header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون داخلی پذیرایی سبک ویکتوریا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سبک دکوراسیونی نفیس ، دکوراسیونی با فرش های نفیس دستبافت ایرانی ،  ما در   این مقالهدر مورد سبک دکوراسیون که  در طول سلطنت ویکتوریا ملکه در انگلستان تشکیل شد را برای شما عزیزان آماده کرده ایم . دوره غیر معمول از رویارویی دکوراسیونی بین جامعه محافظه کار و نوآوری از هنر است ، با پیشرفت فنی و استعمار سرزمین های عجیب و غریب جدید باعث ظهور سبک دکوراسیون ویکتوریا که قابل تحسین است شد . این دکوراسیونی که برنده قلب ها ست از پالایش و ظرافت خبره امروزه طراحی شده است .

در اینجا ما به برخی از ایده های بزرگ دکوراسیون  ویکتوریا برای طراحی اتاق نشیمن خود را با شما به  اشتراک گذاشته ایم .

 

ویژگی های دکوراسیون ویکتوریا

 در عصر ویکتوریا ویژگی هایی که  شما می توانید طرحی که بر گرفته از  چندین نتیجه طرح ها است را داشته باشید .

کارشناسان آن را مبهم و  تعدادی از دوره ها  آن را (دقیق تر – سه) شناسایی کرده اند.
آن  پر از تناقض است.
اتاق نشیمن ویکتوریا در تمام سطوح های درآمد و اقتصادی  برای خانواده ها در دسترس است و به  هزینه های بیش از حد نیاز ندارد.

بنابراین، ویژگی های خاص آن و ایده اتاق نشیمن دکوراسیون ویکتوریا  جذاب شده است .

از دکوراسیون های تاریخی است . این امر نیز به همان اندازه  مبلمان، پانل های درب و سایر عناصر داخلی – نقاشی، پرده، ساعت و مانند آن است . همه چیز را  عظیم، تنومند و شیک در دکوراسیون ویکتوریا است .
ترکیبی از سبک قطعات قدیمی و جدید نفیس از دکور ویکتوریا است .
پنجره های قوسی گوتیک را دارد .
خطوط عمودی در طراحی اتاق نشیمن در طراحی غالب است .
گچ بری پیش ساخته (شما می توانید آن را خودتان انجام دهید)، ترکیب الگو در پیش امدگی لبه های سقف بسیار جذاب است .
هر یک از عناصر داخلی با عناصر دیگر متناسب است و معقول بودن عناصر نیز بسیار مهم است .
ازشومینه در دکوراسیون داخلی ویکتوریا استفاده می شود  و یا می توانید از آن  شبیه سازی برای آپارتمان های شهری استفاده کنید .
همین طور برای ای سبک کار را با سنگ برای کف پوش(بیشتر از همه – گرانیت یا سنگ مرمر) استفاده کنید .

ایده های دکوراسیون ویکتوریا: وسایل  و مبلمان

استفاده از چوب  در طراحی اتاق نشیمن بسیار زیبا است . تنها گونه های با ارزش واقعی برای روکش فلزی دیوار و کف پوش است. اگر شما نیاز  بودجه بیشتر ی دارید ما  برخی از ایده اتاق نشیمن خوب دیگری نیز برای شما داریم . راه حل اصلی در کپی کردن  است. شما می توانید از  ورقه ورقه های مصنوعی ، کاشی با الگوهای چوبی ، پارکت کف وبا بافت و یا تصاویر پس زمینه  برای دیوار ها استفاده کنید . یکی از جزئیات مهم تر برای اتاق نشیمن ویکتوریا بالشتک نرم است. انتخاب  شکل گرد با صندلی مرتب در اطراف محیط را قرار می دهند .

ملکه  ویکتوریا  سلطنت یک دوره استعمار ی از کشورهای مختلف و احیای فرهنگی آن را داشته است. استفاده از ایده های تزئین ویکتوریا ساده برای احساس این روح در این عصر: اضافه کردن قفسه هایی  با برخی از مجسمه های اصلی، عتیقه و کتاب های مورد علاقه خود را نیز (ترجیح سبک قدیمی طراحی شده) می توانید استفاده کنید .

دکوراسیون داخلی ویکتوریا : رنگ دکوراسیون ویکتوریا

ترجیح می دهم به رنگ قهوه ای و سایه ها یی از آن را داشته باشم . ترکیب آن با رنگ ملایم از  سبز، بنفش، قرمز تیره، خاکستری، آبی و “سرد” آبی رنگ است. اگر اتاق  با رنگ های تیره سرشار شده آن با طلایی یا سفید  رقیق شده به نظر می رسد .

به عنوان مثال، استفاده از برخی از عناصر تزئینی فریم، دیوارها رنگ خاص، الگوهای طلایی و دیگر عناصر معمولی دکوراسیون  ویکتوریا است .

یکی از ویژگی های این سبک است که تمام اتاق ها متفاوت پردازش شده است. همه ایده های تزئین ویکتوریا که شما در بالا به عنوان خوانده شده فقط برای اتاق نشیمن است.

ما امیدواریم که، به زودی  شما یک فنجان چای خوب را دکوراسیون منزلتان به سبک ویکتوریا که بر گرفته از دکوراسیون های شرقی است نوش جان کنید . و از ایده های دکوراسیون داخلی  «ایده برای اتاق عمومی: اتاق نشیمن ویکتوریا» که در این مقاله برای شما قرار داده ایم الگو برداری کنید .

منبع : http://modv.ir/37940/victorian-of-interior-decoration

ارسال نظر


a b