header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ سبز

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رنگ سبز  جزوه محبوب ترین رنگ ها در بین مردم است و توسط بیشتر افراد دوست داشته شده است  برای عمیق و پر محتوا بودن، روشنایی آن و خلق و خوی آمدن صلح و آرامش به همراه آن است . رنگ سبز ،رنگ  زندگی، روحیه مثبت و جو خوب است. بدون انطباقها، بسیاری از مردم  رنگ سبز را در طراحی دکوراسیون داخلی منازل خود ، از جمله اتاق خواب ترجیح می دهند . با ما همراه باسید در مقاله «اتاق خواب طراحی داخلی: اتاق خواب سبز» ، جزئیات بیشتر ی در مورد اینکه چگونه شما می توانید دیوار در دکور اتاق خواب با استفاده از ترکیب رنگ سبز داشته باشید .

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-1

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-2

ایده های اتاق خواب سبز: آیا حقیقت دارد ؟

اگر شما مایل به داشتن اتاق خواب سبز هستید ، مطمئن شوید که اتاق را نمی خواهد به جنگل واقعی با محتوای بیش از حد از رنگ سبز روشن  یا آن را در دکور اتاق خواب رنگ کنید . همه چیز باید معقول باشد. شما می توانید رنگ سبز را تنها برای  یک دیوار کاغذ دیواری کنید و آن را به طرز محسوسی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود به آن روح ببخشید . با این حال، حتی دو دیوار سبز در دکور اتاق خواب موضعی خواهد بود. فقط همه چیز را در یک ردیف در تصویر زمینه سبز تصویر زمینه، آن را بیش از حد خواهد شد. به هر حال، تصویر زمینه سبز ممکن است لزوما مونوفونیک باشد. این می تواند الگوهای مختلف از درج  رنگ های مختلف باشد ، اصلی ترین چیزی که  رنگ سبز باید رنگ غالب دکوراسیون  اتاق خواب طراحی داخلی بمانند. این ترکیب به خوبی با رنگ بژ و سفید (عنوان، در واقع با بسیاری از رنگ های دیگر)، و همچنین به عنوان نارنجی و زرد، با ایجاد فضای بسیار روشن و شاد در طراحی اتاق خواب است !

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-3

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-4

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-5

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-6

اتاق خواب سبز و سبک طراحی داخلی متفاوت

سبز و سایه های آن  کاملا با طیف گسترده ای از سبک های طراحی دکوراسیون  داخلی هماهنگ شده است. رنگ سبز  شاید یکی از آن رنگ های “غیر نفوذی” ، که  هر شکل و هر فضای داخلی را  بزرگ نگاه می دارد !

بیایید برای این سبک به عنوان مثال دکوراسیون مینیمالیسم را مثال بزنیم . همه ما می دانیم که آن را به طور کلی با رنگ های تحت سلطه مانند سفید، بژ، سیاه و سفید، قهوه ای، رنگ های چوبی و غیره استفاده می شده است اما کسی ما را منع از  تجربه کردن کمی، و “مینیمال” دکوراسیون  اتاق خواب ما با ترکیب رنگ های  سبز نکرده است ؟ فقط یک دیوار سبز در دکوراسیون اتاق خواب و چه اثری در دکوراسیون  خواهد داشت ! علاوه بر این، آن را ممکن است به تاکید اتاق خواب طراحی داخلی با استفاده از جزئیات کوچک اما مهم را مورد  آزمایش ، و “مینیمال” دکور اتاق خواب ما، به عنوان مثال، کادر سبز رنگ بر روی دیوار مقابل و نقش نفیس و جا شمعی تندیسی  در کنار  پنجره قرار دهید .

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-7

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-8

bedroom-interior-design-green-bedroom-bedroom-decor-bedroom-design-9

با این حال، رنگ سبز خوب نه تنها برای دکوراسیون  مینیمالیسم است. در نظر بگیرید که چگونه زیبا خواهد  به سبک دکوراسیون  طراحی اتاق خواب آن را در کشور اجرا می کنند ، که در آن همه چیز به معنای واقعی کلمه با خلق و خوی شادی و روح بخش طبیعت نفوذ کرده است. برای دیگر سبک های طراحی داخلی به عنوان امپراتوری و کلاسیک ،  رنگ سبز نیز مورد استفاده خواهد بود ! درمدت کوتاهی ، سعی کنید برای گزینه ها نگاه کنید، کشف طراحی مجلات، وب سایت و در نتیجه می توانید از انتخاب خود مطمئن شوید .

امیدوارم «اتاق خواب طراحی داخلی: اتاق خواب سبز» مقاله مفیدی برای شما عزیزان بوده باشد .

منبع : http://modv.ir/37792/bedroom-decoration-green

ارسال نظر


a b