header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین ایده های دکوراسیون داخلی۲۰۱۷ + دکوراسیون داخلی به رنگ سیاه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 برای میزبانی در خانه   همیشه  اتاق عمومی در نظر گرفته شده است. این می تواند تبدیل بازتابی از مالک خانه ، و یا به عنوان دکوراسیون خانه آن ها قرار بگیرد . دکوراسیون  اتاق نشیمن در رنگ های تیره  تصور هر کسی را در پی خواهد داشت . سیاه و سفید نماد غیر منتظره و واقعی مبارزه در مقابل تعصب است. آن را چند وجهی و چند منظوره می دانند . آیا می شود ترس از رنگ های تیره در طراحی داخلی به این دلیل که آنها فضارا کاهش می دهند دانست . سیاه و سفید غنی قادر به ایجاد حس عمق و وسعت فضا است. طرح رنگ تیره ملایم  تصمیم سبکی محدود نیست. آن را کاملا برای هنر دکوراسیون  مینیمالیسم و طراحی داخلی قومی کت و شلوار و حتی به راه حل کلاسیک مناسب است. امروز ما می خواهیم ایده های اتاق نشیمن ، اتاق نشیمن سیاه و سفید را توضیح دهیم .

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-1

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-2

چگونه یک اتاق نشیمن سیاه و سفید زیبا داشته باشیم ؟

سه جزء اساسی از طراحی داخلی خوب، که باید همیشه به یاد داشته باشید :

بافت و مواد. که از  ترکیب مواد در داخل خانه کاملا متفاوت به عنوان شیشه، فلز، چوب، چرم، پارچه، کاغذ، پلاستیک، سنگ، سرامیک و سایر عناصر طراحی داخلی رنگ سیاه و سفید را آسان می کند . هر طرح  شجاعانه ممکن است در اتاق نشیمن سیاه و سفید وجود داشته باشد . کنتراست مات با سطوح بازتابنده براق بهترین جذابیت را دارند . آینه در اتاق نشیمن سیاه و سفید فضای بصری عمیق تر ی را در پی خواهد داشت . برای کمک به نوبهخود در طرح های  جهانی  وارونه و باز کردن ابعاد جدید طرح ها در خانه ، شما این طرح را انتخاب کنید.
تصویری  وجود دارد که بر روی هر عنصر طراحی داخلی دیده می شود. علاقه خاص است در “سیاه و سفید در سیاه و سفید” نقاشی ایجاد می شود. دیدن آنها اجازه می دهد تا تفاوت در بافت را داشته باشید . مناسب برای استفاده از سبک های مختلف چاپ به عنوان سبک  کلاسیک، انتزاعی و هندسی است . در  دکور اتاق نشیمن  رنگ های تیره همراه با یک یا چند نقوش زینتی را می توانید داشته باشید .
تن های  رنگ. ترکیبی از سیاه و سفید به عنوان آثار کلاسیک نه تنها در طراحی داخلی شناخته شده است. تمام سایه  طراحی اتاق نشیمن سیاه و سفید مانند کت و شلوار، از سایه نور به روشن خیره کننده خواهد بود ، اما نکته اصلی این فاصله ها است .شما می توانید طرح رنگ خنثی، سرد یا گرم  را برای طراحی داخلی  انتخاب نمایید.

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-3

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-4

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-5

چند قانون برای اتاق نشیمن شیک سیاه و سفید

اگر آن را سیاه و سفید انتخاب کردید همیشه یک رنگ اصلی است، پس هیچ چیز  با آن استدلال نمی کنند. بیش از چند  ترکیب رنگ  متضاد که باید با استفاده از سایه های متوسط،  برای  مخلوط کردن دو رنگ  در دکور اتاق نشیمن ترکیبی ملایم  استفاده شده باشد . انتقال مربوطه به اهنگ صدا می توان با توجه به زیور آلات ساخته شده است. برای جلوگیری از تنوع رنگ شما باید حداکثر سه رنگ اصلی در اتاق نشیمن داخلی استفاده کنید.
مبلمان و کنتراست دیوار. مبلمان چرم بزرگ در دکوراسیون اتاق نشیمن نگاه محکم و پایداری را خواهد داشت . پرده های  نقش برجسته ای  با دیوارهایی که سطح صاف دارند . نقاشی بر روی اشیاء خواهد شد با دکوراسیون یکنواخت رقیق شده است.
مراقب باشید با جزئیات باشد. بیش از عناصر تزئینی می تواند دکور اتاق نشیمن را همیشه بهتر از ازدحام  معقول  است. اگر شما شک و تردید در مورد نیاز به برخی از تن های رنگ  دکوراسیون داخلی خاص رو به رو هستید ، بهتر است آن را به طور کامل رها کنید .

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-6

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-7

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-8

living-room-ideas-black-living-room-living-room-decor-9

ایجاد اتاق نشیمن سیاه و سفید، هیجان انگیز است. شما فقط نیاز به نشان دادن برخی از تخیلات خلاق و حس شم دارید ، و در نتیجه شما را نا امید نمی کند!

ما امیدواریم که مقاله «ایده اتاق نشیمن: اتاق نشیمن سیاه و سفید» به شما کمک کرده باشد .

منبع :http://modv.ir/38095/the-latest-decoration-ideas-2017

ارسال نظر


a b