header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون داخلی اتاق کودک + دکوراسیون اتاق نوجوانان اسکاندیناوی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آیا شما دوست دارید اتاق کودک خود را پر از نور، دکوراسیون جذاب و فضا ی بزرگ را داشته باشید ؟ بنابراین، اجازه دهید یاد بگیرید که چگونه به استفاده از سبک داخلی اسکاندیناوی برای دکور اتاق بچه ها ی خود استفاده کنید . بنابراین با استفاده از توصیه ما و ایده برداری و خلاقیت  خود اتاق کودک رویایی و راحت و افسانه ای را برای کودکان خود طراحی کنید .  دکوراسیون های طراحی اتاق کودک و نوجوانان  اسکاندیناوی  اجازه می دهد تا شما  از آن هم برای پسران و دختران، و همینطور برای بچه های کوچک و دانش آموزان  استفاده کنید .

ایده های طراحی اتاق کودکان و نوجوانان  : طراحی کف پوش 

بهترین گزینه برای دکوراسیون اتاق بچه ها سبک اسکاندیناوی ، کف پارکت (حجیم ) یا رنگ روشن است (می تواند به رنگ سفید یا رنگ قدیمی) .

شما می توانید از ورقه های پارکت های مصنوعی و یا ورقه های فشرده شده  جایگزین خوب و عملی تر و ارزان نیز می باشد. توجه کنید از طراحی های انجام شده الگو برداری برای کف های اتاق  با همان طرح و رنگ استفاده کنید .

 اتاق بچه سبک  اسکاندیناوی : طراحی دیوار

رنگی که به دیوارها  اختصاص یافته در دکوراسیون اسکاندیناوی طراحی  اتاق بچه ها رنگ سفید ساده است. دیوارهای مانند  برف سفید شده اند  را می توان با تصاویر پس زمینه و یا قابهای روکش شده با  چوب نیز می توان طراحی کرد .

این راه حل معمولی برای دکوراسیون داخلی به سبک اسکاندیناوی در مناطق شمالی با  آب و هوا  سرد است برای تعداد زیادی از خانه های معمولی یا آپارتمان های کوچک است.

گرما را  با تصاویر پس زمینه و پوشش  آن ها را می توانید حس گرمی و محبت  کنید ، و دیوارهای سفید فضا بزرگ بصری ، آن را سبک تر و ارائه یک پس زمینه خنثی برای ترکیبات رنگ  روشن است.

ایده های بیشتر طراحی و راهنمایی دکوراسیون اتاق بچه ها  به سبک اسکاندیناوی 

آیا کودک شما در به نقاشی  بر روی دیوار علاقه مند است ؟ این یک مشکل دیگر است ! برای نقاشی بر روی دیوار نیازمند پس زمینه ای با گچ خاص است. این آسان ترین راه برای حذف نقاشی بر روی دیوار های دیگر است .  فقط یک پارتیشن با تصاویر پس زمینه گچ کنتراست شیک برای دیوارهای سفید ایجاد می کند. و باعث می شود بچه ها خود را خوشحال کنید !
دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی چیست؟ این یک آینه از طبیعت شمال زیبا و فرهنگ مردم آنجا  است. بنابراین، ایجاد فضای سحر و جادو برای فرزند شما با الهام از مناظر اسکاندیناوی افسانه ای خواهد بود .
ایده های طراحی اتاق بچه ها سبک اسکاندیناوی برای شما امکانات زیادی را می طلبد . استفاده از برچسب وینیل به شکل ابرها، درختان، قطرات باران، صنوبر، نخود فرنگی یا مثلث. الگوهای قومی و سنتی  نیز در این دکوراسیون استقبال می شود.
نکته ای در  ادامه ایده های دکوراسیون اسکاندیناوی است. اسباب بازی، لوازم جانبی و حتی مبلمان با الهام از افسانه های اسکاندیناوی برای  اتاق بچه های خود فضایی  منحصر به فرد را به وجود می آورد .
اضافه کردن  آیتم های دست ساخته شده به دکور اتاق بچه هازیبایی خیره کننده ای را می بخشد . و برای طراحی آن با فرزند خود، سرگرم کننده است!

امیدوارم، « ایده های دکوراسیون اتاق  بچه ها سبک اسکاندیناوی »  به شما برای ایجاد یک دکوراسیون  اتاق بچه کمک کند  با ایده برداری  از فرشته ها ، ترل و بابا نوئل سرزمین سحر و جادو  دکوراسیون فوق العاده ای را خواهید داشت  !

منبع : http://modv.ir/37868/baby-room-decoration

ارسال نظر


a b