header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون حمام به سبک اسکاندیناوی + جدیدترین مدل دکوراسیون حمام ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سبک دکوراسیون داخلی  اسکاندیناوی  به طور همزمان عملی، کاربردی و دنج است . به همین دلیل آن را به عنوان محبوب ترین  طرح های حمام گردانیده است . پایه سبک دکوراسیون  اسکاندیناوی عمدتا از  مواد طبیعی، رنگ نور، پنجره های بزرگ، مقدار زیادی از نور طبیعی، مبلمان ارگونومیک و تجهیزات سرویس بهداشتی ارگونومیک  ساخته می شود . اجازه دهید آن را مورد بحث قرار دهیم در مقاله “ایده های طراحی حمام ،حمام اسکاندیناوی”  .

رنگ حمام اسکاندیناوی

رنگ غالب در حمام اسکاندیناوی سفید است، به عنوان یادآوری از ریزش برف  و طوفان برف در خارج است . رنگ سفید با قطرات خاکستری، آبی، فیروزه ای، سبز، و رنگ های دیگر “طبیعی” رقیق شده است. قرمز، زرد، نارنجی، همچنین بنفش ممکن است ، اما در مقادیر کوچکتر است. مراقب باشید ، دکور حمام مربوط با دو و سه  رنگ  پایه را انتخاب کنید و از رنگ های دیگر با همین پایه ترکیب رنگ سایه هایی را در دکوراسیون حمام استفاده کنید .

الگوهای اصلی  به طور گسترده ای در داخل کشور، اسکاندیناوی استفاده می شود. اما برای حمام باید آن را از نو طراحی کنند .

راهنمایی طراحی حمام: پوشش دیوار و کف  حمام اسکاندیناوی

دکوراسیون حمام  اسکاندیناوی از  چوب و سنگ است. با این حال، استفاده از آن در حمام  همیشه عملی نیست به دلیل هزینه های بالا و مقاومت بسیار کم در برابر رطوبت  از مواد طبیعی استفاده نمی شود کرد . اما ما می توانیم به جای سنگ و چوب از مواد مقاوم تری  در برابر آب مانند  کاشی و یا ورقه  استفاده کنیم .

یکی دیگر از گزینه های خوب برای به تکمیل  رساندن کف و دیوارها در حمام اسکاندیناوی کاشی سفید است.

دکوراسیون  حمام اسکاندیناوی

حمام  در طبقات فوقانی در  سبک دکوراسیون اسکاندیناوی وجود دارد ، فضای داخلی تشکیل شده در این راستا به نظر می رسد بسیار گرم و نرم  است به چند دلیل . دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی کاملا مینیمالیستی است – با هیچ چیز غیر ضروری در آن قرار داده نشده است . تمام آیتم های اصلی  بسیار راحت و کاربردی هستند. در نهایت، دکور حمام اسکاندیناوی شامل  اضافه کردن آیتم های دستی  ساخته شده روشن غیر معمول است.

وسایل داخل حمام برای نشستن  باید به اندازه ای کوچک که ممکن است باشند. ایده های حمام های شمالی باید به شما احساس به طبیعت نزدیک تربودن را بدهند .  تنها چند قفسه و کمد کوچک برای ذخیره سازی حوله (ترجیحا در داشته باشند ).

بنابراین، شما می توانید   از چوب جامد تقریبا خام بدون دست خوردگی برای ساخت وسایل حمام استفاده کنید .

پایه  و اصول طراحی حمام های اسکاندیناوی سادگی است  بنابراین، از تجهیزات سفید بهداشتی کلاسیک یا مدرن  را انتخاب نمایید.

ایده هایی برای  حمام:  استفاده از آینه

علاوه بر اینکه آینه تصویر را نشان می دهد فضای بصری حمام را نیز افزایش خواهد داد و منعکس کننده نور است که در نتیجه حمام را روشن تر میگرداند

طراحی حمام اسکاندیناوی با آینه به ویژه برای فضاهای کوچک بسیار مفید  استو مورد استقبال قرار می گیرد  و می تواند برای برخی از سبک های داخلی دیگر نیز استفاده  شود.  باید از آینه بزرگ، مربع یا مستطیل شکل در یک قاب چوب یا پلاستیک ساده یا حتی بدون آن می توانید استفاده کنید .که نور بیشتر به همراه فضا سازی بزرگ تری را ایجاد خواهد کرد .

برخی از راهنمایی ها در طراحی حمام اسکاندیناوی

طراحی  داخلی چند منظوره است.
اسکاندیناوی ها بسیار علاقه  مند به موضوعات دریایی هستند. فضای داخلی آن را که نشان دهنده رنگ سفید ، رنگ اصلی و غالب است و با ترکیب از رنگ سفید، آبی و آبی و زیور آلات، امواج به تصویر می کشد، مجریان و یا زندگی دریایی در طراحی حمام است .
الگوهای ملی جزء قابل تشخیص از سبک اسکاندیناوی متشکل می شود . آنها می توانند برای دکوراسیون حمام از  پارچه به عنوان حوله، تشک، پرده و غیره تزئین
این اقیانوس از نور خورشید در اسکاندیناوی را طراحی کنید ، به طوری که مردم محلی برای جبران کمبود نور  توسط دستگاه های نورپردازی روشن با نور زرد “گرم” را استفاده می کنند  . ایده های حمام اسکاندیناوی هستند و به منظور رسیدن به نور به همان اندازه که ممکن است.

امیدوارم مطالب این مقاله دکوراسیون داخلی حمام اسکاندیناوی برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد .

منبع : http://modv.ir/37456/scandinavian-bath-decorations

ارسال نظر


a b