header
@Modv_ir : برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید
مد وی

لباس مخمل مد سال ۲۰۱۷ +مدل لباس مخمل زنانه ۲۰۱۷

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

با شروع اولین روزهای زمستان طراحان مد اولین طراحی های خود را برای جشن کریسمس ارائه می کنند . جشن کریسمس به شما اجازه می دهد تا طرح های ارائه شده را مشاهده کنید .و شما می توانید از طرح های ارائه شده ایده بگیرید و حتی از دیدن لباس های افراد در خیابان ها الگو برداری کنید .در سال ۲۰۱۷ ، لباس های دوخته شده از پارچه های لوکس مخمل مورد توجه قرار گرفته است واساسا شما می توانید با تکه مخملی که مورد علاقه شما است لباس خود را طراحی کنید .

پارچه مخملی که پیشنهاد شد برای ماه های سرد زیبا استفاده می شد .در حال حاضر به پارچه ای تبدیل شده است که در تمامی طول سال با سبک تر شدن و زیبا تر شدن پارچه ، مورد استفاده قرار می گیرد .این پارچه بسیار گرم و نرم و فوق العاده براق و زیباست .و زیبایی شما را افزون می گرداند .پس چرا معطل هستید ؟ سعی کنید ازلباس های شیک که برای سال ۲۰۱۷ است ایده بگیرید . می توانید از پارچه لوکس و زیبا برای امسال استفاده کنید . لباس مخمل مد روز را در رنگ های مختلف برای شما عزیزان قرار داده ایم .

لباس مخمل مدسال ۲۰۱۷
ترکیب چند پارچه برای دوخت لباس 

159

fashionable-velvet-dresses-2

خانم ها!! زمستان  زمانی است که به شما اجازه می دهد تا راحت باشید. در طول این ماه عاشقانه، لباس ها یا ترکیب چند نوع بافت با یکدیگر استفاده می شوند .

ژاکت های گرم مدل گره دار با مچ های نرم برای گرم کردن بدن بسیار مناسب است و تمام افراد برای این ماه های سرد از آن استقبال می کنند . با چکمه هایی که مچ پاها را می پوشاند و سبک باشد .

لباس فریبنده با طراحی حرفه ای 

fashionable-velvet-dresses-3

fashionable-velvet-dresses-4

مخلوط کردن یک پاپیون یا کمر بند  در لباس حرفه ای قطعا نگاه های جذابی را به دنبال دارد . بدون شک، دامن کوتاه مخملی  نگاه شایانی بزای  ستایش زیبایی است با  پوشیدن پیراهن درجه یک و که پهلو آن را زیر دامن کوتاه جذاب تر می گرداند . همچنین، فراموش نکنید که برای لباس های تنگ و اندامی که مانند رو پوش و مانتو ای برای تکمیل کردن تیپ شما را می پوشاند و تکمیل می گرداند.

لباس های مخملی بسیار راحت هستند 

fashionable-velvet-dresses-5

fashionable-velvet-dresses-6

البته،یک پارچه مخملی لیزری با اکثر لباس ها ست می شود و سازگار است . و این لباس را میتوانید مدل لباس های بلند و ماکسی که علاوه بر جذابیت و زیبایی آن لباسی گرم و راحت نیز است . شما با پوشیدن لباس مخمل فوق العاده به نظر می رسید ولباس مخمل بسیار جادویی است . لباس هایی که مد و طراحی می شوند نشان دهنده شخصیت شما می باشند و لباس مخمل شخصیت شما را بزرگ نشان می دهد و شما می توانید از تصاویر قرار داده شده الهام بگیرید . 

لباس مخمل جادویی 

fashionable-velvet-dresses-7

fashionable-velvet-dresses-8

چگونه لباس های کوتاه و اندامی مخملی را طراحی میکنند که هم بسیار کوتاه و هم بدن نما است . خب البته این مد امروز تا حدی توانسته موفق شود . آن را با یک ژاکت زمستانی زیبا می پوشند و یا ژاکت و کت های زمستانی زیبایی با این پارچه طراحی میکنند . و کلاه های زمستانی استفاده نکنید همراه لباس مخملی اجازه دهید موهای شما مانند موج های خروشان بر روی لباس  ، زیبا به نظر بیاید و احساس عاشقانه ای را ببخشد .

لباس درخشان برای مهمانی

fashionable-velvet-dresses-9

357

لباس مخمل مجلسی بسیار با ارزش است و ارزش خود را داراست . پوشیدن این لباس مخمل شیک و برجسته زیبایی خود را با یک گردنبند  پر زرق و برق بیان می کند و شایان ذکر است که با پوشیدن کفش هایپاشنه بلند بسیار قابل ستایش است .

مد بسیار جذاب 

456

852

تیپ های زیبا اسپرت همیشه زیبایی آشکاری را در پی داشته است ! پوشیدن یک ژاکت ضخیم و کش بافت بلند به همراه دامن کوتاه بالای زانوی مخملی و چکمه های زمستانی تیپ بسیار بانمک و زیبایی را به شما می دهد به همرا جمع کردن موهای خود در بالای سر زیبا است . خب ! اگر شما تیپ جادویی و جذاب و فریبنده می خواهید شما قطعا می توانید با این تیپ افسانه ای نگاه های زیادی را به خود جذب کنید .

لباس رسمی روز مره 

fashionable-velvet-dresses-13

fashionable-velvet-dresses-14

تیپ های پر از زرق و برق وجیغ ، میتواند در بعضی مواقع تیپ های جذابی به شمار رود .انتخاب بلوز مخمل و مطابقت آن  با شلوار جین بسیار زیبا جلوه پیدا می کند .

به همراه کفش های پاشنه بلند به جذابیت آن می افزاید و تیپی متفاوت با سازگاری برای شما به ارمغان می آورد .اساسا لباس مخمل که مد شده است زیبایی خاص خود رابه همراه می آورد .

تیپ و لباس کاملا جدید

fashionable-velvet-dresses-15

147

جدیدترین تیپ های جشن کریسمس سال ۲۰۱۷ .لباس هایی که در اینجا قرار گرفته اند جذاب ترین لباس های سال ۲۰۱۷ هستند با تیپ هایی که از دامن های تنگ مخمل گرفته به همراه تاپ آن که با یک گردنبند و دست بند بسیار زیبا به چشم می رسد . و رژ لب قرمزه تیره شما را دلفریب تر نشان می دهد . به تمامی آقایان که در مهمانی حضور دارند اجازه همراهی دهید .

fashionable-velvet-dresses-5

London Fashionweek ss2014, LFWSS2014, Yasmin Sewell

fashionable-velvet-dresses-8

fashionable-velvet-dresses-9

,m

fg

hf

gh

24

ghfg

بنابراین، دختران! در سال ۲۰۱۷،لباس های مخململی را انتخاب کنید چون بهترین انتخاب است و مد سال نیز است و لباس هایی بسیار زیبا و شکیل و پر زرق وبرق است و اعتماد بنفس زیادی را به شما می دهد .

منبع : http://modv.ir/37425/velvet-dresses-fashion-2017

 

ارسال نظر


a b