا ساتن تر و تمیز از یک یا دو دیوار را انتخاب کنید . رنگ سبز پر رنگ ، نزدیک به تیره، اگر فضای  لوکس، مجلل  می خواهید ، کمی “تیره” دکوراسیون اتاق نشیمن را ایجاد کنید . این راه حل مناسبی برای  دکوراسیون اتاق نشیمن  در سبک امپراتوری است.

Green room with sofa

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-8

living-room-designs-green-living-room-living-room-decor-living-room-ideas-9

به عبارت دیگر، دیوارهای سبز در اتاق نشیمن راه حل بسیار جالب و روشن است که به شما اجازه می دهد تا حد زیادی شور و نشاط و بیان را به کل جو اتاق دهید .

ما امیدواریم که مقاله ما در مورد «اتاق نشیمن داخلی: اتاق نشیمن سبز»به  شما کمک خواهد کرد.

منبع :http://modv.ir/38108/green-living-room-decoration-2017

ارسال نظر


a b