header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

جدیدترین مدل دکوراسیون حمام ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1

طراحی داخلی  راه حل مناسب و کاربردی برای حمام، است که ایده های طراحی داخلی غیر معمول مناسب برای   تشویق افراد است. از ویژگی های اصلی حمام فضای باز و ترکیبی از جزئیات شیک و غیر معمول در طراحی آن است. امروز ما برای شما مقاله ای در مورد «ایده های دکور حمام» قرار داده ایم .

2

3

4

5

مصالح مدرنی که به طور معمول در طراحی حمام استفاده می شود ، از عناصر که به طور موثر با عناصر بافت دار  و در پایان با ترکیب  آ نها استفاده می شود. طراحی داخلی حمام توسط  دیوار آجر ی محکم و کف  بتنی مشخص می شود ، که اتاقی را مانند یک جزیزه کوچک د خانه به وجود می آورد .  به خصوص طراحی حمام جالب به نظر می رسد در پس زمینه که از اشیاء ساخته شده از فلز و پلاستیک سفید است . اگر خواسته شده باشد ، دیوار های در دکوراسیون حمام می تواند مانند سرامیک “آجر” نما ساخته شده و یا تزئین شده با موزاییک هم رنگ باشند ، و به عنوان کفپوش از ورقه ورقه یا گرانیت کاشی ضد آب با سطح تقلید سنگ طبیعی استفاده می شود .

6

7

8

9

10

سقف در دکوراسیون  حمام توصیه می شود که به رنگ سفید خیره کننده که در آن فضای  روشن تر و بزرگی خواهد ساخت  نقاشی شده باشد . اگر پنجره های چوبی در حمام  نصب شده است، رنگ دیوارها را می توان از آن ها برداشت کرد و ترکیب رنگ آن ها را استفاده کرد . با شیشه می توان حمام را  پارتیشن بندی کرد و قفسه هایی برای وسایل در  دکوراسیون حمام استفاده کرد و همچنین با استفاده از قطعات ساخته شده از کروم  برای نشینمن ، شیر آب  و جای حوله دکوراسیون حمام را تکمیل کرد .

11

12

13

14

در طراحی داخلی حمام باید حداقل ترین  تعداد قطعات وسایل نشیمن که  امکان پذیر است را استفاده کنیم . کابینت های سنتی در حمام  توصیه می شود به جای قفسه های باز و قفسه، که به طور قابل توجهی می توانید منطقه اتاق را نجات دهد و از ریخته شدن وسایل به صورت شلخته جلو گیری می کند . صحبت در مورد انتخاب ظروف بهداشتی، وان حمام فولاد در سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل کاملا جدید برای  طراحی  حمام مناسب، و همچنین سینک که شکل ساده مستطیل شکل است. بیشتر نگاه مدرن به فضا در حمام  خواهید توانست با برش لبه غرفه دوش و تلویزیون صفحه نمایش بزرگ، واقع در یکی از دیوار فراهم کنید .

در طراحی داخلی حمام  همچنین می توانید از وسایلی تزئینی  برای دکور حمام  استفاده کنید . تاکید اصلی در طراحی حمام ها این  است که در استفاده از انواع لوله ها با جنس های مختلف که طراحی می شوند در طراحی های مدرن می توانید از لوله هایی به جنس مس استفاده کنید یا لوله ها را در داخل به کا ر ببرید و از شیر آلات مسی و برنجی یا هر جنس دیگری که با دکوراسیون حمام شما مناسب باشد استفاده کنید

یکی از  دکوراسیون  های شیک در دکور حمام این است که از  آینه های بزرگ، ظروف شیشه ای برای ذخیره سازی لوازم جانبی مختلف برای حمام ، و همچنین از  آیتم های مختلف  درخشان برای سطوح فلزی استفاده کنید .

15

امیدوارم در این مقاله که ایده های مختلف و جدیدترین مدل های دکوراسیون حمام را برای شما عزیزان قرار داده ایم استفاده کنید و برای شما ایده های خلاقانه تری را در پی داشته باشد .

منبع : http://modv.ir/37452/the-latest-bathroom-decorations

ارسال نظر


a b