header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین دکوراسیون داخلی منازل کوچک + دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

small-living-room-décor-2017-9

طراحی دکوراسیون اتاق نشمین کوچک بسیار ساده با طرح راز برای شما قابل اجرا است .اما اگر آپارتمان شما فقط چند متر مربع فضا دارد .

  اول از همه شما نباید ناامید شوید ، زیرا  که یک اتاق کوچک یک اتاق لوکس، راحت و شیک برای استراحت و پذیرایی از مهمانان است ، فقط یک زن و شوهر از قوانین در ایده های طراحی داخلی ۲۰۱۷ باید نگه داشته شود می شود: رنگ را  به درستی انتخاب کنید و استفاده منطقی از وسایل مربعی کوچک دکوراسیون داخلی زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

سایه هاییی از  رنگ آرام گرم بهترین رنگ برای  اتاق نشیمن کوچک در سال ۲۰۱۷ است . در حال حاضر ، هیچ کس مانع شما برای استفاده از رنگ های تیره در داخل اتاق نشیمن مدرن نیستند . اصلی ترین چیزی که رویکرد هوشمند و کم  نسبت به طراحی اتاق نشیمن کوچک است. با توجه به اتاق نشیمن ایده های طراحی کوچک ۲۰۱۷، اگر برای دیوار ها را در رنگ سفید یا بژ رنگ شده است ،برای دکوراسیون  آن مناسب است که مبلمانی با سایه هایی از رنگهای تیره انتخاب شوند مانند  – قرمز، فیروزه ای، سبز یا قهوه ای شکلاتی، اضافه کردن یک پارچه روشن به جذابیت آن می افزاید . اگراز رنگ  قهوه ای  یا سبز رنگ برای دیوار استفاده می شود، پس از آن شما می توانید انتخاب کنید سفید یا خاکستری برای وسایل و اثاثیه منازل انتخاب کنید .

دکوراسیون  اتاق نشیمن  کوچک  بستگی به روشنایی زیادی دارد . به جای یک لوستر تنها در اتاق مطلوب آن است که از  نور افکن هایی بر روی سقف، دیوار و چراغ های روی زمین و سقف های نوری استفاده کنید . رنگ سمت راست از دیوار و سقف نیز می تواند کمک به “اشباع” اتاق نشیمن خود را با نورزیاد فضا سازی را انجام دهد. به عنوان مثال، سقف براق نه تنها کمک خواهد کرد تا دید بصری بزرگ به فضا اتاق دهد ، بلکه به عنوان یک منبع نور انعکاسی خدمت می کنند.

وسایل  رنگارنگ، تصاویر غیر معمول روشن، تصاویر پس زمینه ممکن است برای  دکوراسیون  اتاق نشیمن کوچک استفاده می شوند . شومینه و مبلمان راحت و ارگونومیک نیز به راحتی به اتاق می دهد.

Living-room-color-ideas-2017

Living-room-color-ideas-2017-1

Living-room-color-ideas-2017-2

small-living-room-décor-2017

small-living-room-décor-2017-2

Small-living-room-design-ideas-2017-1

Small-living-room-design-ideas-2017-2

Small-living-room-design-ideas-2017-9

Small-living-room-design-ideas-2017-5

Small-living-room-design-ideas-2017-6

  ایده های رنگ دکوراسیون اتاق نشیمن ۲۰۱۷

همانطور که توسط مجله معتبری که  اذعان کرده است ، در رنگ های فصل جاری به نام “مارسالا”  در اوج محبوبیت خواهد بود . این ترکیبی از سایه کبود و رنگ قهوه ای است. تون غنی و لوکس که به رسمیت شناختن به سرعت نه تنها در میان طراحان محبوب شده است ، بلکه در میان شهروندان عادی نیز محبوبیت خاص خود را به  دست آورده است . رنگ “مارسالا” مناسب برای کرکره، اثاثیه یا لوازم داخلی و حتی طراحی دیوار است.

یکی دیگر از رنگ های مد شده در  دکوراسیون  اتاق نشیمن  رنگ  “هوای طوفانی” است .این یک رنگ سرد است ، دیده خواهد شد که با سبک جدید ترین  فن آوری که با دکوراسیون  مینیمالیسم ترکیب شده است. برای کسانی که رنگ اتاق نشیمن گرم ترجیح می دهند ،  توجه به سایه های مرجانی رنگ بسیار لازم است. تن آبی-سبز و زیتون مناسب برای کشورهای عضو اکو سبک می باشد. سایه بژ و قهوه ای اند ارتباط خود را برای چند فصل از دست داده است. و در نهایت، در مقابل کلاسیک سیاه و سفید کامل در هر ترکیبی است.

Living-room-color-ideas-2017-4

modnyj-dizajn-interera-nebolshoj-gostinoj-2015-2016-na-25-foto-25

small-living-room-décor-2017-3

small-living-room-décor-2017-4

small-living-room-décor-2017-5

small-living-room-décor-2017-6

small-living-room-décor-2017-7

small-living-room-décor-2017-8

Small-living-room-design-ideas-2017

Small-living-room-design-ideas-2017-

Small-living-room-design-ideas-2017-3

Small-living-room-design-ideas-2017-4

Small-living-room-design-ideas-2017-7

Small-living-room-design-ideas-2017-8

منبع : http://modv.ir/37815/interior-latest-small-houses

ارسال نظر


a b