header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب ژاپنی + جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سال گذشته دکوراسیون داخلی ژاپن که از فرهنگ غنی و منحصر به فرد ژاپن نشات می گیرد در سراسر جهان بسیار محبوب شد . صاحبنظران  فلسفه ژاپنی تمایل به آوردن قطعه ای از دکور ژاپنی  به زندگی خود هستند و برای این منظور شما می توانید به مقاله طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی به سبک ژاپنی بروید و در آنجا برای شما عزیزان مقاله ای قرار داده شده است . این کاملا قابل درک است، چرا که مردم ژاپن کارشناسان در ارتباط با طبیعت و توانایی ایجاد فضای هماهنگ در خانه خود هستند. جنبه بسیار مهم از این گرایش دکور ژاپنی آپارتمان است. امروز ما  بیش از «ایده هایی برای اتاق خواب: اتاق خواب ژاپنی» صحبت می کنیم .

1

2

اتاق خواب به سبک ژاپنی بسیار شیک و اصیل به نظر می رسد. مینیمالیسم عشق ژاپنی و قابلیت های هر یک ازاین آیتم ها ، اتاق خوابی با  طراحی داخلی منحصر به فرد و هماهنگ ایجاد کرده است . مردم  ژاپن اهمیت ویژه ای برای هر عنصر از طراحی دکوراسیون داخلی ، که باید از همه وسایل استفاده عاقلانه ای شود. ساخت اتاق خواب به سبک ژاپنی نیاز به فضا و امکاناتی ، که به نوبه خود فضای خاصی از آسایش و راحتی در اتاق خواب طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد کند.

ایده های تزئین اتاق خواب: مبلمان اتاق خواب ژاپنی

دکوراسیون داخلی ژاپنی از میز های کوتاه با پایه های خم و کوچک و غرفه هایی که وسایل فرفوژه ای خیالی یا وسایل نور دارند استفاده می شود . مبلمان هایی که برای اتاق خواب ژاپنی از الگو های ژاپنی طراحی می شوند  که به شکل اشکال هندسی ساخته  می شوند. تخت مربع با بالش دایره یا مستطیل ، تخت های جمع و جور و کمد هایی که کاملا با طراحی کلی اتاق خواب دکوراسیون داخلی، همچنین تخت های مربع کوچک کاملا برای اتاق خواب ژاپنی مناسب مطابقت دارند.

3

4

کف پوش  در دکور ژاپنی

مردم ژاپن ترجیح می دهند تنها از مواد طبیعی، همچنین موادی بصورت پایدار و محکم برا ی کف پوش اتاق ها استفاده کنند و ازهر چیز مصنوعی در داخل کشور را  رد می کنند. اگر شما می خواهید با بهره گیری از دکور واقعی ژاپنی برای اتاق خواب خود استفاده کنید ، از مبلمان چوبی با عناصر از پارچه های طبیعی مانند کتان، ابریشم، پشم، و غیره را انتخاب کنید … شیشه نیز جزو عناصر دکوراسیون  اتاق خواب به سبک ژاپنی کاملا مناسب خواهد بود .

 با استفاده از آجر، سنگ طبیعی، گچ و تصویر زمینه رو سازی دیوار را می توانیدانجام بدهید. معمولا  از بامبو،که اصالت و منحصر به فردی را به طراحی داخلی اتاق خواب   اضافه می کند . ازکاغذ دیواری های معمولی برای پوشش دیوارها استفاده نمی شود .

5

7

نورپردازی در اتاق خواب به سبک ژاپنی

اتاق خواب ژاپنی لزوما باید به خوبی روشن باشد . اما در این مثال نور روز روشنایی  مناسب ندارد . برای اینگونه اتاق خواب ها می توانید از نور لوسترهایی که که نور را در حالت سایه ای می تابانند جایگزین خوبی می تواند باشد .برای روشنایی اتاق خواب می توانید از لوسترهای ژاپنی که با استفاده از کاغذ های برنج ساخته شده ان که با نقاشی های ژاپنی تزئین شده اند استفاده کنید .

رنگ در دکوراسیون اتاق خواب ژاپنی

به عنوان یک قاعده کلی ،  تنها یک رنگ اولیه مورد استفاده در اتاق خواب به سبک ژاپنی است و بقیه رنگ ها  مکمل سایه های مختلف از آن قرار گرفته اند. محبوب ترین رنگ ها در اتاق خواب ژاپنی سیاه و سفید، خاکستری، سفید، بژ، نارنجی و قهوه ای هستند.

گل های طبیعی و یا ایکبنا از شاخه های خشک شده و گل زیبایی فوق العاده ای را به طراحی داخلی اتاق خواب ، که معمولا در مرکز دیوار قرار می گیرندخواهد بخشید . علاوه بر این، درختان بونسای مناسب خواهد بود، چون مردم ژاپن به آنها بسیار علاقه دارند .

8

9

10

11

امیدوارم  از « دکوراسیون اتاق خواب ژاپنی»   برای طراحی اتاق خواب خود ایده بگیرید .

منبع : http://modv.ir/37448/bedroom-decoration-japanese

ارسال نظر


a b